Bertrand Piccard Deneyimlerini İstanbul’da Paylaşacak

Bertrand Piccard Deneyimlerini İstanbul’da Paylaşacak

Solar Impulse’ın mucidi Bertrand Piccard  ‘Brisa 25. Sürdürülebilir Değişim Konferansı’ için İstanbul’a geliyor.

BPTürkiye’nin lider lastik üreticisi Brisa, benimsediği Toplam Kalite anlayışı çerçevesinde 1992 yılından bu yana düzenlediği İyileştirme Konferansı’nı, bu yıldan itibaren ‘Sürdürülebilir Değişim Konferansı’ adıyla gerçekleştiriyor.

15 Eylül Pazartesi günü İstanbul’da Sabancı Center’da düzenlenecek Brisa 25. Sürdürülebilir Değişim Konferansı, Türkiye’nin önde gelen kurumlarına ve dünyadan ilham veren konuşmacılara ev sahipliği yapacak.

Konferansın dikkat çeken konuşmacıları arasında güneş enerjisiyle çalışan ilk uzun menzilli uçak Solar Impulse’ın mucidi Bertrand Piccard da yer alıyor.

“Yolculuğun Geleceği”

Brisa’nın Toplam Kalite yolculuğu kapsamında 90’lı yıların başında şirket çalışanlarına yönelik olarak düzenlenen “İyileştirme Konferansı”, 1995’ten yılından itibaren toplumsal sorumluluk bilinciyle farklı sektörlerden kurum ve şirketlere de açılarak, yıllar içerisinde uluslararası bir nitelik kazandı. İş mükemmelliği ve kalite alanında geleneksel bir paylaşım platformu olan konferans, bu yıldan itibaren ‘Brisa Sürdürülebilir Değişim Konferansı’ adıyla düzenlenecek.

Bugüne dek 200’ün üzerinde sunuma ve 10 bini aşkın katılımcıya ev sahipliği yapan konferans, bu yıl 15 Eylül Pazartesi günü Sabancı Center’da gerçekleştirilecek. Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Güler Sabancı’nın açılış konuşmasıyla başlayacak konferansın ana teması ise ‘Yolculuğun Geleceği’ olacak.

Sabancı Üniversitesi, SAP, B/S/H/, Vodafone, THY, Unilever gibi dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen kurumlarına ve ilham veren konuşmacılara ev sahipliği yapacak konferansta, dijital iletişim ve teknoloji çağında insanoğlunun gelecek yolculuğunu şekillendiren gelişmeler ele alınacak.

 

About author

Huseyin Bumin Ekmekci
Huseyin Bumin Ekmekci 2122 posts

İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun H. Bumin Ekmekçi. 15 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak, sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında yazı işleri, editör, yayın direktörlüğü ve sorumlu yazı işleri müdürlüğü pozisyonlarında görev yapmaktadır. Kendisi platformumuzda muhabir olarak görev yapmaktadır.

You might also like

HABERLER

Brass Güneş Enerjili Akıllı Çatı’yı sundu

Braas, Güneş Enerjili Çatı Sistemleri ile çatıyı enerji üreten bir merkez haline dönüştürüyor. Paneller yüksek verim ve  estetik ve su sızdırmazlığı bir arada sunuyor.  Braas Çatı Sistemleri, güneş enerjisini kullanarak

HABERLER 0 Comments

Samsung Elektrikli Otomobil Pazarına Yöneliyor

Samsung, dev bir yatırıma imza atarak elektrikli otomobil pazarına giriş yapmaya hazırlanıyor. tr.wikipedia.org’dan aldığımız verilere göre, Samsung Lee Byung-Chul tarafından, 1938 yılında kurulmuş olan Güney Kore merkezli bir şirket. Samsung

Elektrik Üretimi

En Yüksek Teklif Van’a

Geçtiğimiz 3 gün boyunca yapılan ve bugün biten Güneş Enerjisi İhalelerinin 4, 5 ve 6. paketleri sonuçlarına göre, Van-Ağrı bölgesinde 45 MW için 2.960.000 TL/MW teklif veren Gün Güneş Enerjisi