Schneider Electric’ten Acil Durum Aydınlatması: EasyLed

Enerji yönetimi alanında dünya çapında uzman Schneider Electric’in yüksek kalite – fiyat performansı kadar sade ve şık tasarımıyla, güvenli ve enerji tasarruflu yapısıyla da dikkat çeken yeni serisi Easyled, acil durum aydınlatma dünyası için mükemmel bir yenilik sunuyor.

ae_aydinlatma_led_Schneider_easyledSchneider Electric’in bilgi ve uzmanlığının en yeni ürünlerinden biri olan EasyLed, özellikle restoranlar, mağazalar, ufak ticari binalar ve ofisler gibi küçük kurulumların olduğu yapılar için, bir acil aydınlatma armatüründen bekleyeceğiniz her şeyi bir araya getiriyor.

Nisan ayı itibarıyla pazara sunulan EasyLed, minimal tasarımı yüksek teknolojiyle buluşturuyor. EasyLed, 50.000 saatin üzerinde kullanım ömrü, lamba değişimini gerektirmemesi, yarıya düşürülmüş güç tüketimi, yüksek aydınlatma sistemi güvenliği ve hızlı yatırım geri dönüşü gibi özellikleriyle LED teknolojisinin bütün avantajlarını içeriyor.

Gerek renovasyon gerekse yeni bina projelerinde kurulumu da ürün seçimi kadar kolay olan EasyLed, uzun kullanım ömrü, şıklık, güvenilirlik, satın alma ve kullanım esnasında tasarruf gibi günümüz dünyasında bir ‘gereklilik’ olabilecek tüm özelliklere sahip bulunuyor.

EasyLed, piyasadaki LED’li armatürler içerisinde en yüksek fiyat-kalite performansına sahip ürün olarak dikkati çekiyor. EasyLed, standart segmentteki ürün konumlandırması ve küçük kurulumlarla uyumlu yapısıyla, yüksek kalitesinden çok daha fazlasını sunuyor.

EasyLed: Hem şık hem kompakt hem de çevreci…

Hem şık hem de kompakt bir ürün olan EasyLed, her türlü iç mekâna kolayca uyum sağlayabilen, ideal özelliklere sahip bir ürün. Tüm Schneider Electric ürünleri gibi, EasyLed de doğayı koruyor. Tamamen çevre dostu olarak tasarlanan ürün, RoHS direktiflerinin gerekliliklerinden daha fazlasını karşılıyor.

Bu çerçevede kullanılan tüm malzemeler, Schneider Electric’in çevre konusundaki hassasiyeti göz önünde tutularak seçildi. Kullanılan plastiklerin %20’si geri dönüşüm ürünü olan EasyLed’te, elektronik komponentler mümkün olan en düşük enerji tüketimini hedefliyor.

EasyLed, kullanılan materyallerin kalitesi, pilin ve elektronik kartlarının güvenilirliğiyle yerel ve uluslararası standartları fazlasıyla karşılıyor.

About author

Ahu Binici
Ahu Binici 1369 posts

Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu olan Ahu Binici, Alternatif Enerji Platformu’nun kurucu ortaklarından olup, aynı zamanda Alternatifenerji.com’un sosyal medya yöneticiliğini yapmaktadır. TemizDünya Ekolojik Yatırımlar Ltd. Şti.’de 4 yıl boyunca çeşitli Birleşmiş Milletler, Kalkınma Ajansı gibi çeşitli kurumların işbirliğinde gerçekleştirilen ekoloji, temiz enerji ve farkındalık projelerinde proje koordinatörlüğü yapmıştır. Bugüne kadar çevre alanında çalışan farklı STK’larda gerçekleştirilen projelerde görev almıştır. Genç Çevre Girişimi Platformu’nun ve Denge Ekoloji Derneği kurucu üyesi ve Dünya Enerji Konseyi Türk Milli Komitesi Genç Delege’sidir. Silikon Vadisi kurumu Founder Institute tarafından desteklenen Ecotrend Yaşam Stili Platformu’nun ve Ecoana'nın kurucu ortağıdır.

You might also like

Elektrik Üretimi 0 Comments

Dicle Üniversitesi’ne Güneş Enerjisi Santrali

Dicle Üniversitesi güneş enerjisini elektrik enerjisine çeviren tesis ile kendi enerjisini üretiyor. Üniversitelerin kendi elektriklerini üretme çalışmaları dikkat çekiyor. Dicle Üniversitesi de güneş enerjisi santrali kurdu. Dicle Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde

HABERLER

“Avrupa’ya Satıyoruz, Türkiye’de Belediyeleri İkna Edemedik”

13 Kasım 2012 tarihli Vatan gazetesinde Elif Ergu’nun yapmış olduğu röportaj ilgimizi çekti, sizinle paylaşmak istedik. Yazı, Avrupa’nın çevre teknolojileri vizyonu ile bizimki arasındaki farkı göstermek açısından hayli çarpıcı… ”

HABERLER

Lufthansa “Yosun Yeşili” Yakıt Kullanacak

Lufthansa Avustralyalı biyoyakıt şirketi Algae.Tec ile yosundan uçak yakıtı üretim tesisi kurmak için anlaştı. Geçtiğimiz hafta başında işbirliği ön anlaşması imzalayan iki şirket, adı henüz açıklanmayan ve endüstriyel CO2 kaynaklarına