Bertrand Piccard Deneyimlerini İstanbul’da Paylaşacak

Bertrand Piccard Deneyimlerini İstanbul’da Paylaşacak

Solar Impulse’ın mucidi Bertrand Piccard  ‘Brisa 25. Sürdürülebilir Değişim Konferansı’ için İstanbul’a geliyor.

BPTürkiye’nin lider lastik üreticisi Brisa, benimsediği Toplam Kalite anlayışı çerçevesinde 1992 yılından bu yana düzenlediği İyileştirme Konferansı’nı, bu yıldan itibaren ‘Sürdürülebilir Değişim Konferansı’ adıyla gerçekleştiriyor.

15 Eylül Pazartesi günü İstanbul’da Sabancı Center’da düzenlenecek Brisa 25. Sürdürülebilir Değişim Konferansı, Türkiye’nin önde gelen kurumlarına ve dünyadan ilham veren konuşmacılara ev sahipliği yapacak.

Konferansın dikkat çeken konuşmacıları arasında güneş enerjisiyle çalışan ilk uzun menzilli uçak Solar Impulse’ın mucidi Bertrand Piccard da yer alıyor.

“Yolculuğun Geleceği”

Brisa’nın Toplam Kalite yolculuğu kapsamında 90’lı yıların başında şirket çalışanlarına yönelik olarak düzenlenen “İyileştirme Konferansı”, 1995’ten yılından itibaren toplumsal sorumluluk bilinciyle farklı sektörlerden kurum ve şirketlere de açılarak, yıllar içerisinde uluslararası bir nitelik kazandı. İş mükemmelliği ve kalite alanında geleneksel bir paylaşım platformu olan konferans, bu yıldan itibaren ‘Brisa Sürdürülebilir Değişim Konferansı’ adıyla düzenlenecek.

Bugüne dek 200’ün üzerinde sunuma ve 10 bini aşkın katılımcıya ev sahipliği yapan konferans, bu yıl 15 Eylül Pazartesi günü Sabancı Center’da gerçekleştirilecek. Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Güler Sabancı’nın açılış konuşmasıyla başlayacak konferansın ana teması ise ‘Yolculuğun Geleceği’ olacak.

Sabancı Üniversitesi, SAP, B/S/H/, Vodafone, THY, Unilever gibi dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen kurumlarına ve ilham veren konuşmacılara ev sahipliği yapacak konferansta, dijital iletişim ve teknoloji çağında insanoğlunun gelecek yolculuğunu şekillendiren gelişmeler ele alınacak.

 

About author

Huseyin Bumin Ekmekci
Huseyin Bumin Ekmekci 2122 posts

İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun H. Bumin Ekmekçi. 15 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak, sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında yazı işleri, editör, yayın direktörlüğü ve sorumlu yazı işleri müdürlüğü pozisyonlarında görev yapmaktadır. Kendisi platformumuzda muhabir olarak görev yapmaktadır.

You might also like

HABERLER 0 Comments

Elektrikli Araçların Soğuk Havalardaki Performansı Nasıl Olur?

Gelin bir İnceleyelim… Soğuk havalar, tüm arabalar’da(benzinli ve elektrikli) verimliliğin düşmesine neden olur. Buna ilaveten bazı elektrikli araçların benzinli araçlara kıyasla düşük menzile sahip olması, bu düşüşün önemini arttırmakta.Elektrikli araçlarda

HABERLER

IWPC Kongresi’nde 20’ye Yakın Ülke Katılacak

Kıtalararası Rüzgar Enerjisi Kongresi (IWPC) üç kıtadan yaklaşık 20’ye yakın ülkenin yetkilileri ağırlanacak.  Kıtalararası Rüzgar Enerjisi Kongresi’nde (IWPC) üç kıtadan yaklaşık 20’e yakın ülkenin yetkilileri ağırlanacak. Kongre bugüne kadar rüzgar sektöründe yapılmış

Güneş EnerjisiB 0 Comments

Dünyanın İkinci Solar Arıtma Tesisi Yalova’da Kurulabilecek Mi?

Yalova Atıksu ve Kanalizasyon Alt Yapı Tesislerini İşletme Birliği (YASKİ) dünyanın güneş enerjisi ile çalışan ikinci, Türkiye’nin ise ilk arıtma tesisini projelendirdi. UEDAŞ’tan lisans talebine onay verilmesi halinde proje için