Sanayide Enerji Verimliliği İş Gezisi 09-12 Aralık-İstanbul

Sanayide Enerji Verimliliği İş Gezisi 09-12 Aralık-İstanbul

09–12 Aralık 2014 tarihleri arasında, İstanbul’da sanayide enerji verimliliği konusunda uzman şirketlerin katıldığı bir iş gezisi gerçekleştirilecek.

enerji verimliliğiAlman–Türk Ticaret ve Sanayi Odası, Federal Almanya Ekonomi Bakanlığı desteğiyle, İstanbul’da 09–12 Aralık 2014 tarihleri arasında, sanayide enerji verimliliği konusunda uzman şirketlerin katıldığı bir iş gezisi düzenliyor.

İş gezisi kapsamında, 09 Aralık 2014 Salı günü Radisson Blu Hotel Şişli’de “Sanayide Enerji Verimliliği” konulu bir sempozyum gerçekleştirilecek. Sempozyum, Alman firmaları ile Türk firmalarını bir araya getirerek iş birliği gerçekleştirme amacını taşıyor.

Alman firmalar ile Türk firmalar buluşacak

Etkinlik kapsamında, 10-12 Aralık 2014 tarihlerinde ise, Alman firmalar Türk şirketleri ziyaret edecek. İş gezisi; katılan firmalara, Alman firmalar ile iş birliği yapmak veya fikir alış verişinde bulunmak için önemli bir fırsat sunuyor.

Sempozyum için http://www.dtr-ihk.de internet adresi üzerinden online kayıt yaptırılabilir.

Alman–Türk Ticaret ve Sanayi Odası internet adresinden katılan Alman firmalarla ilgili bilgi alınabilirken, ziyaret edilmesi istenen firmalara yönelik Firma Ziyaretleri Kayıt Formu doldurularak kuruma iletilebilir.

Sempozyum esnasında, Almanca-Türkçe simultane tercüme gerçekleştirilirken, kayıt zorunluluğu bulunuyor.

 

About author

Huseyin Bumin Ekmekci
Huseyin Bumin Ekmekci 2122 posts

İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun H. Bumin Ekmekçi. 15 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak, sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında yazı işleri, editör, yayın direktörlüğü ve sorumlu yazı işleri müdürlüğü pozisyonlarında görev yapmaktadır. Kendisi platformumuzda muhabir olarak görev yapmaktadır.

You might also like

ETKİNLİKLER

Dünya Sürdürülebilir Enerji Forumu’nun Beşincisi Viyana’da

Mercer Studies tarafından 2015 yılında “Yaşam Kalitesi En Yüksek Şehir” seçilen ve dünyanın en sürdürülebilir şehirleri arasında hep ön sıralarda yer alan Viyana, bu sene beşinci kez (Dünya Sürdürülebilir Enerji İnsiyatifi

ETKİNLİKLER

Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu 4-6 Ekim 2013

Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu (YEKSEM), 4-6 Ekim tarihleri arasında Girne’deki Acapulco Otel’de gerçekleşecek.Sempozyumda yer alacak 15 oturumda 1 çağrılı konuşmacı ve toplam 62 bildiri sunulup, 2 de panel düzenlenecek. http://www.solarbaba.com/4-6-ekim-2013-yenilenebilir-enerji-kaynaklari-sempozyumu-2013

ETKİNLİKLER

27 – 30 Eylül, ELEX Elektrik İletimi ve Dağıtımı Fuarı

ELEX – Elektrik Çevrimi, İletimi ve Dağıtımı Fuarı, 27-30 Eylül 2012 tarihleri arasında İFM-İstanbul Fuar Merkezi’nde sektörün ürün sunanları ile kullanıcılarını, tüm ilgili ve profesyonellerini ilk defa biraraya getirmeye hazırlanıyor.