SOSYAL MEDYANIN EN ÇOK KONUŞULAN ELEKTRİKLİ OTOMOBİLLERİ

SOSYAL MEDYANIN EN ÇOK KONUŞULAN ELEKTRİKLİ OTOMOBİLLERİ

Elektrikli otomobiller, bu alanda yaşanan hızlı gelişmeleri ve sevindirici rekabeti ile hayatımıza da hızlı bir şekilde dahil oldu. Tabi paralel olarak da sosyal medyanın da gündemini belirlemeye devam etmekte.

Viralheat sitesinin hazırladığı infografikte de sosyal medyada en çok ilgi gören elektrikli araçları ve ilgi oranları tek tek incelenebilmekte. Bu grafiğe göre Tesla Model S serisi ile sosyal medyanın en çok konuşulanları arasında yer alırken, elektrikli araç şarj istasyonları da en az elektrikli araçlar kadar ilgi görmüş olduğu anlaşılıyor.

electric_cars_final1

About author

Ahu Binici
Ahu Binici 1369 posts

Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu olan Ahu Binici, Alternatif Enerji Platformu’nun kurucu ortaklarından olup, aynı zamanda Alternatifenerji.com’un sosyal medya yöneticiliğini yapmaktadır. TemizDünya Ekolojik Yatırımlar Ltd. Şti.’de 4 yıl boyunca çeşitli Birleşmiş Milletler, Kalkınma Ajansı gibi çeşitli kurumların işbirliğinde gerçekleştirilen ekoloji, temiz enerji ve farkındalık projelerinde proje koordinatörlüğü yapmıştır. Bugüne kadar çevre alanında çalışan farklı STK’larda gerçekleştirilen projelerde görev almıştır. Genç Çevre Girişimi Platformu’nun ve Denge Ekoloji Derneği kurucu üyesi ve Dünya Enerji Konseyi Türk Milli Komitesi Genç Delege’sidir. Silikon Vadisi kurumu Founder Institute tarafından desteklenen Ecotrend Yaşam Stili Platformu’nun ve Ecoana'nın kurucu ortağıdır.

You might also like

ALTERNATİF TASARIMLAR

Dünyanın En Verimli ve En Şık LED Ampülü

Nanoleaf Bloom, 2015 Red Dot Tasarım Yarışması ödüllü bir led ampül. 10 watt’lık gücü ile 75 watt’lık bir ampülün gücüne denk gelmekte ve 1200 lümenlik, 3000K, 5000K, 6000K aralıklarında renk