Toshiba, Neoaccent Led Serisini Sundu

Toshiba, Neoaccent Led Serisini Sundu

Toshiba Neoaccent Led Serisi, her biri farklı mimari ihtiyaçlara yanıt vermek üzere tasarlanan seçkin, hassas, odaklı ve vurgusal aydınlatma sağlayan üç modelden oluşuyor.

NEOACCENT Battery_frame3Toshiba, mağazaların gelişmiş aydınlatma gereksinimlerini karşılamak üzere Led aydınlatma ailesine bir yenisi daha ekledi. Neoaccent led serisi, her biri farklı mimari ihtiyaçlara yanıt vermek üzere tasarlanan seçkin, hassas, odaklı ve vurgusal aydınlatma sağlayan üç modelden oluşuyor. Tek bir alanda birleştirilen bu kapsamlı ve birbiriyle uyumlu ürün serisi mağaza vitrinlerini en net ve parlak şekilde aydınlatmak için geliştirildi.

Esnek ve net aydınlatma

Neoaccent serisi ürünleri tam bir doğruluk ve hareket esnekliği ile aydınlatıyor. LED teknolojisi için ışığı tek bir noktaya yöneltmek her zaman bir sorun olmuştu, Toshiba’nın bu serisi hatasız hüzme açısı ve güçlü CBCP (center beam candle power) elde eden özel mercekleri sayesinde bu sorunun altından kalkıyor. Bu ışık kalitesi ayrıca, iki farklı renk ısısı (3000K ve 4000K), farklı lümen sınıfları ve üç ana renk ile istenilen ürünün en doğru şekilde aydınlatılması anlamına geliyor. Böylece kullanıcılar her durumun kendine özel ihtiyaçlarını karşılayan özellikleri bulabiliyorlar. Seri üç modelden oluşuyor:

  • Raylı Tracklight, 3 devreli evrensel adaptör ve kumanda kutusunda bağımsız dim ayar kolu
  • Gömme Çıkartılabilir Armatür DALI kontrollü düzenek ve ayarlanabilir aydınlatma başlığı
  • Gömme Batarya tekli, ikili ve üçlü montaj çerçeveleri ile ve tekli lambalarda büyük esneklik

Serideki tüm bileşenlerin dinamik tasarım dilinin tutarlılığı tek bir montajla farklı kombinasyonlar yapabilmeyi kolaylaştırıyor.

 

About author

Huseyin Bumin Ekmekci
Huseyin Bumin Ekmekci 2122 posts

İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun H. Bumin Ekmekçi. 15 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak, sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında yazı işleri, editör, yayın direktörlüğü ve sorumlu yazı işleri müdürlüğü pozisyonlarında görev yapmaktadır. Kendisi platformumuzda muhabir olarak görev yapmaktadır.

You might also like

HABERLER

China Sunergy (CSUN), %20.26 ile Hücre Verimlilik Rekoru Kırdı

Güneş hücresi ve güneş paneli üretiminde uzmanlaşmış ve yerli ortağı Seul Enerji ile birlikte İstanbul Tuzla’da Türkiye’nin ilk güneş hücresi ve en büyük güneş paneli fabrikasını kuran China Sunergy Co.,

Elektrik Üretimi

Hindistan’dan Güneş Enerjili Havaalanı

Hindistan, tamamen güneş enerjisiyle çalışan ilk havaalanını hayata geçiriyor Dünyada güneş enerjisinin kullanıldığı alanlara her gün yeni birisi ekleniyor. enerjienstitusu.com’un haberine göre, Hindistan tamamen güneş enerjisiyle çalışan ilk havaalanını hayata

Genel

“Yeşil Enerji Yeşil Bursa”

Bursa Büyükşehir Belediyesi, kaynakların verimli kullanılması için Batı Atıksu Arıtma Tesisi’nde güneş enerjisinden elektrik üretmeye başladı.  Bursa Büyükşehir Belediyesi, kaynakların verimli kullanılması için Batı Atıksu Arıtma Tesisi’nde güneş enerjisinden elektrik üretmeye