Profilo’dan Çift Artılı Enerji Sınıfıyla Elektrik Tasarruflu Buzdolabı

Profilo’dan Çift Artılı Enerji Sınıfıyla Elektrik Tasarruflu Buzdolabı

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri Yeni No-Frost BD2556W3IN Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, No-Frost BD2556W3IN buzdolabıyla, çift artılı enerji sınıfıyla elektrik tasarrufu sağlıyor.  

Buzdolabi-PosterProfilo Dayanıklı Ev Aletleri, buzdolabında sınıf atlamak isteyenler için, yüksek enerji verimliliği, özel tasarımı, led aydınlatmasıyla, üstün niteliklerine oranla ekonomik bir No-Frost buzdolabı geliştirdi. Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, kendi segmenti içinde A++ yüksek tasarruflu, led kapı elektroniğine sahip ileri teknoloji ürünü yeni No-Frost BD2556W3IN buzdolabını tüketicilerle buluşturdu.

Profilo’nun yeni beyaz renkli buzdolabı, 507 litrelik geniş hacmi, iç sıcaklığı  sabit tutarak gıdaları en ideal koşullarda koruyan VitaPlus özelliği, entegre yatay kapı kolu,  led aydınlatma sistemini içeren özel tasarımı ve pek çok fonksiyonuyla da “erişilebilir lüks” tanımını oldukça hak ediyor.

Daha az elektrik tüketiyor

Profilo’nun BD2556W3IN buzdolabında bulunan “HydroPlus” çekmecesi, normal buzdolaplarındaki sebze çekmecelerine oranla sebze ve meyvelerin tazeliğini iki kata kadar daha uzun süre koruyor. ChillerPlus bölümü ise soğutucunun diğer bölümlerinden  daha düşük bir sıcaklığa  sahip olduğu için et, balık, yumurtalı yemekler gibi hassas besinler daha uzun süre tazeliğini koruyor. Buzdolabının içini daha güçlü bir şekilde aydınlatan led aydınlatma sistemi ise cihazın uzun ömrü boyunca çalışarak daha az elektrik tüketirken, iç hacimde çok net ve ferah bir görüş sağlıyor.

Led kapı elektroniği 

Led kapı elektroniği sayesinde kapısını açmadan rahatça dıştan sıcaklık kontrolü yapılabilen derin dondurucu, 124  litrelik brüt hacmi, 9 kilogramlık ürünü 24 saat içinde  dondurma yeteneğine sahip. Derin dondurucu bölümü ayrıca süper dondurma özelliği sayesinde, yeni alınan yiyeceklerin buzluğun iç sıcaklığını yükseltmesini de engelliyor. Dondurucu kapısında kolayca buz elde edilmesine sağlayan buzmatik ise Profilo BD2556W3IN buzdolabının sağladığı konforlardan sadece bir  tanesi. Ürünün ikisi yüksekliği ayarlanabilir, toplam beş emniyetli cam raf da oldukça fonksiyonel kullanım imkânı veriyor.

 

About author

Huseyin Bumin Ekmekci
Huseyin Bumin Ekmekci 2122 posts

İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun H. Bumin Ekmekçi. 15 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak, sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında yazı işleri, editör, yayın direktörlüğü ve sorumlu yazı işleri müdürlüğü pozisyonlarında görev yapmaktadır. Kendisi platformumuzda muhabir olarak görev yapmaktadır.

You might also like

HABERLER

First Solar Üç Günes Enerjisi Santralininin Şebeke Bağlantı Haklarını Aldı

First Solar Inc. (Nasdaq: FSLR), Türkiye’nin güneyinde şebeke ölçeğinde planlanan üç adet fotovoltaik (PV), güneş enerjisi santrali projesi için  Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi (TEİAŞ) tarafından yönetilen hakları ihale sonunda

HABERLER

Mobil SHC Gear Enerji Tasarrufu Sağlıyor

Çimko Çimento Narlı Tesisinin enerji tüketimini %2.3, dişli kutusu sıcaklığını ortalama 5oC azaltmayı başardı. Aşınmaya karşı mükemmel koruma ve dişli kutusu çalışma sıcaklığında önemli bir azalma Çimko Çimento saha denemelerinde

HABERLER

IBM: “Dünya Bizim İçin Laboratuvar”

IBM Çözümler Zirvesi 2013’te konuşan yapan IBM Türkiye Genel Müdürü Isabel Gomez Cagigas, “Bizim için önemli olan inovasyondur, teknolojidir. Hükümetler, toplumlar ve bireyle r için sürekli araştırmalar yapıyoruz. Dünya, bizim