İbrahim Albaylı, Sharp Enerji Çözümleri Resmi Temsilcisi Oldu

İbrahim Albaylı, Sharp Enerji Çözümleri Resmi Temsilcisi Oldu

Sharp Enerji Çözümleri’nin Türkiye’deki resmi temsilcisi İbrahim Albaylı, hedeflerinin yatırımcıları ve EPC firmalarını korumak adına kaliteli bir markayı sunmak olduğunu dile getirdi.

İbrahim Albaylı Sharp Enerji Çözümleri’nin Türkiye’deki resmi temsilcisi oldu. Albaylı, hedeflerinin yatırımcıları ve EPC firmalarını korumak adına kaliteli bir markayı sunmak olduğunu söyledi. Albaylı, “Yatırımcılarımızın yatırımlarını korumak adına bir girişimde bulunmuş oluyoruz. Almanya menşeili ürünlerimizi pazara sunuyoruz. İlk etapta kaliteli projelerde yer almayı planlıyoruz. Hedef kitlemizi kaliteye ve sürekli verimliliğe değer veren yatırımcılar oluşturuyor” dedi.
Albaylı, yatırımcılar için yatırımlarında kaliteli ürünlerin kullanılmasının devamlılığı ve güvenirliği sağladığını belirterek, yatırımcılar için risk azalması anlamına geldiğine işaret etti.
Albaylı, Sharp’a dünyanın en büyük yarı iletken üreticisi olan Foxconn’un yatırımcı olduğunu ifade etti. Sharp ürünlerinin kalitesinden dolayı, bankalardaki kredibilitesinin çok yüksek olduğunu vurgulayan Albaylı, “Sharp ürünleri yatırımcılar için büyük avantaj sunuyor. Sharp ürünleri kullanan yatırımcılar, üretimde aksaklık yaşamayacakları için kredi ödemelerinde de sorun yaşamıyor” diye konuştu.
Albaylı, Türkiye güneş enerji pazarının çok yüksek bir potansiyel içerdiğini ifade ederek, ilk etapta yatırım teşvik belgesi olan yatırımcılara ürünleri sunacaklarını aktardı.

About author

Huseyin Bumin Ekmekci
Huseyin Bumin Ekmekci 2122 posts

İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun H. Bumin Ekmekçi. 15 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak, sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında yazı işleri, editör, yayın direktörlüğü ve sorumlu yazı işleri müdürlüğü pozisyonlarında görev yapmaktadır. Kendisi platformumuzda muhabir olarak görev yapmaktadır.

You might also like

HABERLER

AB’den 500 Milyon Tonluk Ücretsiz Karbon Salım İzni

Avrupa Birliği üyesi 19 ülke, şu ana kadar 500 milyon tonluk ücretsiz karbon salım izni verdi. Avrupa Birliği’nde sera gazlarının salımını engelleme ve kontrol altına alma amaçlı tedbirler devam ederken,

HABERLER

Güneş Enerjisiyle Dünyanın Çevresini Dolaşacak Uçak Yapılacak

Dassault Systemes, kendini güneş enerjisiyle dünyanın çevresini dolaşarak rekor kıracak olan uçak projesine adayacak. Güneş enerjisine yönelik ilginç ama aynı oranda değerli projeler birbiri ardına kamuoyuna duyuruluyor. Henüz belli kurumlar

Güneş EnerjisiB 0 Comments

Hem Kendiniz Hem de Başkaları İçin “Güneş İçin Koşun”

Canadian Solar eski Genel Müdürü Eren Engür’le beraberdik Solarex Fuarı esnasında. Ben Eren Bey’i Türkiye’de 5 kw panel satışı önemli bir başarı olarak görülürkenki dönemden beri tanıyorum. Geçtiğimiz 3 yıl

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply