Toshiba, Neoaccent Led Serisini Sundu

Toshiba, Neoaccent Led Serisini Sundu

Toshiba Neoaccent Led Serisi, her biri farklı mimari ihtiyaçlara yanıt vermek üzere tasarlanan seçkin, hassas, odaklı ve vurgusal aydınlatma sağlayan üç modelden oluşuyor.

NEOACCENT Battery_frame3Toshiba, mağazaların gelişmiş aydınlatma gereksinimlerini karşılamak üzere Led aydınlatma ailesine bir yenisi daha ekledi. Neoaccent led serisi, her biri farklı mimari ihtiyaçlara yanıt vermek üzere tasarlanan seçkin, hassas, odaklı ve vurgusal aydınlatma sağlayan üç modelden oluşuyor. Tek bir alanda birleştirilen bu kapsamlı ve birbiriyle uyumlu ürün serisi mağaza vitrinlerini en net ve parlak şekilde aydınlatmak için geliştirildi.

Esnek ve net aydınlatma

Neoaccent serisi ürünleri tam bir doğruluk ve hareket esnekliği ile aydınlatıyor. LED teknolojisi için ışığı tek bir noktaya yöneltmek her zaman bir sorun olmuştu, Toshiba’nın bu serisi hatasız hüzme açısı ve güçlü CBCP (center beam candle power) elde eden özel mercekleri sayesinde bu sorunun altından kalkıyor. Bu ışık kalitesi ayrıca, iki farklı renk ısısı (3000K ve 4000K), farklı lümen sınıfları ve üç ana renk ile istenilen ürünün en doğru şekilde aydınlatılması anlamına geliyor. Böylece kullanıcılar her durumun kendine özel ihtiyaçlarını karşılayan özellikleri bulabiliyorlar. Seri üç modelden oluşuyor:

  • Raylı Tracklight, 3 devreli evrensel adaptör ve kumanda kutusunda bağımsız dim ayar kolu
  • Gömme Çıkartılabilir Armatür DALI kontrollü düzenek ve ayarlanabilir aydınlatma başlığı
  • Gömme Batarya tekli, ikili ve üçlü montaj çerçeveleri ile ve tekli lambalarda büyük esneklik

Serideki tüm bileşenlerin dinamik tasarım dilinin tutarlılığı tek bir montajla farklı kombinasyonlar yapabilmeyi kolaylaştırıyor.

 

About author

Huseyin Bumin Ekmekci
Huseyin Bumin Ekmekci 2122 posts

İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun H. Bumin Ekmekçi. 15 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak, sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında yazı işleri, editör, yayın direktörlüğü ve sorumlu yazı işleri müdürlüğü pozisyonlarında görev yapmaktadır. Kendisi platformumuzda muhabir olarak görev yapmaktadır.

You might also like

HABERLER

Akıllı Şehir Aydınlatmaları Tek Panodan Yönetiliyor

Philips, CityTouch StarSense Akıllı Şehir Aydınlatma ve Kontrol Sistemi ile kullanıcılara bir şehrin tüm aydınlatma sistemlerini internete bağlı arayüz üzerinden kontrol etme olanağı sağlıyor. Her bir aydınlatma noktası için gerçek

HABERLER

Bordan Yakıt Hücreleri İçin Hidrojen Salınımı Projesi Gerçekleştirilecek

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü Anorganik Kimya Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Zahmakıran’ın, “Bordan Yakıt Hücreleri İçin Hidrojen Salınımı Projesi’ne, Almanya’nın Berlin Üniversitesi ortak oldu. Yüksek lisans

Güneş EnerjisiB 0 Comments

Çiftlikköy’e Güneş Enerjili Şarj İstasyonu Kuruldu

Yalova’da Çiftlikköy Belediyesi ve YASKİ işbirliği ile Çiftlikköy sahiline engelli vatandaşlar için güneş enerjisiyle çalışan akü ve telefon şarj istasyonu kuruldu. Güneş enerjisiyle donanmış bir dünya hayal etmeye başlayabiliriz artık.