Yükleniyor Etkinlikler

« Tümü Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti

9. Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı/İstanbul

07/04/2016 | 08:00 - 09/04/2016 | 17:00

solarex-istanbul 2016

 

 

9. Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı “Solarex İstanbul”, Dünya’da ve Türkiye’de güneş enerjisi üretimine ilişkin çok çeşitli ürünlerin sergileneceği bir fuar olarak, dünya devlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

7–9 Nisan 2016 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi’nde T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın destekleriyle gerçekleştirilecek olan fuara, yerli ve yabancı pek çok güneş enerjisi firma yetkililerinin yanı sıra, akademisyenler, bürokratlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri de iştirak edecek.

Ekonomi Bakanlığı Alım Heyeti Programı Kapsamında 14 ülkeden ziyaretçi geliyor…
Sergilenen ürün ve gerçekleşen etkinliklerle sektörün nabzını tutan SOLAREX İSTANBUL;  Avrupa ve Asya bölgelerini birleştiren noktada sektörün en önemli buluşması olarak öne çıkıyor. Yerli ve uluslararası katılımcılar yeniliklerini SOLAREX İSTANBUL fuarında sergiliyor. Yerli ve yabancı katılımcı firmaların, yeni pazarlara ulaşması için, önemli olanaklar sunan SOLAREX İSTANBUL’da; Ekonomi Bakanlığı desteği ile 14 ülkede sürdürülen Alım Heyeti programı kapsamında Afganistan, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Bulgaristan, Fransa, Gürcistan, Irak, İran, İspanya, İtalya, Kazakistan, Mısır, Suudi Arabistan ve Yunanistan’dan firma yetkililerinin katılması planlanıyor. Ayrıca, Voli Fuar tarafından gerçekleştirilen Ortadoğu Alım Heyeti programı kapsamında; Mena ülkeleri ve Kuzey Afrika ülkelerinden katılımcılar bir araya geliyor.

Detaylı bilgi ve katılım için www.solarexistanbul.com ziyaret edebilirsiniz.

Detaylar

Başlangıç:
07/04/2016 | 08:00
Bitiş:
09/04/2016 | 17:00
Etkinlik Etiketler
,

Organizatör

Voli Fuar Hizmetleri A.Ş.
Telefon:
0 (212) 604 50 50
E-mail:
info@voli.com.tr
Website:
http://voli.com.tr/

Mekan

İstanbul Fuar Merkezi
Yeşilköy
İstanbul, Türkiye
+ Google Haritalar