MÜSİAD’dan Cari Açık Önlemi: Enerji Verimliliği Projesi

MÜSİAD’dan Cari Açık Önlemi: Enerji Verimliliği Projesi

Enerjiye Harcıyoruz diye parayı havaya savuruyoruz…

MÜSİAD’DAN CARİ AÇIK ÖNLEMİ: ENERJİ VERİMLİLİĞİ PROJESİ

MÜSİAD, Enerji Verimliliği Projesi’ni birbirinden çarpıcı analiz ve değerlendirmeleriyle siz değerli basın mensuplarına sunuyor.

MÜSİAD Enerji ve Çevre Sektör Kurulu tarafından 40 MÜSİAD Üyesi firmada  02.01.2013 – 20.02.2013 tarihleri arasında İşletmenin enerji tüketimlerinin ve enerji yönetim sisteminin, Enerji analizörü ile işletmenin üretim için  ne kadar elektrik enerjisinin sarf edildiğinin, Isıtma sisteminin  sarfiyatının ve İşletmenin yenilenebilir enerjileri üretme potansiyelinin belirlenmesine yönelik ön etüt çalışmaları yapılarak “MÜSİAD 500 KW Altı Yenilebilir Enerji Üretme Potansiyellerinin Belirlenmesi Projesi” sonuçlandırılmıştır.

Enerji verimliliği açısından son derece önemli tespitlerin yeraldığı, Türkiye çapında birçok firmaya rehber niteliğinde bilgiler içerecek olan  “MÜSİAD Enerji Verimliliği Projesi Sonuç Değerlendirme Toplantısı”na siz değerli basın mensuplarını bekler, saygılarımızı sunarız.

Tarih: 21 Şubat 2013 – Perşembe
Saat: 09:30
Yer: MÜSİAD Genel Merkezi- Sütlüce

PROGRAM
09:30 – 10:00 Kayıt ve kahvaltı
10:00 – 10:10 Açılış Konuşması
Mustafa Albayrak – MÜSİAD Enerji ve Çevre Sektör Kurulu Başkanı
10:10 – 10:30 Proje Sonuç Değerlendirmesi
Hatice Nuket Akıncı – Gürışık Enerji Genel Müdürü
10:30 – 10:45 Soru Cevap

İLETİŞİM: 0212 222 04 06  Seçkin ÇAKIR – Sadi DİNLEYİCİ

About author

Ahu Binici
Ahu Binici 1369 posts

Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu olan Ahu Binici, Alternatif Enerji Platformu’nun kurucu ortaklarından olup, aynı zamanda Alternatifenerji.com’un sosyal medya yöneticiliğini yapmaktadır. TemizDünya Ekolojik Yatırımlar Ltd. Şti.’de 4 yıl boyunca çeşitli Birleşmiş Milletler, Kalkınma Ajansı gibi çeşitli kurumların işbirliğinde gerçekleştirilen ekoloji, temiz enerji ve farkındalık projelerinde proje koordinatörlüğü yapmıştır. Bugüne kadar çevre alanında çalışan farklı STK’larda gerçekleştirilen projelerde görev almıştır. Genç Çevre Girişimi Platformu’nun ve Denge Ekoloji Derneği kurucu üyesi ve Dünya Enerji Konseyi Türk Milli Komitesi Genç Delege’sidir. Silikon Vadisi kurumu Founder Institute tarafından desteklenen Ecotrend Yaşam Stili Platformu’nun ve Ecoana'nın kurucu ortağıdır.

You might also like

ETKİNLİKLER

SOLARTR 2014 19-21 Kasım İzmir

SOLARTR ile 2014, tüm paydaşların bir araya getirerek yeniliklerin paylaşılması ve birlikte çözüm önerileri oluşturulması, enerji üretiminde güneşin kullanımının yaygınlaştırılmasına hizmet edilmesi amaçlanıyor. SOLARTR 2014” “Üniversite/Sanayi/Kamu Kurum ve Kuruluşları/Sivil Toplum Örgütleri” işbirliğinde,

ETKİNLİKLER

25-28 Aralık 9. Ulusal Temiz Enerji Sempozyumu KONYA

Bu sempozyumun hedefi, ülkemizdeki temiz enerji kaynaklarının belirlenebilmesi ve kullanılması için değişik bilim dallarında, devlet kurumlarında, yerel yönetimlerde ve sanayide çalışan kişi veya birimlerin bu konulardaki araştırma ve görüşlerini sunarak