IEEWS 2015 5-6 Mart, İstanbul

IEEWS 2015 5-6 Mart, İstanbul

İstanbul Elektrikli ve Elektronik Atık Zirvesi (IEEWS 2015),  5-6 Mart 2015 tarihlerinde İTÜ’de gerçekleştirilecek.  

News_191_Showcaseİstanbul Elektrikli ve Elektronik Atık Zirvesi (IEEWS 2015),  5-6 Mart 2015 tarihlerinde İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa Yerleşkesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Zirve, İTÜ, İTÜ ARI TEKNOKENT ve İTÜNOVA TTO ev sahipliği ve ev sahipliği ve Sürdürülebilir Üretim ve Tüketim Derneği (SÜT-D) ile Enerji Verimliliği Derneği (ENVER) işbirliği ile düzenleniyor.

Zirve kapsamında, “E-atık Kahramanları Ödülü” verilecek.

Zirve’de elektrikli ve elektronik atık konusunda mevzuatını hazırlayan Türkiye’de henüz az sayıda tesiste geri kazanım yapılsa da artan bir yatırım ilgisi mevcut olması nedeniyle, nüfusu hızla artan, endüstrisi gelişen Türkiye’de elektrikli ve elektronik atık konusunun her yönü ile bilinmesi, toplumda ve üreticilerde farkındalık yaratılması amaçlanıyor.

 

About author

Huseyin Bumin Ekmekci
Huseyin Bumin Ekmekci 2122 posts

İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun H. Bumin Ekmekçi. 15 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak, sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında yazı işleri, editör, yayın direktörlüğü ve sorumlu yazı işleri müdürlüğü pozisyonlarında görev yapmaktadır. Kendisi platformumuzda muhabir olarak görev yapmaktadır.

You might also like

ETKİNLİKLER

Kıtalararası Rüzgar Enerjisi Kongresi (IWPC 2015)-İstanbul 31 Mart-02 Nisan

IWPC 2015, 31 Mart-02 Nisan 2015 tarihleri arasında İstanbul WOW Convention Center’da yapılacak. Kıtalararası Rüzgar Enerjisi Kongresi (IWPC 2015), 31 Mart-02 Nisan 2015 tarihleri arasında İstanbul WOW Convention Center’da gerçekleştirilecek.

ETKİNLİKLER

İstanbul Karbon Zirvesi, 3-5 Nisan 2014′ İstanbul

1. İstanbul Karbon Zirvesi (İstanbul Carbon Summit), KarbonYönetimi, Teknolojileri ve Ticareti Konferansı 3-5 Nisan 2014 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek. 1. İstanbul Karbon Zirvesi (İstanbul Carbon Summit), Karbon Yönetimi, Teknolojile ri ve

ETKİNLİKLER

7 Kasım 2013 TEPAV Yenilenebilir Enerji Toplantısı İstanbul

TEPAV ve Birleşik Krallık Ankara Büyükelçiliği, “Yeşil için GREAT Britain: Rüzgar, güneş ve temiz kömür teknolojisi konusunda Birleşik Krallık – Türkiye işbirliği diyaloğu” başlıklı toplantıya katılımınızdan onur duyacaktır. 12 Kasım