Systemair HSK’den Konutlarda Isı Kayıplarına Çözüm

Systemair HSK’den Konutlarda Isı Kayıplarına Çözüm

konut tipi havalandirma (1)

Systemair Konut Tipi Klima Santralleri, ısı kayıplarını en aza indiriyor.

Systemair HSK, Yeşil Havalandırma konseptine uygun olarak geliştirdiği Systemair Konut Tipi Klima Santralleri, konutlarda ve rezidanslarda gün boyunca taze ve hijyenik hava sağlarken, ısı kayıplarını da en aza indiriyor. Yüksek katlı binalarda camların açılamaması nedeniyle düşük olan hava kalitesi; baş ağrısı, halsizlik, nefes daralması, baş dönmesi, mide bulantısı gibi çeşitli rahatsızlıklara yol açıyor. Systemair Konut Tipi Klima Santralleri, ortamdaki havanın kalitesini yükseltirken, filtreleri sayesinde alerjilere karşı kalkan oluşturuyor ve fonksiyonel özelliğiyle ortamdaki istenmeyen kokuları yok ediyor. 

Systemair Konut Tipi Klima Santralleri; ocak üstü, duvar ve tavan arasına yerleştirilerek farklı dizayn seçenekleri ile evinizin dekoruna uygun çözümler sunuyor.

Systemair HSK ürünlerini İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo’da sergileyecek.

 

About author

Huseyin Bumin Ekmekci
Huseyin Bumin Ekmekci 2122 posts

İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun H. Bumin Ekmekçi. 15 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak, sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında yazı işleri, editör, yayın direktörlüğü ve sorumlu yazı işleri müdürlüğü pozisyonlarında görev yapmaktadır. Kendisi platformumuzda muhabir olarak görev yapmaktadır.

You might also like

HABERLER 0 Comments

Chris Porritt Apple’a Transfer Oldu

Apple, Aston Martin One-77 süper otomobilinin, Tesla Model S ve Model X’in geliştirilmesinde rol oynayan ve Elon Musk’ın en sık görüştüğü yöneticilerinden Chris Porritt’i transfer etti. Elektrikli araçlar popüler haline

HABERLER 0 Comments

Enerji Bakanı Enerji Bakanlığına Karşı

Enerji Bakanlığı’nın güneş enerjisi santrali (GES) lisansı almak isteyen bütün yatırımcılardan ayrı ayrı ‘güneş ölçümü’ istemesi sektörü şoke etti. Santral kurulması düşünülen araziye gelen güneş ışığıyla ilgili değerlerin her yatırımcıdan istenmesi milyonlarca Euro’luk ölçüm krizini doğurdu.

YATIRIMCI

Altaca Grubu’ndan Türkiye’nin En Büyük Entegre Biyogaz ve Organik Gübre Üretim Tesisi

Altaca Grubu tarafından inşa edilen Türkiye’nin en büyük entegre biyogaz ve organik gübre üretim tesisi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız tarafından açıldı. Türkiye yenilenebilir enerji alanında önemli atılımlar