Güneş Panelli iPadler Yolda

Güneş Panelli iPadler Yolda

Yenilikçi Smart Cover patentinde göze çarpan detaylardan biri güneş enerji panelleri oldu.

uzmantv.com’a göre, iPad, Apple markasının tablet bilgisayarı modeli. Multi-touch özelliğine sahip büyük ekranı ve kolay taşınabilir olması özelliklerine sahip. Akıllı cep telefonundaki büyük yenilikler iPad’ı biraz geri planda bıramış görünüyor. Bu durum, Apple’ı yeniden gündeme getirecek yeniliklerle donatmasına neden oluyor. İşte şirketin yeni ürünü olan Smart Cover’da bazı teknik üstünlükler yanısıra, güneş enerisinin de kullanımı söz konusu olabilir.

Güneş paneli donanımlı

Yenilikçi Smart Cover patentinde göze çarpan detaylardan biri güneş enerji panelleri oldu. Smart Cover üzerine yerleştirilen güneş enerjisi panelleri iPad’in ihtiyaç duyduğu gücün en azından bir kısmını sağlayabilir. Belki inanılmaz gibi görünüyor ama birçok power bank’ta güneş enerji panellerinin kullanılmaya başlandığını unutmayalım.

Haberin ayrıntıları için tıklayın

ipad sola

 

 

About author

Huseyin Bumin Ekmekci
Huseyin Bumin Ekmekci 2122 posts

İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun H. Bumin Ekmekçi. 15 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak, sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında yazı işleri, editör, yayın direktörlüğü ve sorumlu yazı işleri müdürlüğü pozisyonlarında görev yapmaktadır. Kendisi platformumuzda muhabir olarak görev yapmaktadır.

You might also like

HABERLER

IAEE 2015 25-27 Mayıs Antalya

38. IAEE –Uluslararası Enerji Ekonomisi Derneği Kongresi 25-27 Mayıs 2015 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilecek.  Enerji Ekonomisi Derneği (EED) tarafından düzenlenen 38. IAEE –Uluslararası Enerji Ekonomisi Derneği Kongresi 25-27 Mayıs 2015 tarihlerinde

Jeotermal enerji 0 Comments

Yenilenebilir Enerjide İstihdam Artıyor

Dünya genelinde yenilenebilir enerji sektöründe istihdam geçen yıl, bir önceki yıla oranla yüzde 5 artarak 8 milyon 100 bin kişiye ulaştı. Bir ülkenin ekonomik açıdan gücü ve konumu makro ekonomik

HABERLER

İş Bankası’ndan Verimli Konut Kredisi

Türkiye İş Bankası, enerji verimliliği kriterlerine uyan konutların kredi finansmanında kullanılmak üzere Fransız Kalkınma Ajansı’nın özel sektör temsilcisi PROPARCO ile 50 milyon avro tutarında 10 yıl vadeli kredi anlaşması imzaladı. 

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply