Tesla Model 3’e Yoğun İlgi

Tesla Model 3’e Yoğun İlgi

Gelecek sene teslim edilecek Tesla Model 3’e depozito ödemek isteyen yüzlerce kişi Tesla mağazasının önünde sabahladı.

Tüm sektörlerde rekabetin ve çekişmenin olduğunu biliyoruz ancak bu sektörlerden bazıları, diğerlerine göre çok daha ilginç müşterilere sahipler.

Tesla’nın yeni aracı olan Model 3, daha satışa sunulmadan yüzlerce kişinin dikkatini çekti. Elektrikli araç üreticisinin gelecek seneye kadar sahiplerine göndermeyeceğini üstüne basa basa belirttiği Model 3, depozito kabul gününde yüzlerce kişinin kapı önünde sabahlamasını sağladı. Büyük Tesla mağazalarının bulunduğu Dublin ve Kaliforniya gibi yerlerde sabahlayan müşteriler, Apple Store’ların önünde görmeye alışık olduğumuz görüntülerin aynısının elektrikli araba satışında da yaşanabileceğini bizlere gösterdiler.

Haberin devamı için tıklayın

About author

Huseyin Bumin Ekmekci
Huseyin Bumin Ekmekci 2122 posts

İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun H. Bumin Ekmekçi. 15 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak, sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında yazı işleri, editör, yayın direktörlüğü ve sorumlu yazı işleri müdürlüğü pozisyonlarında görev yapmaktadır. Kendisi platformumuzda muhabir olarak görev yapmaktadır.

You might also like

Güneş EnerjisiB 0 Comments

Japonya’ya Güneş Enerjisi Santrali

Japonya’nın Chiba yarımadasının Kimitsu kentinde 33,5 MW’lık Güneş Enerjisi Santrali kurulacak. blog.radikal.com.tr’nin haberine göre, Japonya’da yenilenebilir enerji üretiminde solar enerji de önemli bir yer tutuyor. 2014 yılında 9,7 GW kurulu

Tarımsal Projeler 0 Comments

Power Solar’dan Türkiye’deki En Büyük Ar-Ge Projelerinden Birine İmza

Power Solar Yetkilisi Yusuf Emanet, Adıyaman’da DSİ 20.Bölge Müdürlüğü’nün yürütmüş olduğu sulama projeleri kapsamında gerçekleştirilen enerji giderleri Ar-Ge projesinin Ocak ayı sonunda TEDAŞ kabullerinin de yapılarak devreye alındığını söyledi. Power

Atık Yönetimi 0 Comments

Eltemtek’in Atık Isı Projeleri 18 MW’a Ulaştı

Çimento fabrikalarının ısıtıcı kulelerinden ve klinker soğutma tesislerinden çıkan atık gazların değerlendirilerek elektrik enerjisi üretiminde kullanılması hem enerji verimliliği hem de bu gazların salınımı neticesinde oluşan karbondioksit emisyonunu bertaraf etmesi anlamında çok önemlidir.

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply