Sanayide Enerji Verimliliği İş Gezisi 09-12 Aralık-İstanbul

Sanayide Enerji Verimliliği İş Gezisi 09-12 Aralık-İstanbul

09–12 Aralık 2014 tarihleri arasında, İstanbul’da sanayide enerji verimliliği konusunda uzman şirketlerin katıldığı bir iş gezisi gerçekleştirilecek.

enerji verimliliğiAlman–Türk Ticaret ve Sanayi Odası, Federal Almanya Ekonomi Bakanlığı desteğiyle, İstanbul’da 09–12 Aralık 2014 tarihleri arasında, sanayide enerji verimliliği konusunda uzman şirketlerin katıldığı bir iş gezisi düzenliyor.

İş gezisi kapsamında, 09 Aralık 2014 Salı günü Radisson Blu Hotel Şişli’de “Sanayide Enerji Verimliliği” konulu bir sempozyum gerçekleştirilecek. Sempozyum, Alman firmaları ile Türk firmalarını bir araya getirerek iş birliği gerçekleştirme amacını taşıyor.

Alman firmalar ile Türk firmalar buluşacak

Etkinlik kapsamında, 10-12 Aralık 2014 tarihlerinde ise, Alman firmalar Türk şirketleri ziyaret edecek. İş gezisi; katılan firmalara, Alman firmalar ile iş birliği yapmak veya fikir alış verişinde bulunmak için önemli bir fırsat sunuyor.

Sempozyum için http://www.dtr-ihk.de internet adresi üzerinden online kayıt yaptırılabilir.

Alman–Türk Ticaret ve Sanayi Odası internet adresinden katılan Alman firmalarla ilgili bilgi alınabilirken, ziyaret edilmesi istenen firmalara yönelik Firma Ziyaretleri Kayıt Formu doldurularak kuruma iletilebilir.

Sempozyum esnasında, Almanca-Türkçe simultane tercüme gerçekleştirilirken, kayıt zorunluluğu bulunuyor.

 

About author

Huseyin Bumin Ekmekci
Huseyin Bumin Ekmekci 2122 posts

İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun H. Bumin Ekmekçi. 15 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak, sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında yazı işleri, editör, yayın direktörlüğü ve sorumlu yazı işleri müdürlüğü pozisyonlarında görev yapmaktadır. Kendisi platformumuzda muhabir olarak görev yapmaktadır.

You might also like

ETKİNLİKLER

25-28 Aralık 9. Ulusal Temiz Enerji Sempozyumu KONYA

Bu sempozyumun hedefi, ülkemizdeki temiz enerji kaynaklarının belirlenebilmesi ve kullanılması için değişik bilim dallarında, devlet kurumlarında, yerel yönetimlerde ve sanayide çalışan kişi veya birimlerin bu konulardaki araştırma ve görüşlerini sunarak

ETKİNLİKLER

GES Yatırımcı Çalıştayı 24 Ekim İstanbul

GENSED tarafından düzenlenen “Lisanssız Güneş Enerji Santrali (GES) Yatırımcı Çalıştayı” 24 Ekim’de İstanbul The Point Hotel’de gerçekleştirilecek. GENSED, “Lisanssız Güneş Enerji Santrali (GES) Yatırımcı Çalıştayı”  düzenliyor. Çalıştay, 24 Ekim 2014 Cuma günü İstanbul The Point Hotel’de gerçekleştirilecek.

ETKİNLİKLER

Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği ÇÇÇ Günleri 6 Kasım 2013

Kurulduğu günden bu yana yapı sektörünün sürdürülebilir ilkeler ışığında gelişimine öncülük eden Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği, bu amaçla yürüttüğü çalışmalara yeni etkinliklerle devam ediyor. ÇEDBİK üyelerinin katılımına açık olacak