Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği ÇÇÇ Günleri 6 Kasım 2013

Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği ÇÇÇ Günleri 6 Kasım 2013

Kurulduğu günden bu yana yapı sektörünün sürdürülebilir ilkeler ışığında gelişimine öncülük eden Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği, bu amaçla yürüttüğü çalışmalara yeni etkinliklerle devam ediyor.

cdybv--HI-197976ÇEDBİK üyelerinin katılımına açık olacak etkinliğin, her ay güncel bir tema etrafında, kamu, sivil toplum ve sektör temsilcilerinden davetli konuşmacıların katılımları ile gerçekleştirilmesi düşünülmektedir.

ÇEDBİK üyelerinin birbirleriyle tanışma imkanı bulabilecekleri ÇÇÇ Günleri, aynı zamanda, üyelerimize yeni işbirlikleri ve yeni ortaklıklara/projelere olanak sağlayacak bir network ortamını da oluşturacaktır.

3. Uluslararası Yeşil Binalar Zirvesi’nin gerçekleşeceği Şubat 2014’e kadar oluşturulan ÇÇÇ Günleri takvimini aşağıda bulabilirsiniz. Aylık tema ve konuşmacılar ile ilgili güncel bilgiler için, cedbik.org adresinin yanında, anlık bilgilendirmeler için ÇEDBİK’in sosyal medya hesaplarını da takip edebilirsiniz.

8 Ekim 2013
6 Kasım 2013
4 Aralık 2013
8 Ocak 2014

www.cedbik.org

About author

Ahu Binici
Ahu Binici 1369 posts

Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu olan Ahu Binici, Alternatif Enerji Platformu’nun kurucu ortaklarından olup, aynı zamanda Alternatifenerji.com’un sosyal medya yöneticiliğini yapmaktadır. TemizDünya Ekolojik Yatırımlar Ltd. Şti.’de 4 yıl boyunca çeşitli Birleşmiş Milletler, Kalkınma Ajansı gibi çeşitli kurumların işbirliğinde gerçekleştirilen ekoloji, temiz enerji ve farkındalık projelerinde proje koordinatörlüğü yapmıştır. Bugüne kadar çevre alanında çalışan farklı STK’larda gerçekleştirilen projelerde görev almıştır. Genç Çevre Girişimi Platformu’nun ve Denge Ekoloji Derneği kurucu üyesi ve Dünya Enerji Konseyi Türk Milli Komitesi Genç Delege’sidir. Silikon Vadisi kurumu Founder Institute tarafından desteklenen Ecotrend Yaşam Stili Platformu’nun ve Ecoana'nın kurucu ortağıdır.

You might also like

ETKİNLİKLER

23 Ocak Sanayide Rekabetçi Elektrik Temini İstanbul

İSO, sanayimizin en önemli maliyet kalemlerinden biri olan elektriğin değişik tedarikçilerden uygun maliyetle teminine yönelik bir toplantı düzenliyor! Değişen ve gelişen enerji piyasamızda elektriğin alternatif yollardan tedarikine yönelik olarak artık

Akıllı Şebekeler ve Şehirler

Enerji Depolama, Akıllı Şebekeler İletimi, Dağıtımı, Lojistiği Kongre ve Fuarı2016, 21-23 Ocak 2016, Ankara

Enerji Depolama, Akıllı Şebekeler, Enerji İletimi, Dağıtımı, Lojistiği Kongre ve Fuarı 21-23 Ocak 2016Ocak ayında Ankara’da düzenlenecek. Enerji Depolama, Akıllı Şebekeler, Enerji İletimi, Dağıtımı, Lojistiği Kongre ve Fuarı 2016 Ocak

ETKİNLİKLER

2. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuarı 8-9 Mayıs

  2. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuarı’nda “Akıllı Şebekeler” konusu her yönüyle ele alınacak. 2. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuarı, WOW İstanbul Hotel & Convention Center’de