İbrahim Albaylı, Sharp Enerji Çözümleri Resmi Temsilcisi Oldu

İbrahim Albaylı, Sharp Enerji Çözümleri Resmi Temsilcisi Oldu

Sharp Enerji Çözümleri’nin Türkiye’deki resmi temsilcisi İbrahim Albaylı, hedeflerinin yatırımcıları ve EPC firmalarını korumak adına kaliteli bir markayı sunmak olduğunu dile getirdi.

İbrahim Albaylı Sharp Enerji Çözümleri’nin Türkiye’deki resmi temsilcisi oldu. Albaylı, hedeflerinin yatırımcıları ve EPC firmalarını korumak adına kaliteli bir markayı sunmak olduğunu söyledi. Albaylı, “Yatırımcılarımızın yatırımlarını korumak adına bir girişimde bulunmuş oluyoruz. Almanya menşeili ürünlerimizi pazara sunuyoruz. İlk etapta kaliteli projelerde yer almayı planlıyoruz. Hedef kitlemizi kaliteye ve sürekli verimliliğe değer veren yatırımcılar oluşturuyor” dedi.
Albaylı, yatırımcılar için yatırımlarında kaliteli ürünlerin kullanılmasının devamlılığı ve güvenirliği sağladığını belirterek, yatırımcılar için risk azalması anlamına geldiğine işaret etti.
Albaylı, Sharp’a dünyanın en büyük yarı iletken üreticisi olan Foxconn’un yatırımcı olduğunu ifade etti. Sharp ürünlerinin kalitesinden dolayı, bankalardaki kredibilitesinin çok yüksek olduğunu vurgulayan Albaylı, “Sharp ürünleri yatırımcılar için büyük avantaj sunuyor. Sharp ürünleri kullanan yatırımcılar, üretimde aksaklık yaşamayacakları için kredi ödemelerinde de sorun yaşamıyor” diye konuştu.
Albaylı, Türkiye güneş enerji pazarının çok yüksek bir potansiyel içerdiğini ifade ederek, ilk etapta yatırım teşvik belgesi olan yatırımcılara ürünleri sunacaklarını aktardı.

About author

Huseyin Bumin Ekmekci
Huseyin Bumin Ekmekci 2122 posts

İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun H. Bumin Ekmekçi. 15 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak, sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında yazı işleri, editör, yayın direktörlüğü ve sorumlu yazı işleri müdürlüğü pozisyonlarında görev yapmaktadır. Kendisi platformumuzda muhabir olarak görev yapmaktadır.

You might also like

HABERLER

2025 Yılında Güneş Enerjisi Kömür ve Gazdan Ucuz Olacak

  Avrupa Komisyonu’nun Enerji Birliği planlarını açıklamasına bir gün kala yayımlanan bir araştırmaya göre güneş enerjisi, AB’nin bol güneş alan bölgelerinde 2025 yılında kömür veya doğalgazdan daha ucuz hale gelecek.

Genel

Elektrik Enerjisi Üretimine Yönelik Yenilenebilir Enerji Kaynak Alanlarının Belirlenmesi Yönetmeliği Yayınlandı

” ELEKTRİK ENERJİSİ ÜRETİMİNE YÖNELİK YENİLENEBİLİR ENERJİ KAYNAK ALANLARININ BELİRLENMESİ, DERECELENDİRİLMESİ, KORUNMASI VE KULLANILMASINA İLİŞKİN USUL VE ESASLARA DAİR YÖNETMELİK” yayınlandı. Detaylar için tıklayınız.

HABERLER 0 Comments

27MW’lık Şenköy Rüzgar Santrali Açıldı

Hatay’ın merkez ilçesi Antakya’ya bağlı Şanköy beldesinde, MOGAN Enerji Yatırım Holding A.Ş. yatırımıyla gerçekleştirilen Şenköy Rüzgar Enerjisi Santrali’nin açılış töreni, Adalet Bakanı Sadullah Ergin ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply