Philips Geleneksel Ampulü LED’e dönüştürdü

Philips Geleneksel Ampulü LED’e dönüştürdü

Philips 40 watt’a eş değer yeni şeffaf LED lambasında, geleneksel ampulün şeklini, hızlı parlaklığını ve sıcak ışığını LED teknolojisiyle birleştirdi.

LEDbulb-clear-40W-in-luminaire (1)

Philips geleneksel akkor ampulu teknoloji ile buluşturarak LED’e dönüştürdü. Philips’in 40 watt’a eş değer yeni şeffaf LED lambası, geleneksel ampulün şeklini, hızlı parlaklığını ve sıcak ışığını LED teknolojisiyle birleştirdi. Yeni şeffaf LED lamba, ışığı her yöne yayma kapasitesine sahip yenilikçi lensi, geleneksel şekli ve kaliteli ışığıyla oturma odaları ve ışık gerektiren tüm mekanlara LED teknolojisini taşıyor. Philips’in şeffaf LED’i ile standart 40 watt ampule eş değer aydınlatma elde edilebiliyor. LED lamba, geleneksel ampulun şeklini ve parlak ışığını almasının yanında, enerji ve maliyet tasarrufu sağlıyor ve 25 bin saate kadar kullanım ömrü sunuyor. 470 lümen çıkışa sahip ışık, kısıldığında bile 40 watt ampul kadar şeffaf ve parlak aydınlatma sunuyor.

L-prize ödüllü LED lamba

Philips Aydınlatma Işık Kaynakları ve Elektronik Departmanı CEO’su René van Schooten,“L-prize ödüllü LED lambamızla akkor ışığa eş değer kalite sunabildiğimizi gösterdik. Şeffaf LED lambamızda, geleneksel akkor ampulün estetik güzelliği ve şeklini LED’in avantajlarıyla birleştirdik” dedi.  Philips Aydınlatma Işık Kaynakları ve Elektronik Departmanı CEO’su René van Schooten, L-prize ödüllü LED lambayla, akkor ışığa eş değer kalite sunabildiklerini belirten Schooten, “Şeffaf LED lambamızda, geleneksel akkor ampulün estetik güzelliği ve şeklini LED’in avantajlarıyla birleştirdik. LED teknolojisindeki yeniliklerimizi kullanarak, geleneksel ampullere kıyasla lamba başına yılda 10 Euro’ya kadar tasarruf sağlayan, yüksek enerji verimli bu lambayı geliştirdik” diye konuştu.

Yakın zamanda mobil cihazlardaki uygulama aracılığıyla  karartma kontrolü sağlayan ilk akıllı beyaz ışık LED lamba HUE lux’ü tanıtan Philips, aydınlatma alanındaki inovasyonlarına devam ediyor. HUE lux, sürdürülebilir LED teknolojisiyle günlük kullanımda olağanüstü kaliteli ışık sunmanın yanı sıra HUE uygulamaları ve kontrolleriyle de uyum sağlıyor. Bu parlak ve sıcak ışık kullanıcının evde olmadığı zamanlarda bile akıllı cihazlardan kontrol edilebiliyor.

 

About author

Huseyin Bumin Ekmekci
Huseyin Bumin Ekmekci 2122 posts

İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun H. Bumin Ekmekçi. 15 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak, sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında yazı işleri, editör, yayın direktörlüğü ve sorumlu yazı işleri müdürlüğü pozisyonlarında görev yapmaktadır. Kendisi platformumuzda muhabir olarak görev yapmaktadır.

You might also like

HABERLER

Dünya’nın Solar Devi Yingli Online Projeler ve Solar Otellerle Geliyor

Hızla büyüyen ancak geçtiğimiz yıl yüksek maliyetler yüzünden zora giren Çinli güneş paneli üreticileri çözümü internette buldu. Dünyanın en büyük panel üreticilerinden Yingli Solar’ın CEO’su internet platformları üzerinden satış yapmaya

HABERLER

LPG’li Araca Güneş Enerji Sistemi

Erzurum’un Uzundere İlçesi’nde ilkokul mezunu, 33 yıllık elektronikçi, 49 yaşındaki Mustafa Karasungur, LPG’li otomobiline taktığı güneş enerjisiyi sistemiyle çalıştırıyor. Uzundere İlçesi’nin Gölbaşı  Köyü’nde oturan evli ve 3 çocuk babası Mustafa Karasungur,

HABERLER

1MW GES’ler İçin ÇED Muafiyeti

Güneş Enerjisi Santrallerinde bir parsele ait 1MW sınıra kadar olan başvurularda ve aynı parsel içerisinde birden fazla farklı gerçek ve tüzel kişi için yapılacak başvurularda dağıtım şirketleri tarafından ÇED gerekli