Tesla Model 3’ü Tanıtıyor

Tesla Model 3’ü Tanıtıyor

Elektrikli otomotiv devi Tesla, “en önemli ürünümüz” diye tanımladığı 35 bin dolar değerindeki Model 3’ü görücüye çıkarıyor.

Elektrikli araçlar artık bir cazibe alanı haline geldi. Bu konudaki gelişmeler de kamuoyu tarafından merakla takip ediliyor.

www.businessht.com.tr’nin haberine göre, ABD merkezli elektrikli otomobil üreticisi Tesla, bu zamana kadar ki en büyük lansmanını yapmaya hazırlanıyor.

Bugün ABD’de görücüye çıkması beklenen Model 3, 35 bin dolar değerinde olacak. Yaklaşık olarak Audi A4 boyutlarında olacak yeni otomobil için, daha önceki tüm Tesla modellerinde olduğu gibi (Roadster, Model S ve Model X) önceden rezervasyon alınmaya başlandı. Ön siparişi veren müşterilere satışlarda öncelik tanınacak. Sekiz yıl garantisi olacak otomobillerin teslimatı ise 2017 sonundan önce başlamayacak.

Haberin devamı için tıklayın

About author

Huseyin Bumin Ekmekci
Huseyin Bumin Ekmekci 2122 posts

İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun H. Bumin Ekmekçi. 15 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak, sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında yazı işleri, editör, yayın direktörlüğü ve sorumlu yazı işleri müdürlüğü pozisyonlarında görev yapmaktadır. Kendisi platformumuzda muhabir olarak görev yapmaktadır.

You might also like

HABERLER

Vestel Otel Çözümlerinde Led Aydınlatma Tanıtıldı

Vestel Otel Çözümlerinde Led aydınlatma tanıtıldı. Vestel Led Teknoloji Sistemi’ne otel teknik müdürlerinden yoğun ilgi gösterildi. Antalya IC Airport Hotel’de gerçekleştirilen seminer kapsamında “Vestel Otel Çözümleri: Led Aydınlatma ve Teknoloji

Elektrikli araçlar 0 Comments

Samsung’dan Macaristan’da Batarya Fabrikası Hazırlığı

Elektrikli araçlara tedarik yapılacak fabrikaya yaklaşık 357 milyon dolar yatırım yapılacak. Elektrikli araç pazarı geliştikçe ve yaygınlaştıkça, elektrikli araç teknolojisi de bu gelişmeye paralel olarak büyüme gösteriyor. Elektrikli araç teknolojisine

HABERLER

Sivas’ta Jeotermal Serada Yıllık 90 Ton Domates Üretilecek

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü, Sıcak Çermik Kaplıcası yakınına kurulması planlanan jeotermal serada yıllık 90 ton domates üretimi yapacak. Türkiye’de jeotermal seracılık giderek yaygınlaşıyor.

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply