ICCI 2015 Enerji Ödülleri” Şubat’ta Sahiplerini Bulacak

ICCI 2015 Enerji Ödülleri” Şubat’ta Sahiplerini Bulacak

“ICCI 2015 Enerji Ödülleri”, yapılacak törenle beşinci kez sahiplerini bulacak.

“Enerji’nin Oscar’ları” olarak bilinen “ICCI 2015 Enerji Ödülleri” 22 Şubat 2016 tarihinde Ankara JW Marriott Otel’de yapılacak törenle beşinci kez sahiplerini bulacak.

Enerji sektörünün Türkiye’deki önemli etkinliklerinden olan; fuar, konferans ve ikili iş görüşmelerini tek çatı altında toplayan ICCI, her yıl Enerji Sektörüne verilen hizmetleri ve yapılan katkıları desteklemek amacıyla farklı kategorilerde şirketleri ödüllendiriyor. Bu sene bu kapsamda, “Enerji Santralleri ve Verimlilik Projeleri” onurlandırılacak.

Özellikle yenilenebilir enerji alanında yapılan yatırımları desteklemek amacıyla verilen ICCI Enerji Ödülleri, Yenilenebilir Enerji Santrali kategorisinde, Rüzgar, Hidroelektrik, Jeotermal, Biyokütle, Atık ve Güneş projelerini; Termik Santral kategorisinde Doğalgaz, Kömür ve Atık Isı projelerini ve Verimlilik Projeleri kategorisinde de yılın verimlilik sağlayan projelerini değerlendirecek.

Jüri uzman isimlerden oluşuyor

Başvurular, alanının uzmanı olan değerli jüri üyeleri tarafından ölçülebilir kriterlerle verilecek puanlama sistemi ile değerlendirilip her kategoride en yüksek puanı alan başvuruya ödül verilecek.

Törene, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’ndan yetkililer ve kamu üst düzey çalışanları ile çok sayıda akademik ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve enerji sektörünün önde gelen profesyonelleri katılacak.

ICCI 2016 -22. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı ise ICCI 2015 ödüllerini takiben 27-28-29 Nisan 2016’da İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

About author

Huseyin Bumin Ekmekci
Huseyin Bumin Ekmekci 2122 posts

İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun H. Bumin Ekmekçi. 15 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak, sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında yazı işleri, editör, yayın direktörlüğü ve sorumlu yazı işleri müdürlüğü pozisyonlarında görev yapmaktadır. Kendisi platformumuzda muhabir olarak görev yapmaktadır.

You might also like

HABERLER

Gelişmekte Olan Ülkeler Temiz Enerjide Lider

Gelişmekte olan ülkeler, yeşil enerjiye gelişmiş ülkelere oranla daha fazla yatırım yapmaya hazır. Ernst&Young ajansının araştırmasına göre, Avrupa Birliği, Avustralya ve ABD’de yenilenebilir enerji sektörüne sağlanan devlet desteği önemli ölçüde

HABERLER

Jeotermal Enerji Aydın’ı Aydınlatacak

Zengin jeotermal kaynaklara sahip Aydın’da yatırımı başlayan Avrupa’nın ikinci büyük jeotermal enerji santrali tamamlandığında kentin tüm elektrik ihtiyacı, yer altında çıkan sıcak sudan karşılanmış olacak. Türkiye’de artık kent ve ilçelerin

Elektrik Satışı 0 Comments

“Müşteriyi İşin Odağına Alan Yeni Bir Dönem Açıyoruz”

Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı: “Biz de Enerjisa olarak bu sektörün lider ve öncü oyuncusuyuz. Bunun getirdiği sorumlulukla, Enerjisa olarak liberalleşen elektrik piyasasında müşteriyi işin odağına alan yeni

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply