Saray Alüminyum’dan Rüzgar Türbini Yatırımı

Saray Alüminyum’dan Rüzgar Türbini Yatırımı

Enerji maliyetlerini minimize etmeyi amaçlayan Saray Alüminyum, her birisi 2 MW kapasiteli iki adet rüzgar türbinine üçüncü olarak 2,3 MW kapasiteli bir rüzgar türbini ilave edecek. Saray Alüminyum, ismi yeniliklerle anılan bir marka. Zira marka, Mineral Dolgulu SARAY A2 Kompozit Panel üretimi başta olmak üzere sektördeki birçok yeniliğe imza atmış bulunuyor. Bu başarılarını öncelikle müşterilerin ihtiyaçlarına göre ürün geliştirme ve kaliteli üretime borçlu olan markanın şu sıralar gündeminde iki önemli yatırım başlığı var: Rüzgar türbini ve üretimde verimlilik artışı sağlayacak makina ve hatlar.

Saray Alüminyum, hem yurt içinde hem de yurt dışında önemli çalışmalara imza atıyor. Bu başarınızda etkili olan nedir?

Kurulduğumuz günden bu yana müşterimizin ihtiyaçlarına göre ürün geliştirme, kaliteli üretim, doğru fiyatlandırma, satış öncesi ve sonrası destek, zamanında üretim ve yıllardır omuz omuza yürüdüğümüz bayilerimizin başarısı bizim başarımızı etkileyen en büyük faktörlerdir.

Hangi ürün ve çözümlerinizle hedef kitlenize çözüm sunuyorsunuz?

Saray Grup olarak sektörümüzde pek çok ilke imza attık. Türkiye’de üretilen ilk Nano Kompozit Paneller, ilk A2 Yanmazlık Sınıfına sahip Kompozit Paneller ve ihtiyaçlar doğrultusunda sürekli geliştirilen kapı, pencere ve dış cephe sistemleri ile hep bir adım önde olduk. En yeni ürünümüz 2015 yılında gerçekleştirdiğimiz bir makine yatırım ile, Saray Alüminyum bünyesinde üretilen uygun ölçü ve şekillerdeki ısı bariyerli sistem profillerine dolgu yapabiliyoruz. Bu özel dolgu sayesinde yüksek termal performans sağlanabilmekte ve yapının toplam enerji tüketimi minimize edilebilmektedir.

Haberin devamı için tıklayın

About author

Huseyin Bumin Ekmekci
Huseyin Bumin Ekmekci 2122 posts

İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun H. Bumin Ekmekçi. 15 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak, sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında yazı işleri, editör, yayın direktörlüğü ve sorumlu yazı işleri müdürlüğü pozisyonlarında görev yapmaktadır. Kendisi platformumuzda muhabir olarak görev yapmaktadır.

You might also like

HABERLER

“Almanya’da Güneş Enerjisi Elektrik Fiyatlarını Düşürdü”

Alman Solar Endüstri Derneği BSW-Solar yöneticilerinden Jörg Mayer: “Almanya’da elektrik fiyatlarının düşmesinin iki nedeni var. Birincisi fosil yakıtların ucuzlaması ile üretim maliyetinin düşmesi, diğeri ise en üst düzeyde bulunan fotovoltaik kurulumlar.” 

Sektörel Röportajlar

“Türk Solar Sektörü Avrupa Basınının Tahmininden Hızlı Gelişiyor”

9 Ocak toplantımız  öncesinde sponsorlarımızdan Axitec’in Türkiye’den sorumlu Müdürü Atalay Yazgan ile çok kısa bir söyleşi yaptık ve ilginç bazı yorumlar aldık. Cuma günkü etkinliğimizde kendisi ile 2014 yılını masaya

HABERLER

Arçelik Demek Verimlilik Demek

Arçelik A.Ş.’nin Ankara’daki Bulaşık Makinesi İşletmesi ile Çerkezköy’deki Kurutma Makinesı ve Elektrik Motorları İşletmeleri “Energy Efficient Green Factories” derecelendirmesinde en üst seviye olan Platin sertifika ile ödüllendirildi. Bu yeni başarı ile

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply