Tesla Model 3’ü Tanıtıyor

Tesla Model 3’ü Tanıtıyor

Elektrikli otomotiv devi Tesla, “en önemli ürünümüz” diye tanımladığı 35 bin dolar değerindeki Model 3’ü görücüye çıkarıyor.

Elektrikli araçlar artık bir cazibe alanı haline geldi. Bu konudaki gelişmeler de kamuoyu tarafından merakla takip ediliyor.

www.businessht.com.tr’nin haberine göre, ABD merkezli elektrikli otomobil üreticisi Tesla, bu zamana kadar ki en büyük lansmanını yapmaya hazırlanıyor.

Bugün ABD’de görücüye çıkması beklenen Model 3, 35 bin dolar değerinde olacak. Yaklaşık olarak Audi A4 boyutlarında olacak yeni otomobil için, daha önceki tüm Tesla modellerinde olduğu gibi (Roadster, Model S ve Model X) önceden rezervasyon alınmaya başlandı. Ön siparişi veren müşterilere satışlarda öncelik tanınacak. Sekiz yıl garantisi olacak otomobillerin teslimatı ise 2017 sonundan önce başlamayacak.

Haberin devamı için tıklayın

About author

Huseyin Bumin Ekmekci
Huseyin Bumin Ekmekci 2122 posts

İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun H. Bumin Ekmekçi. 15 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak, sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında yazı işleri, editör, yayın direktörlüğü ve sorumlu yazı işleri müdürlüğü pozisyonlarında görev yapmaktadır. Kendisi platformumuzda muhabir olarak görev yapmaktadır.

You might also like

HABERLER

Yapı Kredi’nin 130 Milyon Doları Yenilenebilir Enerji ve Enerji Verimliliği’ne

Yapı Kredi, havale akımlarına dayalı seküritizasyon programı çerçevesinde, 115 milyon avro ve 355 milyon dolar olmak üzere yaklaşık 505 milyon dolar tutarında kredi sağladı. Yapı Kredi’den yapılan açıklamaya göre, banka,

HABERLER

“Dünyadaki Her Elektrik Şebekesi Yaşlanıyor”

Dan&Adam İcra Kurulu Başkanı Muhammad Yousuf: “Dünyadaki her elektrik şebekesi yaşlanıyor. Bir arızanın yerini saptamayla ilgili dünyadaki her ağın sınırlı bir kapasitesi var. Dünyada şebekelerin bu açıdan oluşturduğu önemli sorunlar

HABERLER 0 Comments

Tüketici Dernekleri’nden EPDK’ya Kaçak Elektrik Davası

TÜDEF, kaçak elektriği, dağıtım şirketleri üzerinden, tüketiciye fatura ettirdiği iddiasıyla, EPDK hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu. Tüketici Dernekleri Federasyonu (TÜDEF), kaçak elektriği, dağıtım şirketleri üzerinden tüketiciye fatura ettirdiği

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply