Bertrand Piccard Deneyimlerini İstanbul’da Paylaşacak

Bertrand Piccard Deneyimlerini İstanbul’da Paylaşacak

Solar Impulse’ın mucidi Bertrand Piccard  ‘Brisa 25. Sürdürülebilir Değişim Konferansı’ için İstanbul’a geliyor.

BPTürkiye’nin lider lastik üreticisi Brisa, benimsediği Toplam Kalite anlayışı çerçevesinde 1992 yılından bu yana düzenlediği İyileştirme Konferansı’nı, bu yıldan itibaren ‘Sürdürülebilir Değişim Konferansı’ adıyla gerçekleştiriyor.

15 Eylül Pazartesi günü İstanbul’da Sabancı Center’da düzenlenecek Brisa 25. Sürdürülebilir Değişim Konferansı, Türkiye’nin önde gelen kurumlarına ve dünyadan ilham veren konuşmacılara ev sahipliği yapacak.

Konferansın dikkat çeken konuşmacıları arasında güneş enerjisiyle çalışan ilk uzun menzilli uçak Solar Impulse’ın mucidi Bertrand Piccard da yer alıyor.

“Yolculuğun Geleceği”

Brisa’nın Toplam Kalite yolculuğu kapsamında 90’lı yıların başında şirket çalışanlarına yönelik olarak düzenlenen “İyileştirme Konferansı”, 1995’ten yılından itibaren toplumsal sorumluluk bilinciyle farklı sektörlerden kurum ve şirketlere de açılarak, yıllar içerisinde uluslararası bir nitelik kazandı. İş mükemmelliği ve kalite alanında geleneksel bir paylaşım platformu olan konferans, bu yıldan itibaren ‘Brisa Sürdürülebilir Değişim Konferansı’ adıyla düzenlenecek.

Bugüne dek 200’ün üzerinde sunuma ve 10 bini aşkın katılımcıya ev sahipliği yapan konferans, bu yıl 15 Eylül Pazartesi günü Sabancı Center’da gerçekleştirilecek. Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Güler Sabancı’nın açılış konuşmasıyla başlayacak konferansın ana teması ise ‘Yolculuğun Geleceği’ olacak.

Sabancı Üniversitesi, SAP, B/S/H/, Vodafone, THY, Unilever gibi dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen kurumlarına ve ilham veren konuşmacılara ev sahipliği yapacak konferansta, dijital iletişim ve teknoloji çağında insanoğlunun gelecek yolculuğunu şekillendiren gelişmeler ele alınacak.

 

About author

Huseyin Bumin Ekmekci
Huseyin Bumin Ekmekci 2122 posts

İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun H. Bumin Ekmekçi. 15 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak, sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında yazı işleri, editör, yayın direktörlüğü ve sorumlu yazı işleri müdürlüğü pozisyonlarında görev yapmaktadır. Kendisi platformumuzda muhabir olarak görev yapmaktadır.

You might also like

HABERLER 0 Comments

Danfoss’tan Yüzde 50 Oranında Karbon Azaltımı Hedefi

Danfoss, Aralık ayında Paris’te yapılacak 21. İklim Zirvesi (COP21) öncesinde küresel ısınmanın durdurulmasına destek olmak amacıyla yeni ve iddialı hedeflerini açıkladı. Danfoss, 2030 yılına kadar kullandığı enerji ve havaya saldığı

ENERJİ YÖNETİMİ

Arçelik A.Ş.’den Sektöründe İlk Geri Dönüşüm Tesisleri

Arçelik A.Ş.’nin sektöründeki ilk geri dönüşüm tesisleri Eskişehir ve Bolu’da faaliyetlerine başladı. Türkiye’de elektrik ve elektronik eşyaların geri dönüşümü konusunda önemli çalışmalara imza atılıyor. Arçelik A.Ş., tüm iş süreçlerinde ‘Dünyaya

HABERLER

Zorlu Holding: “Güneş Enerjisi Yatırımları Hızla Artmalı”

Zorlu Holding CEO’su Ömer Yüngül, güneş enerjisi yatırımlarının Türkiye’de hızla artması gerektiğini belirtti. Türkiye’nin güneş enerjisindeki hamlesinin boyutları tartışılmaya devam ediyor. Zorlu Holding CEO’su Ömer Yüngül, Türkiye’nin enerji yatırımlarında güneşe