Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği ÇÇÇ Günleri 6 Kasım 2013

Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği ÇÇÇ Günleri 6 Kasım 2013

Kurulduğu günden bu yana yapı sektörünün sürdürülebilir ilkeler ışığında gelişimine öncülük eden Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği, bu amaçla yürüttüğü çalışmalara yeni etkinliklerle devam ediyor.

cdybv--HI-197976ÇEDBİK üyelerinin katılımına açık olacak etkinliğin, her ay güncel bir tema etrafında, kamu, sivil toplum ve sektör temsilcilerinden davetli konuşmacıların katılımları ile gerçekleştirilmesi düşünülmektedir.

ÇEDBİK üyelerinin birbirleriyle tanışma imkanı bulabilecekleri ÇÇÇ Günleri, aynı zamanda, üyelerimize yeni işbirlikleri ve yeni ortaklıklara/projelere olanak sağlayacak bir network ortamını da oluşturacaktır.

3. Uluslararası Yeşil Binalar Zirvesi’nin gerçekleşeceği Şubat 2014’e kadar oluşturulan ÇÇÇ Günleri takvimini aşağıda bulabilirsiniz. Aylık tema ve konuşmacılar ile ilgili güncel bilgiler için, cedbik.org adresinin yanında, anlık bilgilendirmeler için ÇEDBİK’in sosyal medya hesaplarını da takip edebilirsiniz.

8 Ekim 2013
6 Kasım 2013
4 Aralık 2013
8 Ocak 2014

www.cedbik.org

About author

Ahu Binici
Ahu Binici 1369 posts

Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu olan Ahu Binici, Alternatif Enerji Platformu’nun kurucu ortaklarından olup, aynı zamanda Alternatifenerji.com’un sosyal medya yöneticiliğini yapmaktadır. TemizDünya Ekolojik Yatırımlar Ltd. Şti.’de 4 yıl boyunca çeşitli Birleşmiş Milletler, Kalkınma Ajansı gibi çeşitli kurumların işbirliğinde gerçekleştirilen ekoloji, temiz enerji ve farkındalık projelerinde proje koordinatörlüğü yapmıştır. Bugüne kadar çevre alanında çalışan farklı STK’larda gerçekleştirilen projelerde görev almıştır. Genç Çevre Girişimi Platformu’nun ve Denge Ekoloji Derneği kurucu üyesi ve Dünya Enerji Konseyi Türk Milli Komitesi Genç Delege’sidir. Silikon Vadisi kurumu Founder Institute tarafından desteklenen Ecotrend Yaşam Stili Platformu’nun ve Ecoana'nın kurucu ortağıdır.

You might also like

ETKİNLİKLER

Mikro Ölçekli Hidrolik Santrallar ve Faydaları 17 Eylül 2013 Rixos Otel

Mikro Ölçekli Hidrolik Santrallar ve Faydaları Konusundaki Sempozyum Ankara Rixos Otel 17 Eylül 2013 tarihinde düzenleniyor. Katılım Ücretsizdir. Taslak program ve içeriği ektedir. Katılım teyidi için 0312 44823 03 Bu

ETKİNLİKLER

25-27 Kasım 2013 SolarNow Türkiye

ANA KONULAR Detaylı olarak Teşvikler ve Hükümet Politikası Türkiye’de elektrik piyasasını geliştirme ve Foto-voltaik olanaklara etkisi Ticari ölçekteki foto-voltaik uygulamalar için borç durumundaki örnek iş vakaları Ticari ölçekteki projeler için

ETKİNLİKLER

Ruzgem 2013 3-4 October 2013 METU, Ankara

METU Center for Wind Energy (METUWIND) is pleased to announce “RUZGEM 2013 Conference on Wind Energy Science and Technology” to be held in METU Ankara Campus, on October 3-4, 2013.