RÜZGAR EĞİTİM SETİ: 380 TL

RÜZGAR EĞİTİM SETİ: 380 TL

İster rüzgara tutun, ister laboratuarda vantilatöre ! Artık rüzgar enerjisini öğrencilere anlatmak hem daha kolay hem de eğlenceli.

Orijinal adı WindLab Plus Junior olan bu eğitim seti, rüzgardan nasıl elektrik enerjisi elde edileceğini ve bununla LED yakılabileceğini, müzik yapılabileceğini gösterir.

WindLab Plus  güçlü bir mini türbindir, rüzgarın kinetik enerjisini elektrik enerjisine çevirip, birbirinden farklı deneyler yapabilmenizi sağlar. İçinde polypropylene profil kanatlar ve farklı rüzgar hızlarında kanat parametrelerinin nasıl değiştiğini anlamanıza yarayacak Sac kanatlar bulunur.

Özel 3 fazlı AC alternatör, gerçek ticari türbinlerde kullanılanlarla aynı özelliklerdedir.

Kapasitörü, elde edilen enerjiyi depolanması amacıyla, eğitim setine dahil edilmiştir. Türbinin içindeki LED yanarak, elde edilen enerjinin elektriğe dönüştürüldüğünü gösterir. Müzik modülü ise, yine aynı elektrik enerjisi ile çalışarak ortama hoş bir ambiyans katar.  Ebatlar405 (yükseklik) x 320 (en) x 210 (boy)mm , 730 gr.

Bu Rüzgar Enerjisi Eğitim Setini,   310 TL olan bedelini

Altenerji Dijital Yayıncılık ve Org. A.Ş.

DENİZBANK İBAN:  TR650013400000600234400001  

EFT/havale ederek satın alabilirsiniz.

Mail order ile ödeme için lütfen info@alternatifenerji.com adresinden iletişime geçiniz.

Kredi kartı ile ödemek için lütfen tıklayınız

 

About author

Senem Gençer
Senem Gençer 761 posts

Alternatifenerji.com’un kurucu ortaklarından biri ve CEO’su olan Gençer, 1971 yılında Diyarbakır’da doğdu. 1993 yılında ODTÜ İşletmeyi bitirdikten sonra, Johnson & Johnson Medical ve Yeni Zelanda Büyükelçiliği gibi farklı kurumlarda çalıştı. 2007 yılında güneş enerjisi ve LED aydınlatma konularında halen çalışmakta olan Ekogüneş’i ve Türkiye’nin ilk online solar ürün satış sitesi olan www.ekogunes.com’u kurdu. Gençer, aynı zamanda Güneş Enerjisi ve Sanayicileri Derneği GENSED’in kurucu üyelerindendir.

You might also like

ÜRÜNLER

BİTKİ SULAMA UYARICISI: 100 TL

Güneş enerjisi ile çalışan nem sensörlü ışıklı çubuk, toprak kuruyunca, ışıkla uyarı verir. Bu Uyarıcının 45 TL olan bedelini Altenerji Dijital Yayıncılık ve Org. A.Ş. DENİZBANK İBAN:  TR650013400000600234400001   EFT/havale ederek satın alabilirsiniz.

ÜRÜNLER

RÜZGAR TÜRBİNİ MAKETİ – ahşap: 240 TL

Rüzgar ve güneş enerjisi ile ilgilenen herkes için çok sempatik bir ürün ! 30 cm yüksekliğindeki bu türbin maketimiz, kanatlarını döndüren motorun enerjisini önündeki güneş panelinden alır. Güneş panelinin ürettiği

ÜRÜNLER

FOTOVOLTAİK EĞİTİMİ KİTABI: 325 TL

Türkiye’nin en büyük açığı olan Fotovoltaik Eğitimini en kapsamlı şekliyle veren, önemli bir referans kaynağıdır. Fotovoltaik sektörüne adı atmak isteyeneler, sektörde pazarlama ve tasarımda görev alanlar ve bilgilerini güncellemek isteyenler için