Upsolar Türkiye ve Erikoğlu SunSystem İşbirliği

Upsolar Türkiye ve Erikoğlu SunSystem İşbirliği

Upsolar Türkiye, EPC firması Erikoğlu SunSystem ile 2.84 MWp büyüklüğünde bir sözleşme imzaladı.

Güneş enerjisi alanında uluslararası kuruluşlar yerli firmalarla işbirliğini sürdürüyor.

Upsolar Türkiye, EPC firması Erikoğlu SunSystem ile 2.84 MWp büyüklüğünde bir sözleşme imzaladı. Bu yaz, Denizli ve Afyon’da üç ayrı proje kapsamında 3458 adet Upsolar UP-M250P ve 7.592 adet Upsolar UP-M260P modülü kurulacak.

Erikoğlu SunSystem Yönetim Kurulu Üyesi A. Nuri Erikoğlu “Erikoğlu SunSystem gibi, Upsolar da müşteri memnuniyeti konusunda çok büyük bir şöhrete sahip” dedi. Erikoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu şirket, malzeme listesinin şeffaflığından, kalite kontrolüne verdiği yüksek öneme kadar, müşterilerimizin bugün beklediği güçlü performansı sağlamak için açık bir şekilde doğru seçim. Bu işbirliğinden ve gelecekteki muhtemel işbirliklerimizden sorunsuz bir kurulum ve çok iyi sonuçlar elde etmeyi umuyoruz.”

Upsolar Türkiye Satış Müdürü Esra Canpolat ise şunları vurguladı: “Türkiye’deki hızlı büyümemiz Upsolar’ın dinamik üretim ortakları ağından destek alarak, umut vaat eden yeni bölgelere girme yönündeki akıllıca yaklaşımına bağlanabilir. Bugüne kadar Türkiye pazarında yüksek kaliteye sahip modüllerimizden 32.2 megawatt güçten fazla sattık ve başlangıç hedeflerimizin ötesine geçtik. Bu yaz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha hızlı karşılamak ve gelecek vaat eden güneş enerjisi pazarındaki mevcudiyetimizi güçlendirmek için yerel stoğumuzu arttırıyoruz.”

About author

Huseyin Bumin Ekmekci
Huseyin Bumin Ekmekci 2122 posts

İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun H. Bumin Ekmekçi. 15 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak, sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında yazı işleri, editör, yayın direktörlüğü ve sorumlu yazı işleri müdürlüğü pozisyonlarında görev yapmaktadır. Kendisi platformumuzda muhabir olarak görev yapmaktadır.

You might also like

HABERLER

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nda Bisiklet Yolları Atağı

Çevre Yönetimi Genel Müdürü Mehmet Baş, Türkiye’nin geleceğini şekillendirecek kentsel dönüşüm sürecinde ekolojik şehirleri artırmayı hedeflediklerini açıkladı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, bisiklet yollarını yaygınlaştırarak hava kirliliğinin önüne geçmek için belediyelere

HABERLER

Rusya’nın İlk Yeşil Bina Sertifikalı Ofis Binası

Alan Mimarlık ve Proje Yönetimi, Rusya Federasyonu’nu ilk LEED Gold Sertifikalı Ofis Binası’yla buluşturdu.   Alan Mimarlık ve Proje Yönetimi, Rusya Federasyonu’nun ticari binalarını “LEED Sertifikası” ile tanıştıran ilk firma oldu.

HABERLER

Talesun’dan Şırnak’taki Şehr-i Nuh Oteli’ne Güneş Enerjisi Santrali

Talesun Solar, Türkiye’deki ortak girişim organizasyonu Talesun Anadolu Solar Enerji üzerinden Güneydoğu Anadolu’da Türk girişimci Acar Group’a ait Şehr-i Nuh Oteli’ne  293 kWp kapasiteli anahtar teslim güneş enerjisi santrali kurdu.