LED Modülleri Testleri CSA Group’un Laboratuvarında Yapılabilecek

LED Modülleri Testleri CSA Group’un Laboratuvarında Yapılabilecek

snow-words-led-Cecil-Balmond-2-537x429CSA Group, Türkiye’deki Ürün Güvenliği Laboratuvarı için aldığı akreditasyon belgesi ile sunduğu yerel hizmetlerin kapsamına LED modülleri ile aydınlatma armatürleri ve aydınlatma kontrol sistemlerini de ekledi.

Standart geliştirme ile test ve belgelendirme hizmetleri konusunda öncü bir global kuruluş olan CSA Group, Türkiye’deki Ürün Güvenliği Laboratuvarı için aldığı akreditasyon belgesi ile sunduğu yerel hizmetlerin kapsamını genişletiyor.

Laboratuvar İzmir’de 

CSA, bu akreditasyon sayesinde, bilgi teknolojisi ekipmanları, kesintisiz güç kaynakları, makineler, LED modülleri ile aydınlatma armatürleri ve aydınlatma kontrol sistemleri için deney ve muayeneler ile metal olmayan malzemelerin yanmazlık testlerini İzmir’deki laboratuvarında gerçekleştirebilecek.

About author

Huseyin Bumin Ekmekci
Huseyin Bumin Ekmekci 2122 posts

İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun H. Bumin Ekmekçi. 15 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak, sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında yazı işleri, editör, yayın direktörlüğü ve sorumlu yazı işleri müdürlüğü pozisyonlarında görev yapmaktadır. Kendisi platformumuzda muhabir olarak görev yapmaktadır.

You might also like

ALTERNATİF TASARIMLAR

Dr. Hakan Gürsu ve Designnobis Ekibine A’Design Award’dan 16 Ödül

A’ Design Award Tasarım Ödülleri Yarışması’nda Dr. Hakan Gürsu ve Designnobis ekibi, 16 proje ile 16 tasarım ödülü birden kazanarak “En çok ödül alan tasarımcı” unvanını bu yıl da korudu.

HABERLER

Rüzgarda 2023 Hedefi: 20 MW

Türkiye 2023 yılına kadar rüzgar enerjisi çıktısını 20 bin MW’a çıkarmayı hedefliyor. Rüzgardan elde edilen elektrik genellikle halen kömürden üretilen enerjiden daha pahalıya mal oluyor. Siemens Rüzgar Enerjisi ise rüzgar

HABERLER

Artık Uçurtmadan da Elektrik Üretilebilecek

Alternatif enerji kaynakları için kafa yoran bilim adamları rüzgardan elektrikte alternatifler üzerinde çalışıyor. Alman ve Hollandalı bilim adamlarının öncelikli hedefi uçurtma ile elektrik üretmek. Yenilenebilir enerjide yenilikler bitmiyor. Rüzgar enerjisi