FOTOVOLTAİK EĞİTİMİ KİTABI: 325 TL

Türkiye’nin en büyük açığı olan Fotovoltaik Eğitimini en kapsamlı şekliyle veren, önemli bir referans kaynağıdır.

Fotovoltaik sektörüne adı atmak isteyeneler, sektörde pazarlama ve tasarımda görev alanlar ve bilgilerini güncellemek isteyenler için 386 sayfalık, bulunmaz bir kaynaktır.

Fotovoltaik enerjide temel prensipler, sistem tasarısı ve teklif hazırlama gibi ana konuların yanısıra:

•           Solar Radyasyon

•           Solar Hücreleri ve Modül teknolojileri

•           FV Sistemin bileşenleri

•           Evirici teknolojisi ve Montaj ekipmanları

•           Bileşenlerin Hesaplanması

•           Tasarım Yazılımları

•           Fiyatlandırma

•           Mevzuat

konularına da yer vermektedir.

Eser, Alman Güneş Enerjisi Birliği (Deutsche Gesellschaft für Sonnenenergie)’nin kitabı olan  „Photovoltaische Anlagen“ (Fotovoltaik Sistemler) birebir çevirisidir. Çataklı Eğitim’in Türkiye’deki tek DGS Sertifikası ile yayınlamış olduğu bu kitap, fotovoltaik enerji konusunda Türkçe basılı olan en kapsamlı yayındır.

Bu çok yaratıcı Eğitim Setini,  325 TL olan bedelini

Altenerji Dijital Yayıncılık ve Org. A.Ş.

DENİZBANK İBAN:  TR650013400000600234400001  

EFT/havale ederek satın alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

About author

Senem Gençer
Senem Gençer 761 posts

Alternatifenerji.com’un kurucu ortaklarından biri ve CEO’su olan Gençer, 1971 yılında Diyarbakır’da doğdu. 1993 yılında ODTÜ İşletmeyi bitirdikten sonra, Johnson & Johnson Medical ve Yeni Zelanda Büyükelçiliği gibi farklı kurumlarda çalıştı. 2007 yılında güneş enerjisi ve LED aydınlatma konularında halen çalışmakta olan Ekogüneş’i ve Türkiye’nin ilk online solar ürün satış sitesi olan www.ekogunes.com’u kurdu. Gençer, aynı zamanda Güneş Enerjisi ve Sanayicileri Derneği GENSED’in kurucu üyelerindendir.

You might also like

ÜRÜNLER

BİTKİ SULAMA UYARICISI: 100 TL

Güneş enerjisi ile çalışan nem sensörlü ışıklı çubuk, toprak kuruyunca, ışıkla uyarı verir. Bu Uyarıcının 45 TL olan bedelini Altenerji Dijital Yayıncılık ve Org. A.Ş. DENİZBANK İBAN:  TR650013400000600234400001   EFT/havale ederek satın alabilirsiniz.

ÜRÜNLER

ANAHTARLIK: 15 TL

Bırakın temiz enerji yolunuzu aydınlatsın ! İçinde bir adet şarjlı düğme pil bulunan bu mini-fener/anahtarlık, 3 adet LED ampülü yakan pilin ihtiyacı olan enerjiyi  üzerindeki güneş panelinden alır ve pil

ÜRÜNLER

GÜNEŞ ENERJİLİ CEP TELEFONU ŞARJ ALETİ: 50 TL

Dış mekanda veya elektrik kesildiğinde, cep telefonu güneş enerjisi ile kullanılabilme imkanı sağlar. Şarj aleti bir saat içinde, enerjiyi pilden cep telefonun piline transfer edebilir ve böylece 100 ile 150