GÜNDER İntersolar Fuarı’nda “Türkiye Oturumu” Düzenliyor

GÜNDER İntersolar Fuarı’nda “Türkiye Oturumu” Düzenliyor

Intersolar 2GÜNDER, Intersolar Fuarı’nın ilk açılış gününde düzenleyeceği Türkiye  oturumuyla, üyeleri ile yurt dışı firma ve kuruluşlar arasındaki tanışmayı ve işbirliğini sağlamayı amaçlıyor.

Uluslararası Güneş Enerjisi Topluluğu–Türkiye Bölümü (GÜNDER), 4-6 Haziran 2014 tarihleri arasında Münih/Almanya’da düzenlenecek olan Intersolar Fuarı çerçevesinde, Uluslararası Kongre Merkezi  4 numaralı konferans salonunda, Türkiye oturumu düzenliyor.Tam gün sürecek oturum, Türkiye’de yapılan çalışmalar ve projeleri uluslararası arenada duyurmayı ve tüm paydaşların katkılarını sağlamayı amaçlıyor.

GÜNDER, Intersolar Fuarı’nın ilk açılış gününde düzenlenecek oturumun sonrasında,  üyeleri ile yurt dışı firma ve kuruluşlar arasındaki tanışmayı ve işbirliğini sağlamak amacıyla –Network Reception gerçekleştirecek.

GÜNDER, 6 Haziran günü ise, Münih yakınlarında bir kasabaya inceleme gezisi yapacak. Tüm enerjisini yenilenebilir kaynaklardan sağlayan bu yerleşim yerinde;  ısı merkezi (pelet tesisleri), kojenerasyon tesisi, merkezi akü sistemi, artı enerji evi, rüzgar türbinleri ve biyogaz sistemleri incelenecek ve yetkililerden bilgi alınacak.

 

About author

Huseyin Bumin Ekmekci
Huseyin Bumin Ekmekci 2122 posts

İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun H. Bumin Ekmekçi. 15 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak, sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında yazı işleri, editör, yayın direktörlüğü ve sorumlu yazı işleri müdürlüğü pozisyonlarında görev yapmaktadır. Kendisi platformumuzda muhabir olarak görev yapmaktadır.

You might also like

HABERLER

Gece de Gündüz de Çalışan Güneş Enerjisi Santralleri

Elektrik elektronik mühendisi Hasan Umut Umar, “Eksik biliyorsunuz” diyerek, geceleri üretim yapan güneş santralıyla ilgili bilgiyi paylaşmış. Pazar günü söyleşi konuğum Sabancı Holding Enerji Grup Başkanı Selahattin Hakman, bugünkü teknolojiyle

HABERLER

Biyodizel ÖTV’sinin Düşürülmesi Gündemde

Çevre ve Şehircilik Bakanı Bayraktar biyodizel için alınan ÖTV’nin düşürülmesinin gündemde olduğunu belirtirken atık yağların biyodizele dönüştürülme çabasının hızlanacağını belirtti. Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, biyodizelden alınan ÖTV ve

HABERLER

Aydınlatmada Son Buluşlar 7. Lighttech Fuarı’nda Ziyaretçilere Sunuluyor

Senexpo Uluslararası Fuarcılık organizatörlüğünde düzenlenen 7. Lighttech Uluslararası Aydınlatma Avize ve Elektrik Teknolojileri Fuarı; bugün açıldı. 9 Mart’a kadar ziyaretçileri ve katılımcıları ağırlayacak fuarın açılışını Senexpo Uluslararası Fuarcılık Yönetim Kurulu