Oğuzhan Haznedar, EkoRE Güneş Enerjisi A.Ş. Genel Müdürü Oldu

Oğuzhan Haznedar, EkoRE Güneş Enerjisi A.Ş. Genel Müdürü Oldu

Enerji sektörünün deneyimli isimlerinden Oğuzhan Haznedar, EkoRE Güneş Enerjisi A.Ş.’de genel müdürlük görevine başladı.

Yenilenebilir enerji alanında Türkiye’nin en saygın şirketlerinden EkoRE Şirketler Grubu’ndan EkoRE Güneş Enerjisi A.Ş.’de genel müdürlük görevine sektörün deneyimli isimlerinden Oğuzhan Haznedar getirildi.

Yükseköğrenimini Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümünde tamamlayan Haznedar, profesyonel kariyerine 1985 yılında EMTA Elektrik’te saha yöneticisi olarak başladı. 1987 yılından 1999’a kadar Siemens’te proje yöneticiliği yaptıktan sonra, sırasıyla Simyapı İnşaat, Sanko Enerji ve Tursen Enerji’de genel müdürlük dahil çeşitli yönetim pozisyonlarında bulundu.

Haznedar, EkoRE Güneş Enerjisi A.Ş. ekibine katılmadan önce Baykal Enerji Sistemleri’nde Enerji Yatırımları ve İş Geliştirme Direktörü olarak görev yapıyordu.

About author

Huseyin Bumin Ekmekci
Huseyin Bumin Ekmekci 2122 posts

İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun H. Bumin Ekmekçi. 15 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak, sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında yazı işleri, editör, yayın direktörlüğü ve sorumlu yazı işleri müdürlüğü pozisyonlarında görev yapmaktadır. Kendisi platformumuzda muhabir olarak görev yapmaktadır.

You might also like

HABERLER

Kamu Kurumlarında LED Aydınlatma Zorunlu Hale Getirilecek

Mikrodalga ve sensör gibi stratejik bileşenlerin yurtiçinde üretilmesi teşvik edilecek. Konuyla ilgili AR-GE çalışmalarının teşvik edileceğini açıklayan Sanayi Bakanlığı, kamu kurumlarının aydınlatılmasında led aydınlatmaların zorunlu hale getirilmesi için de çalışacak.

HABERLER

Bu Laboratuarların Hedefi Enerjide Dışa Bağımlılığı Azaltmak

AÜ bünyesinde yer alan “Elektrik ve Enerji Bölümü Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı Ön Lisans Programı”nda öğrenciler, kurulan “enerji laboratuvarları”nda yenilebilir enerji, elektrik enerjisinin üretilmesi ve depolanması, enerji tasarrufunun

ENERJİ YÖNETİMİ

“Güneş Enerjisi Geleceğimizdir”

SolarTürk Enerji Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve GÜNDER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Özberk: “Enerjinin sürdürülebilir olması çok önemli. Güneş enerjisinde yatırım makul düzeylere geldi ve amorti süresi 6 yıla

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply