ICCI 2015 Enerji Ödülleri” Şubat’ta Sahiplerini Bulacak

ICCI 2015 Enerji Ödülleri” Şubat’ta Sahiplerini Bulacak

“ICCI 2015 Enerji Ödülleri”, yapılacak törenle beşinci kez sahiplerini bulacak.

“Enerji’nin Oscar’ları” olarak bilinen “ICCI 2015 Enerji Ödülleri” 22 Şubat 2016 tarihinde Ankara JW Marriott Otel’de yapılacak törenle beşinci kez sahiplerini bulacak.

Enerji sektörünün Türkiye’deki önemli etkinliklerinden olan; fuar, konferans ve ikili iş görüşmelerini tek çatı altında toplayan ICCI, her yıl Enerji Sektörüne verilen hizmetleri ve yapılan katkıları desteklemek amacıyla farklı kategorilerde şirketleri ödüllendiriyor. Bu sene bu kapsamda, “Enerji Santralleri ve Verimlilik Projeleri” onurlandırılacak.

Özellikle yenilenebilir enerji alanında yapılan yatırımları desteklemek amacıyla verilen ICCI Enerji Ödülleri, Yenilenebilir Enerji Santrali kategorisinde, Rüzgar, Hidroelektrik, Jeotermal, Biyokütle, Atık ve Güneş projelerini; Termik Santral kategorisinde Doğalgaz, Kömür ve Atık Isı projelerini ve Verimlilik Projeleri kategorisinde de yılın verimlilik sağlayan projelerini değerlendirecek.

Jüri uzman isimlerden oluşuyor

Başvurular, alanının uzmanı olan değerli jüri üyeleri tarafından ölçülebilir kriterlerle verilecek puanlama sistemi ile değerlendirilip her kategoride en yüksek puanı alan başvuruya ödül verilecek.

Törene, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’ndan yetkililer ve kamu üst düzey çalışanları ile çok sayıda akademik ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve enerji sektörünün önde gelen profesyonelleri katılacak.

ICCI 2016 -22. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı ise ICCI 2015 ödüllerini takiben 27-28-29 Nisan 2016’da İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

About author

Huseyin Bumin Ekmekci
Huseyin Bumin Ekmekci 2122 posts

İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun H. Bumin Ekmekçi. 15 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak, sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında yazı işleri, editör, yayın direktörlüğü ve sorumlu yazı işleri müdürlüğü pozisyonlarında görev yapmaktadır. Kendisi platformumuzda muhabir olarak görev yapmaktadır.

You might also like

HABERLER

Apple Artık Kendi Güneş Enerjisi Tesisini de Kuruyor

Apple, ABD’nin Arizona kentinde güneş enerijisiyle çalışan bir tesis kuracak. Elektronik devinin ileriye dönük yeşil dostu projelerinde öncü olacak proje, iki bin kişiye de iş imkanı sunacak. ABD’li elektronik devi

HABERLER

İngiltere’de Elektrikle Çalışan Sürücüsüz Araçlar Tanıtıldı

İngiltere’de otomatik kontrol sistemi ve elektrikle çalışan sürücüsüz araçların tanıtımı yapıldı. Elektrikli araçlarda yeni bir tasarımın, yeni bir buluşun sınırı yok gibi. Otomobil sektöründe devrim niteliğindeki gelişmeleri izleyebilmek için, elektrikli

HABERLER

AB’nin 2014’teki Enerji Öncelikleri Belli Oldu

2014 yılının ilk yarısında Yunanistan’ın Başkanlığı ile AB kurumları tarafından ele alınacak öncelikli enerji konuları aşağıdaki gibidir. In this special briefing, leading energy journalist Hughes Belin takes a pick at

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply