Tesla Model 3’ü Tanıtıyor

Tesla Model 3’ü Tanıtıyor

Elektrikli otomotiv devi Tesla, “en önemli ürünümüz” diye tanımladığı 35 bin dolar değerindeki Model 3’ü görücüye çıkarıyor.

Elektrikli araçlar artık bir cazibe alanı haline geldi. Bu konudaki gelişmeler de kamuoyu tarafından merakla takip ediliyor.

www.businessht.com.tr’nin haberine göre, ABD merkezli elektrikli otomobil üreticisi Tesla, bu zamana kadar ki en büyük lansmanını yapmaya hazırlanıyor.

Bugün ABD’de görücüye çıkması beklenen Model 3, 35 bin dolar değerinde olacak. Yaklaşık olarak Audi A4 boyutlarında olacak yeni otomobil için, daha önceki tüm Tesla modellerinde olduğu gibi (Roadster, Model S ve Model X) önceden rezervasyon alınmaya başlandı. Ön siparişi veren müşterilere satışlarda öncelik tanınacak. Sekiz yıl garantisi olacak otomobillerin teslimatı ise 2017 sonundan önce başlamayacak.

Haberin devamı için tıklayın

About author

Huseyin Bumin Ekmekci
Huseyin Bumin Ekmekci 2122 posts

İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun H. Bumin Ekmekçi. 15 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak, sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında yazı işleri, editör, yayın direktörlüğü ve sorumlu yazı işleri müdürlüğü pozisyonlarında görev yapmaktadır. Kendisi platformumuzda muhabir olarak görev yapmaktadır.

You might also like

HABERLER

Harran Üniversitesi’nde Yenilenebilir Enerji Yatırımı

Kalkınma Bakanlığı’nın finansmanıyla Harran Üniversitesi’nde 16 milyon TL’lik yatırımla GAP Yenilenebilir Enerji ve Enerji Verimliliği Uygulama ve Araştırma Merkezi (GAP-YENEV) inşa ediliyor. Türkiye’de kamu, özel sektör ve üniversiteler tarafından çeşitli yenilenebilir

HABERLER

Migi Firması Aliağa’da Jeotermal Enerjisi Üretecek

İzmir’in Aliağa ilçesi Samurlu Mahallesinde MTA jeotermal kuyularından jeotermal enerjisi üretilecek. Türkiye’nin jeotermal enerjisi potansiyeli biliniyor. Buna karşın, söz konusu potansiyelin yeterince değerlendirilmediği uzmanlar tarafından dile getiriliyor. Son dönemde, jeotermal

HABERLER 0 Comments

Akfen Holding Yenilenebilir Enerji Şirketlerine Sermaye Yatırımlarını Artırıyor

EBRD Akfen Holding’in yenilenebilir enerji şirketlerine 2015 yılının en büyük sermaye yatırımını yaptı. Türkiye’de yenilenebilir enerji yatırımlarında kısmi artış görülüyor. Enerji kuruluşları yenilenebilir enerji sektörüne yavaş yavaş ağırlık vermeye başladılar.

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply