Vestel Otel Çözümlerinde Led Aydınlatma Tanıtıldı

Vestel Otel Çözümlerinde Led Aydınlatma Tanıtıldı

Vestel Otel Çözümlerinde Led aydınlatma tanıtıldı. Vestel Led Teknoloji Sistemi’ne otel teknik müdürlerinden yoğun ilgi gösterildi.

sample-robotAntalya IC Airport Hotel’de gerçekleştirilen seminer kapsamında “Vestel Otel Çözümleri: Led Aydınlatma ve Teknoloji Sistemleri” tanıtıldı Vestel ve OTMF işbirliğinde otel teknik müdürlerine seminer düzenlendi. Antalya IC Airport Hotel’de gerçekleştirilen seminer kapsamında “Vestel Otel Çözümleri: Led Aydınlatma ve Teknoloji Sistemleri” tanıtıldı.

Vestel uzmanları tarafından yapılan sunumlar, seminere katılan Antalya ve çevre otellerin teknik müdürleri tarafından ilgiyle izlendi. Geçiş süreci sürüyor Seminer, Otel Teknik Tesis Müdürleri ve Yöneticileri Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Aydoğmuş’un açılış konuşması ile başladı. Otellerde led sistemlerine geçiş sürecinin hızla devam ettiğini ifade eden Aydoğmuş, Vestel’in bu konuda gelişmiş bir teknolojiye sahip olduğunu sözlerine ekledi.

Organizasyona teşekkür Açılış konuşmasının ardından söz alan, Vestel Satış Müdürü Tunç Göz, “Vestel Dijital Fabrikası genç bir şirket. Dinamik ve dinç bir ekip olarak çalışıyoruz” diyerek, yeni teknoloji sistemleri ile bu dinamikliği devam ettirmek istediklerinin altını çizdi. Kendilerini daha iyiye taşımak için çalışmalara devam edeceklerini bildiren Göz, OTMF’ye de eminer organizasyonu konusunda işbirliğinden dolayı teşekkür etti. 20 Yılda 17 Kat Büyüme Vestel uzmanlarından Buğra Yalçın, Vestel teknoloji çözümleri ile ilgili yaptığı sunumda, otel çözümleri konusunda teknik müdürleri bilinçlendirmeyi amaçladıklarını söyledi. Bu konudaki çözümlerinin çok fazla bilinmediğini açıklayan Yalçın, bilinirliği arttırmak istediklerini vurguladı. Yalçın, Vestel’in Akıllı Tahta Projesi’ni teknik müdürlere anlatarak, Smart Phone’ nun da haziran ayında piyasaya çıkartılacağını bildirdi. Türkiye ve Dünya da Vestel Aydınlatma tasarımcısı Esra Öcal, sektörle ilgili rakamlar ve istatistiki bilgilere dayalı sunumunda, 2010 yılından 2020 yılına kadar olan 20 yıllık süreçte Türkiye’de led aydınlatmanın 17 kat bir büyüme göstereceğini beklediklerini söyledi.

Türkiye’de ve Dünya’da Vestel konusunda sunum yapan Gökçen Keskin, Vestel’in Dijital Fabrikası ve yeni kurulmuş grubu olarak en yeni dijital ürünleri sektöre sunduklarını söyleyerek, portföylerinin gün geçtikçe geliştiğini ifade etti. Çekilişle Tablet Hediye Sunumlar sonrası gerçekleşen yemek organizasyonunda hediyeli çekiliş ile katılımcı teknik müdürlerden birine Vestel tablet hediye edildi. Teknik müdürler arasından Murat Saltan çekiliş ile tablet kazanan talihli oldu. Yapılan diğer çekilişlerde ise, dört teknik müdüre milli piyango bileti hediye edilirken, bir teknik müdüre Vestel’den bir beyaz eşya, bir diğer teknik müdür ise çeyrek altın kazandı.

About author

Ahu Binici
Ahu Binici 1369 posts

Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu olan Ahu Binici, Alternatif Enerji Platformu’nun kurucu ortaklarından olup, aynı zamanda Alternatifenerji.com’un sosyal medya yöneticiliğini yapmaktadır. TemizDünya Ekolojik Yatırımlar Ltd. Şti.’de 4 yıl boyunca çeşitli Birleşmiş Milletler, Kalkınma Ajansı gibi çeşitli kurumların işbirliğinde gerçekleştirilen ekoloji, temiz enerji ve farkındalık projelerinde proje koordinatörlüğü yapmıştır. Bugüne kadar çevre alanında çalışan farklı STK’larda gerçekleştirilen projelerde görev almıştır. Genç Çevre Girişimi Platformu’nun ve Denge Ekoloji Derneği kurucu üyesi ve Dünya Enerji Konseyi Türk Milli Komitesi Genç Delege’sidir. Silikon Vadisi kurumu Founder Institute tarafından desteklenen Ecotrend Yaşam Stili Platformu’nun ve Ecoana'nın kurucu ortağıdır.

You might also like

HABERLER

Rüzgar Enerjisi Ön Başvurularında Güney Marmara Birinci

EPDK verilerine göre 2015 yılı ön lisans başvurularında Çanakkale 115 taneyle birinci sırada yer aldı, onu 102 başvuruyla Balıkesir takip etti. Rüzgar enerjisi ön başvuruları gündemi belirliyor. Ön başvurularda Güney

HABERLER

“Mükemmel” Yeşil Bina Sertifikası İş Bankası’na Verildi

Türkiye İş Bankası’nın İstanbul Levent’teki genel müdürlük binası, “mükemmel” seviyesinde yeşil bina sertifikası almaya hak kazandı. Yeşil bina konsepti ve uygulaması Türkiye’de daha çok kuruluş tarafından benimsenirken, bu çalışmalarda ön

YATIRIMCI

Sabancı Enerjide Karlılığı Öne Alacak

Sabancı Holding Enerji Grubu Başkanı Mehmet Göçmen, enerji alanında megavat (MW) bazlı büyüme yerine, kârlı ve verimliliğe odaklı bir büyüme hedeflediklerini açıkladı. Türkiye’de uluslararası nitelikteki kuruluşların enerji alanına yönelik yatırım