iLuv’dan Çok Renkli Rainbow7

iLuv’dan Çok Renkli Rainbow7

iluv firması akıllı telefon uygulaması ile kontrol edilebilen yeni ürünü Rainbow7 çok renkli lambayı piyasaya sundu.

Rainbow7 Led akilli lamba

Aydınlatma sektöründe LED lambalar üzerinde gerçekleştirilen çalışmalar ilginç sonuçlar üretmeye devam ediyor.

www.ledportali.com’un haberine göre, iluv firması akıllı telefon uygulaması ile kontrol edilebilen yeni ürünü Rainbow7 çok renkli lambasını tanıttı. İşte Rainbow7 akıllı lambanın özellikleri:

Daha parlak ve verimli aydınlatma
Bluetooth ile kontrol edilen akıllı LED lamba ile yüzde 80’e varan enerji tasarrufu, 20 bin saat çalışma ömrü ile geleneksel lambaların önüne geçiyor.

Akıllı telefon uygulaması ile kolay kullanım

Ücretsiz, kullanıcı dostu Rainbow7 uygulaması ile ışıkları tam olarak kontrol altına alınabiliyor. Temiz, sezgisel arayüzü ile Rainbow7  özellikli akıllı telefon uygulaması evinizdeki aydınlatmanın kolayca ayarlanmasına yardımcı olur ve özelleştirmenizi sağlar.

Haberin devamı için tıklayın 

About author

Huseyin Bumin Ekmekci
Huseyin Bumin Ekmekci 2122 posts

İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun H. Bumin Ekmekçi. 15 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak, sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında yazı işleri, editör, yayın direktörlüğü ve sorumlu yazı işleri müdürlüğü pozisyonlarında görev yapmaktadır. Kendisi platformumuzda muhabir olarak görev yapmaktadır.

You might also like

ALTERNATİF TASARIMLAR

Mantar Gibi Büyüyen El Yapımı LED Lambalar

Uluslararası kaynaklardan aldığımız habere göre Japon Sanatçı Yukio Takano, tarafından geliştirilen The Great Mushrooming isimli bu led lambanın tıpkı bi mantar gibi bir ağaç gövdesinde karanlıkta geliştiği ve yayıldığı söylenmekte.

HABERLER 0 Comments

Yenilenebilir Enerjiye 6 Milyar 477 Milyon Lira Ödeme

Türkiye’de bu yılın ilk yarısında yenilenebilir enerji kaynaklarından elektrik üreten santrallere, 6 milyar 477 milyon lira ödeme yapıldı. Bu miktarın, 250 milyon 871 bin liralık bölümü ise lisanssız elektrik üretimi

HABERLER

En Ucuz Temiz Enerji Kaynağı: Biyokütle

Dünya Enerji Konseyi WEC’ye göre biokütlenin ve çöplüklerde çözülen organik maddelerden oluşan metan gazının toplanarak yakılması finansal açıdan en ucuz alternatif enerji kaynağı konumunda bulunuyor. Rüzgar enerjisi de maliyetleri bakımından