İbrahim Albaylı, Sharp Enerji Çözümleri Resmi Temsilcisi Oldu

İbrahim Albaylı, Sharp Enerji Çözümleri Resmi Temsilcisi Oldu

Sharp Enerji Çözümleri’nin Türkiye’deki resmi temsilcisi İbrahim Albaylı, hedeflerinin yatırımcıları ve EPC firmalarını korumak adına kaliteli bir markayı sunmak olduğunu dile getirdi.

İbrahim Albaylı Sharp Enerji Çözümleri’nin Türkiye’deki resmi temsilcisi oldu. Albaylı, hedeflerinin yatırımcıları ve EPC firmalarını korumak adına kaliteli bir markayı sunmak olduğunu söyledi. Albaylı, “Yatırımcılarımızın yatırımlarını korumak adına bir girişimde bulunmuş oluyoruz. Almanya menşeili ürünlerimizi pazara sunuyoruz. İlk etapta kaliteli projelerde yer almayı planlıyoruz. Hedef kitlemizi kaliteye ve sürekli verimliliğe değer veren yatırımcılar oluşturuyor” dedi.
Albaylı, yatırımcılar için yatırımlarında kaliteli ürünlerin kullanılmasının devamlılığı ve güvenirliği sağladığını belirterek, yatırımcılar için risk azalması anlamına geldiğine işaret etti.
Albaylı, Sharp’a dünyanın en büyük yarı iletken üreticisi olan Foxconn’un yatırımcı olduğunu ifade etti. Sharp ürünlerinin kalitesinden dolayı, bankalardaki kredibilitesinin çok yüksek olduğunu vurgulayan Albaylı, “Sharp ürünleri yatırımcılar için büyük avantaj sunuyor. Sharp ürünleri kullanan yatırımcılar, üretimde aksaklık yaşamayacakları için kredi ödemelerinde de sorun yaşamıyor” diye konuştu.
Albaylı, Türkiye güneş enerji pazarının çok yüksek bir potansiyel içerdiğini ifade ederek, ilk etapta yatırım teşvik belgesi olan yatırımcılara ürünleri sunacaklarını aktardı.

About author

Huseyin Bumin Ekmekci
Huseyin Bumin Ekmekci 2122 posts

İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun H. Bumin Ekmekçi. 15 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak, sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında yazı işleri, editör, yayın direktörlüğü ve sorumlu yazı işleri müdürlüğü pozisyonlarında görev yapmaktadır. Kendisi platformumuzda muhabir olarak görev yapmaktadır.

You might also like

ENERJİ YÖNETİMİ

Afyon Dünya Markası Olma Yolunda

Yolların buluşma noktası Afyon son dönemde turizm ve sanayi yatırımlarının da merkezi oldu. Şehri ayakta tutan sektörlere her geçen yenileri eklenirken şehir termal turizmde dünya markası olma yolunda. Türkiye’de termal

Elektrikli araçlar 0 Comments

Tesla 2018’e Hazırlanıyor

Bu yılın ikinci çeyreğinde 20 bin otomobil üretmeyi hedefleyen Tesla Motors, asıl hedefini ise Model 3’ün üretime geçeceği 2017 ve 2018 yılları için belirledi. tr.wikipedia.org’dan alınan bilgilere göre, Güney Afrika

HABERLER 0 Comments

Çernobil’de Güneş Enerjisi Santralleri Yapımına Başlandı

30 yıl önce yaşanan nükleer kaza sonrası yaşanmaz hale gelen Çernobil’de güneş enerjisi santralleri yapımına başlandı. tr.wikipedia.org’dan aldığımız verilere göre, Çernobil Belarus sınırına yakın, Ukrayna’nın kuzeyinde Kiev iline bağlı şehir.

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply