Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği ÇÇÇ Günleri 6 Kasım 2013

Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği ÇÇÇ Günleri 6 Kasım 2013

Kurulduğu günden bu yana yapı sektörünün sürdürülebilir ilkeler ışığında gelişimine öncülük eden Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği, bu amaçla yürüttüğü çalışmalara yeni etkinliklerle devam ediyor.

cdybv--HI-197976ÇEDBİK üyelerinin katılımına açık olacak etkinliğin, her ay güncel bir tema etrafında, kamu, sivil toplum ve sektör temsilcilerinden davetli konuşmacıların katılımları ile gerçekleştirilmesi düşünülmektedir.

ÇEDBİK üyelerinin birbirleriyle tanışma imkanı bulabilecekleri ÇÇÇ Günleri, aynı zamanda, üyelerimize yeni işbirlikleri ve yeni ortaklıklara/projelere olanak sağlayacak bir network ortamını da oluşturacaktır.

3. Uluslararası Yeşil Binalar Zirvesi’nin gerçekleşeceği Şubat 2014’e kadar oluşturulan ÇÇÇ Günleri takvimini aşağıda bulabilirsiniz. Aylık tema ve konuşmacılar ile ilgili güncel bilgiler için, cedbik.org adresinin yanında, anlık bilgilendirmeler için ÇEDBİK’in sosyal medya hesaplarını da takip edebilirsiniz.

8 Ekim 2013
6 Kasım 2013
4 Aralık 2013
8 Ocak 2014

www.cedbik.org

About author

Ahu Binici
Ahu Binici 1369 posts

Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu olan Ahu Binici, Alternatif Enerji Platformu’nun kurucu ortaklarından olup, aynı zamanda Alternatifenerji.com’un sosyal medya yöneticiliğini yapmaktadır. TemizDünya Ekolojik Yatırımlar Ltd. Şti.’de 4 yıl boyunca çeşitli Birleşmiş Milletler, Kalkınma Ajansı gibi çeşitli kurumların işbirliğinde gerçekleştirilen ekoloji, temiz enerji ve farkındalık projelerinde proje koordinatörlüğü yapmıştır. Bugüne kadar çevre alanında çalışan farklı STK’larda gerçekleştirilen projelerde görev almıştır. Genç Çevre Girişimi Platformu’nun ve Denge Ekoloji Derneği kurucu üyesi ve Dünya Enerji Konseyi Türk Milli Komitesi Genç Delege’sidir. Silikon Vadisi kurumu Founder Institute tarafından desteklenen Ecotrend Yaşam Stili Platformu’nun ve Ecoana'nın kurucu ortağıdır.

You might also like

ETKİNLİKLER

6. Türkiye Rüzgar ve Güneş Forumu-16 Haziran-İstanbul

6. Türkiye Rüzgar ve Güneş Forumu  16 Haziran 2015 tarihinde Marriott Sisli Istanbul Hotel’de yapılacak. 6. Türkiye Rüzgar ve Güneş Forumu  16 Haziran 2015 tarihinde Marriott Sisli Istanbul Hotel’de gerçekleştirilecek.    

Jeotermal enerji 0 Comments

Jeotermal Enerji Teknolojileri 2017’de Hız Kazanacak

Temiz, çevreyle dost ve yenilenebilir enerji kaynağı olması açısından oldukça değerli olan jeotermal enerjiye ve sektöre yapılan yatırımlar, devlet destekleriyle de hız kazanıyor. Sektöre girmek isteyen kuruluşlar için kaçırılmayacak iş ve

ETKİNLİKLER

SOLARTR 2014 19-21 Kasım İzmir

SOLARTR ile 2014, tüm paydaşların bir araya getirerek yeniliklerin paylaşılması ve birlikte çözüm önerileri oluşturulması, enerji üretiminde güneşin kullanımının yaygınlaştırılmasına hizmet edilmesi amaçlanıyor. SOLARTR 2014” “Üniversite/Sanayi/Kamu Kurum ve Kuruluşları/Sivil Toplum Örgütleri” işbirliğinde,