Sanayide Enerji Verimliliği İş Gezisi 09-12 Aralık-İstanbul

Sanayide Enerji Verimliliği İş Gezisi 09-12 Aralık-İstanbul

09–12 Aralık 2014 tarihleri arasında, İstanbul’da sanayide enerji verimliliği konusunda uzman şirketlerin katıldığı bir iş gezisi gerçekleştirilecek.

enerji verimliliğiAlman–Türk Ticaret ve Sanayi Odası, Federal Almanya Ekonomi Bakanlığı desteğiyle, İstanbul’da 09–12 Aralık 2014 tarihleri arasında, sanayide enerji verimliliği konusunda uzman şirketlerin katıldığı bir iş gezisi düzenliyor.

İş gezisi kapsamında, 09 Aralık 2014 Salı günü Radisson Blu Hotel Şişli’de “Sanayide Enerji Verimliliği” konulu bir sempozyum gerçekleştirilecek. Sempozyum, Alman firmaları ile Türk firmalarını bir araya getirerek iş birliği gerçekleştirme amacını taşıyor.

Alman firmalar ile Türk firmalar buluşacak

Etkinlik kapsamında, 10-12 Aralık 2014 tarihlerinde ise, Alman firmalar Türk şirketleri ziyaret edecek. İş gezisi; katılan firmalara, Alman firmalar ile iş birliği yapmak veya fikir alış verişinde bulunmak için önemli bir fırsat sunuyor.

Sempozyum için http://www.dtr-ihk.de internet adresi üzerinden online kayıt yaptırılabilir.

Alman–Türk Ticaret ve Sanayi Odası internet adresinden katılan Alman firmalarla ilgili bilgi alınabilirken, ziyaret edilmesi istenen firmalara yönelik Firma Ziyaretleri Kayıt Formu doldurularak kuruma iletilebilir.

Sempozyum esnasında, Almanca-Türkçe simultane tercüme gerçekleştirilirken, kayıt zorunluluğu bulunuyor.

 

About author

Huseyin Bumin Ekmekci
Huseyin Bumin Ekmekci 2122 posts

İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun H. Bumin Ekmekçi. 15 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak, sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında yazı işleri, editör, yayın direktörlüğü ve sorumlu yazı işleri müdürlüğü pozisyonlarında görev yapmaktadır. Kendisi platformumuzda muhabir olarak görev yapmaktadır.

You might also like

ETKİNLİKLER

CNR Energy Istanbul-19-21 Mart

CNR Energy Istanbul-Enerji ve Çevre Teknolojileri Fuar ve Konferansı,  19–21 Mart 2015 tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy’de yapılacak. İstanbul Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenen CNR Energy Istanbul-Enerji ve Çevre Teknolojileri Fuar

ETKİNLİKLER

“Solarex İstanbul” 10-12 Nisan

7. Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı “Solarex İstanbul”, Dünya’da ve Türkiye’de güneş enerjisi üretimine ilişkin çok çeşitli ürünlerin sergileneceği bir fuar olarak, dünya devlerini ağırlamaya hazırlanıyor. 10–12 Nisan 2014

ETKİNLİKLER

Kent İçi Ulaşımda Yol Güvenliği Konferansı 28 Nisan

 EMBARQ Türkiye-Sürdürülebilir Ulaşım Derneği’nin ev sahipliğinde ve 3M’in desteğiyle “Kent içi Ulaşımda Yol Güvenliği” başlıklı bir konferans düzenlenecek. Türkiye’de karayolu trafik güvenliğinin artırılmasına yönelik toplumsal bilinçlendirmeye katkı sağlaması amacıyla düzenli