CLK’ya Elektrikli Araç

CLK’ya Elektrikli Araç

CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış Şirketi, elektrikli 5 aracı hizmet bölgesinde kullanmak amacıyla filosuna kattı.

Türkiye’de şirketler elektrikli araçları filolarına eklemeye başladı. Türkiye’de az da olsa, elektrikli araçlar trafikte yer alıyor.

CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış Şirketi, çevre bilincine önem veren, doğa dostu elektrikli 5 aracı hizmet bölgesinde kullanmak amacıyla filosuna kattı.
CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş. Genel Müdürü Halit Bakal, Renault ZOE marka elektrikli arabaların 15 günlük test sürüşlerinin yapıldığını, testlerde araçların 150 kilometreye varan menzilinin tespit edildiğini söyledi.

Haberin devamı için tıklayın

About author

Huseyin Bumin Ekmekci
Huseyin Bumin Ekmekci 2122 posts

İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun H. Bumin Ekmekçi. 15 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak, sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında yazı işleri, editör, yayın direktörlüğü ve sorumlu yazı işleri müdürlüğü pozisyonlarında görev yapmaktadır. Kendisi platformumuzda muhabir olarak görev yapmaktadır.

You might also like

HABERLER

Türk Mucitten Güneş Enerjisi ile Çalışan Sessiz Jeneratör

Erzurum’un Aşkale ilçesinde üretilen güneş enerjisi ile çalışan sessiz yakıtsız jeneratör vatandaşın ilgi odağı oldu. Dükkan sahibi İrfan Fazıloğulları, “Sessiz yakıtsız jeneratör güneş enerjisi ile çalışıyor. 10 yıldır bu işi

Ulaşım

Tesla’dan Model S 70D

Tesla, giriş seviyesinde yeni bir otomobil tanıttı. Elektrikli araçlar alanında ürettiği otomobilleriyle dikkat çeken Tesla yeni elektrikli otomobilini piyasaya sürdü. www.webtekno.com’un haberine göre, Bildiğiniz gibi günümüzde artan elektrikli araçlar konusunda uzman

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply