Oğuzhan Haznedar, EkoRE Güneş Enerjisi A.Ş. Genel Müdürü Oldu

Oğuzhan Haznedar, EkoRE Güneş Enerjisi A.Ş. Genel Müdürü Oldu

Enerji sektörünün deneyimli isimlerinden Oğuzhan Haznedar, EkoRE Güneş Enerjisi A.Ş.’de genel müdürlük görevine başladı.

Yenilenebilir enerji alanında Türkiye’nin en saygın şirketlerinden EkoRE Şirketler Grubu’ndan EkoRE Güneş Enerjisi A.Ş.’de genel müdürlük görevine sektörün deneyimli isimlerinden Oğuzhan Haznedar getirildi.

Yükseköğrenimini Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümünde tamamlayan Haznedar, profesyonel kariyerine 1985 yılında EMTA Elektrik’te saha yöneticisi olarak başladı. 1987 yılından 1999’a kadar Siemens’te proje yöneticiliği yaptıktan sonra, sırasıyla Simyapı İnşaat, Sanko Enerji ve Tursen Enerji’de genel müdürlük dahil çeşitli yönetim pozisyonlarında bulundu.

Haznedar, EkoRE Güneş Enerjisi A.Ş. ekibine katılmadan önce Baykal Enerji Sistemleri’nde Enerji Yatırımları ve İş Geliştirme Direktörü olarak görev yapıyordu.

About author

Huseyin Bumin Ekmekci
Huseyin Bumin Ekmekci 2122 posts

İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun H. Bumin Ekmekçi. 15 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak, sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında yazı işleri, editör, yayın direktörlüğü ve sorumlu yazı işleri müdürlüğü pozisyonlarında görev yapmaktadır. Kendisi platformumuzda muhabir olarak görev yapmaktadır.

You might also like

İNOVASYON 0 Comments

Porsche’den Mission E Modeli Elektrikli Otomobil

Dört kişilik Mission E`nin hedefinde Tesla var. 600 HP gücü ve 530 km`yi aşan menziliyle 2018`de yollarda. Dünyaca ünlü otomobil devleri elektrikli otomobil pazarına girmeye hazırlanıyor. Elektrikli otomobil pazarında önümüzdeki

HABERLER

Tesla Los Angeles’te Polis Aracı Oldu

Los Angeles Belediye Başkanı Eric Garcetti 160 tane elektrikli ve 128 tane hibrid aracın şehrin filosuna katıldığını duyurdu. Elektrikli araçların değişik alanlarda kullanılması sürüyor. www.sabah.com.tr’nin haberine göre, Los Angeles Belediye

HABERLER

BU KEZ RÜZGAR TÜRBİNLERİ SOSYAL SORUMLULUK İÇİN DÖNECEK

Avusturalya Alpleri’nin tepesinde, deniz seviyesinden 1900m yükseklikte olan Tauernwindpark Oberzeiring Rüzgar Parkı, aynı zamanda Avrupa’nın da en yüksek rakımlı rüzgar parkı. Bu yükseklikte bulunan Tauernwindpark Oberzeiring Rüzgar Parkı’na ulaşım ancak kar motorları

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply