Yükleniyor Etkinlikler

« Tümü Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti

12/01/2017 | 08:00 - 14/01/2017 | 17:00

expo-jeotermal-alternatifenerji

Jeotermal enerji kaynakları açısından Avrupa’da lider, Dünya’da ise 5. Sıradaki konumuyla çok önemli bir potansiyele sahip ülkemizde, sektörün büyümesini sağlayan Geothermal Expo, yeni yatırımların önünü açmak için 4. Kez ziyaretçisiyle buluşuyor.

Yenilenebilir enerji kaynakları arasında büyük paya sahip Jeotermal’in, yeni sahalarda kullanılması, tesislerin yapımı ve gereken ekipman ile teknolojinin sağlanması açısından sektörün önde gelen firmaları ve temsilcileri 12 – 13 – 14 Ocak 2017 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde 4. JEOTERMAL ENERJİ TEKNOLOJİLERİ VE EKİPMANLARI FUARI’nda buluşuyor.

2015 ve 2016’daki fuarları ziyaretçi ve katılımcılardan büyük ilgi gören, sivil toplum kuruluşları, enerji firmaları ve devlet kurumlarının ilgisini çeken etkinliğin bu seneki ana destekçisi JESDER (Jeotermal Elektrik Santral Yatırımcıları Derneği)dir.  GEOTHERMAL EXPO, bu sektöre girmek isteyen kuruluşlar için kaçırılmayacak bir iş ve tanıtım fırsatı konumundadır.

Fuar ile eş zamanlı olarak 12 Ocak’ta gerçekleştirilecek olan Konferansta JESDER Başkanı Ufuk Şentürk jeotermal sektörünü değerlendirirken, Green Chemicals Ar-Ge Müdürü (Jeotermal, Maden&Arıtma) Can Ali Aydın “Jeotermal Sistemlerde Şartlandırma” konusunda bir sunum gerçekleştirecek. Günün diğer oturumlarında ise Egesim Mak. Yük. Müh. Çığır Diner “Jeotermal Binary Santrallerinde Sıcak Aylardaki Verim Kayıpları” Aydın İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale “Çevre ve İş Güvenliği”, Nalco Water – Dr. Logan Muller “Silika Engellenmesi ve Giderilmesi: Re-enjeksiyon Sistemlerinin Rejenerasyonu” konusundaki birikimlerini aktaracak.

Konferansta Jeoloji Yük. Müh. Hülya Kalender “Jeotermalde Çevresel Gerçekler”, Enther Enerji / Woman İn Geothermal’ den Umut Destegül Solaroğlu “Jeotermal Sektöründe İş Gücü Dağılımı”, Üsküdar Üniversitesi Öğr. Gör. A Sınıfı İSG Uzm. İnş. Müh. Turabi Karadağ ise “JES’lerde İSG Uygulamaları” hakkında bilgi verecek.

Jeotermal Fuarı ve Konferansı hakkında detaylı bilgi almak isteyenler http://demosfuar.com.tr/fair/2 adresini ziyaret edebilirler.

Detaylar

Başlangıç:
12/01/2017 | 08:00
Bitiş:
14/01/2017 | 17:00
Etkinlik Etiketler
Website:
http://www.powernextfair.com/fuar_page/2/page/12

Organizatör

Demos Fuarcılık
E-mail:
http://www.demosfuar.com.tr/

Mekan

İstanbul Fuar Merkezi
Çobançeşme Kavşağı, Yeşilköy, Bakırköy, İstanbul
İstanbul, Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
0 (212) 468-52-54
Website:
ifm.com.tr