Axitec, Kalitesini “Yaymaya” Başlıyor: Türkiye ve Diğer Satış Ofisleri Açılıyor

Axitec, Kalitesini “Yaymaya” Başlıyor: Türkiye ve Diğer Satış Ofisleri Açılıyor

axitec euroAlman güneş paneli üreticisi Axitec genişleme çalışmalarını arttırıyor. 

Şirketten gelen ve Wall-Street online’da yayınlanan bildiriyi sizlerle paylaşıyoruz:

AXITEC son 14 yil icinde Avrupa´da kaliteli güneş modülleri üretimi ile mükemmel  markalardan biri haline gelmiştir. Bu istikrarlı büyüme şirketin yeni genişleme politikasının Avrupa dışı ve Amerika bölgelerinde pazarpayını arttırmasına da neden olmuştur.

Geçtiğimiz yıllarda ABD (New Jersey) ve Brezilya (Salvador da Bahia)’da şirketler kurup kendi satış ve teknik destek merkezlerini açıp  dış büyüme politikalarını başlatmışlardır. Her iki bölge de satış performansları beklentilerin üzerine çıkmış olup ABD´nin batı kıyısında ikinci bir satış ve teknik destek merkezi açma planlamaları başlamıştır.

Şirket Türkiye pazarındaki  potansiyeli görüp 2015 yazında İstanbul da AXITEC Türkiye adında şirket kurma, Satış Ofisi ve Teknik destek merkezi açma kararı almıştır. Türkiye de şirket kurma nedeni ise, Türkiye’deki beklentilerin üzerindeki yüksek satış payını daha geliştirmek ve müşteri memnuniyeti performansını yükseltmektir.

Önümüzdeki yıllarda AXITEC başka ülkelerde de pazar payını korumak ve genişletmek için Avustralya, Endonezya, Meksika, Orta Doğu ve Kuzey Afrika gibi bölgelerde satış ofisleri faaliyetlerini yoğunlaştıracaktır.

Axitec ile temasa geçmek için:

Atalay Yazgan

Otto-Lilienthal-Str.5 71034 Böblingen
Almanya
a.yazgan@axitecsolar.com
http://www.axitecsolar.com
 tel: 0049 7031 6288-5189

Kaynak:

WALLSTREET – ONLINE:      http://www.wallstreet-online.de/nachricht/7673578-deutsche-modulmarke-axitec-expansionskurs-fort

FINANZNACHRICHTEN.de:    http://www.finanznachrichten.de/nachrichten-2015-05/33864640-die-deutsche-modulmarke-axitec-setzt-ihren-expansionskurs-fort-007.htm

About author

Senem Gençer
Senem Gençer 761 posts

Alternatifenerji.com’un kurucu ortaklarından biri ve CEO’su olan Gençer, 1971 yılında Diyarbakır’da doğdu. 1993 yılında ODTÜ İşletmeyi bitirdikten sonra, Johnson & Johnson Medical ve Yeni Zelanda Büyükelçiliği gibi farklı kurumlarda çalıştı. 2007 yılında güneş enerjisi ve LED aydınlatma konularında halen çalışmakta olan Ekogüneş’i ve Türkiye’nin ilk online solar ürün satış sitesi olan www.ekogunes.com’u kurdu. Gençer, aynı zamanda Güneş Enerjisi ve Sanayicileri Derneği GENSED’in kurucu üyelerindendir.

You might also like

HABERLER

Torba Yasa ile Rüzgar Lisansçılarına Bir Şans Daha Tanındı

Hükümetin iki hafta içerisinde yasalaştırma kararı aldığı torba tasarı alt komisyonda son şeklini aldı. Tasarıya konulan bir başka madde ile rüzgar enerjisi lisans başvurusu yapan, ancak yükümlülüklerini yerine getiremeyen tüzel kişilere

HABERLER

Super Bowl’un Yeni LED Aydınlatma Sistemi

Amerika futbolu şampiyonluk müsabakası “Super Bowl”un gerçekleştiği  Phoenix Üniversitesi Stadyumunun geleneksel ışıklandırma sistemi, modern ve çevreci LED ışıklarla değiştirildi.  Amerika futbolu şampiyonluk müsabakası “Super Bowl”un gerçekleştiği  Phoenix Üniversitesi Stadyumu yeşil tasarım öğelerini

HABERLER

İnce Film Güneş Panellerinde Verimlilik Artışı

İnce film güneş panellerinde yüzde 16’lık verimlilik artışı sağlandı. İnce film güneş panellerinde yüzde 16’lık verimlilik artışı sağlandı. CIGS teknolojisinin verimliliğinin kristalin solar hücrelerine kıyasla daha yüksek olduğu ortaya konuldu.