MÜSİAD’dan Cari Açık Önlemi: Enerji Verimliliği Projesi

MÜSİAD’dan Cari Açık Önlemi: Enerji Verimliliği Projesi

Enerjiye Harcıyoruz diye parayı havaya savuruyoruz…

MÜSİAD’DAN CARİ AÇIK ÖNLEMİ: ENERJİ VERİMLİLİĞİ PROJESİ

MÜSİAD, Enerji Verimliliği Projesi’ni birbirinden çarpıcı analiz ve değerlendirmeleriyle siz değerli basın mensuplarına sunuyor.

MÜSİAD Enerji ve Çevre Sektör Kurulu tarafından 40 MÜSİAD Üyesi firmada  02.01.2013 – 20.02.2013 tarihleri arasında İşletmenin enerji tüketimlerinin ve enerji yönetim sisteminin, Enerji analizörü ile işletmenin üretim için  ne kadar elektrik enerjisinin sarf edildiğinin, Isıtma sisteminin  sarfiyatının ve İşletmenin yenilenebilir enerjileri üretme potansiyelinin belirlenmesine yönelik ön etüt çalışmaları yapılarak “MÜSİAD 500 KW Altı Yenilebilir Enerji Üretme Potansiyellerinin Belirlenmesi Projesi” sonuçlandırılmıştır.

Enerji verimliliği açısından son derece önemli tespitlerin yeraldığı, Türkiye çapında birçok firmaya rehber niteliğinde bilgiler içerecek olan  “MÜSİAD Enerji Verimliliği Projesi Sonuç Değerlendirme Toplantısı”na siz değerli basın mensuplarını bekler, saygılarımızı sunarız.

Tarih: 21 Şubat 2013 – Perşembe
Saat: 09:30
Yer: MÜSİAD Genel Merkezi- Sütlüce

PROGRAM
09:30 – 10:00 Kayıt ve kahvaltı
10:00 – 10:10 Açılış Konuşması
Mustafa Albayrak – MÜSİAD Enerji ve Çevre Sektör Kurulu Başkanı
10:10 – 10:30 Proje Sonuç Değerlendirmesi
Hatice Nuket Akıncı – Gürışık Enerji Genel Müdürü
10:30 – 10:45 Soru Cevap

İLETİŞİM: 0212 222 04 06  Seçkin ÇAKIR – Sadi DİNLEYİCİ

About author

Ahu Binici
Ahu Binici 1369 posts

Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu olan Ahu Binici, Alternatif Enerji Platformu’nun kurucu ortaklarından olup, aynı zamanda Alternatifenerji.com’un sosyal medya yöneticiliğini yapmaktadır. TemizDünya Ekolojik Yatırımlar Ltd. Şti.’de 4 yıl boyunca çeşitli Birleşmiş Milletler, Kalkınma Ajansı gibi çeşitli kurumların işbirliğinde gerçekleştirilen ekoloji, temiz enerji ve farkındalık projelerinde proje koordinatörlüğü yapmıştır. Bugüne kadar çevre alanında çalışan farklı STK’larda gerçekleştirilen projelerde görev almıştır. Genç Çevre Girişimi Platformu’nun ve Denge Ekoloji Derneği kurucu üyesi ve Dünya Enerji Konseyi Türk Milli Komitesi Genç Delege’sidir. Silikon Vadisi kurumu Founder Institute tarafından desteklenen Ecotrend Yaşam Stili Platformu’nun ve Ecoana'nın kurucu ortağıdır.

You might also like

ETKİNLİKLER

Jeotermal Fuarı, 21–23 Ocak 2016, Ankara

Türkiye’de 3. kez düzenlenecek olan Jeotermal Fuarı, 21–23 Ocak 2016 tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirilecek. Türkiye’de 3. kez düzenlenecek olan Jeotermal Fuarı, 21–23 Ocak 2016 tarihlerinde Ankara’da ziyaretçileriyle buluşacak. Demos Fuarcılık tarafından

ETKİNLİKLER

“Enerji, Su ve Çevre Akademisi” 1 Nisan-İstanbul

“Enerji, Su ve Çevre Akademisi” isimli eğitim programının Nisan-Mayıs 2015 dönemi 1 Mayıs’ta başlayacak.  Akademi Teknik Müşavirlik Ltd, tarafından düzenlenen “Enerji, Su ve Çevre Akademisi” isimli eğitim programının Nisan-Mayıs 2015 dönemi 1