FOTOVOLTAİK EĞİTİMİ KİTABI: 325 TL

Türkiye’nin en büyük açığı olan Fotovoltaik Eğitimini en kapsamlı şekliyle veren, önemli bir referans kaynağıdır.

Fotovoltaik sektörüne adı atmak isteyeneler, sektörde pazarlama ve tasarımda görev alanlar ve bilgilerini güncellemek isteyenler için 386 sayfalık, bulunmaz bir kaynaktır.

Fotovoltaik enerjide temel prensipler, sistem tasarısı ve teklif hazırlama gibi ana konuların yanısıra:

•           Solar Radyasyon

•           Solar Hücreleri ve Modül teknolojileri

•           FV Sistemin bileşenleri

•           Evirici teknolojisi ve Montaj ekipmanları

•           Bileşenlerin Hesaplanması

•           Tasarım Yazılımları

•           Fiyatlandırma

•           Mevzuat

konularına da yer vermektedir.

Eser, Alman Güneş Enerjisi Birliği (Deutsche Gesellschaft für Sonnenenergie)’nin kitabı olan  „Photovoltaische Anlagen“ (Fotovoltaik Sistemler) birebir çevirisidir. Çataklı Eğitim’in Türkiye’deki tek DGS Sertifikası ile yayınlamış olduğu bu kitap, fotovoltaik enerji konusunda Türkçe basılı olan en kapsamlı yayındır.

Bu çok yaratıcı Eğitim Setini,  325 TL olan bedelini

Altenerji Dijital Yayıncılık ve Org. A.Ş.

DENİZBANK İBAN:  TR650013400000600234400001  

EFT/havale ederek satın alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

About author

Senem Gençer
Senem Gençer 761 posts

Alternatifenerji.com’un kurucu ortaklarından biri ve CEO’su olan Gençer, 1971 yılında Diyarbakır’da doğdu. 1993 yılında ODTÜ İşletmeyi bitirdikten sonra, Johnson & Johnson Medical ve Yeni Zelanda Büyükelçiliği gibi farklı kurumlarda çalıştı. 2007 yılında güneş enerjisi ve LED aydınlatma konularında halen çalışmakta olan Ekogüneş’i ve Türkiye’nin ilk online solar ürün satış sitesi olan www.ekogunes.com’u kurdu. Gençer, aynı zamanda Güneş Enerjisi ve Sanayicileri Derneği GENSED’in kurucu üyelerindendir.

You might also like

ÜRÜNLER

FOTOVOLTAİK EĞİTİMLER- Çataklı Eğitim

Türkiye Avrupa’nın fotovoltaik sektöründe en büyük pazarlarından biri olacağı tahmin ediliyor. Bu talebi karşılayabilecek yeterince kalifiye eleman olmadan hızla gelişen pazarda büyümek ve para kazanmak çok zor olacaktır. Bu vizyonla

ÜRÜNLER

EKOLOJİK EV : 360 TL

145 parçalı bu tahtadan kulübe, çocukları eğlendirirken temiz enerjiyi tanıtmayı amaçlamaktadır. Çocuklar bu ekolojik ev sayesinde, hayal güçlerini çalıştırıp bir kulübe kurarken kaslarına hakim olmayı öğrenirler ve algılama becerilerini geliştirirler. Çatısındaki

ÜRÜNLER

BİTKİ SULAMA UYARICISI: 100 TL

Güneş enerjisi ile çalışan nem sensörlü ışıklı çubuk, toprak kuruyunca, ışıkla uyarı verir. Bu Uyarıcının 45 TL olan bedelini Altenerji Dijital Yayıncılık ve Org. A.Ş. DENİZBANK İBAN:  TR650013400000600234400001   EFT/havale ederek satın alabilirsiniz.