Audi Elektrikli Araca Hazırlanıyor

Audi Elektrikli Araca Hazırlanıyor

Audi, elektrikli araç teknolojisine ilk kez 2018’de Brüksel fabrikasında üretilecek olan SUV modelinde yer verecek.

Dünyaca ünlü otomotiv markaları elektrikli araç üretimi için hazırlanıyor. Elektrikli araçlar özellikle gelişmiş ülkelerde tüketiciler tarafından tercih ediliyor.

oto.net’in haberine göre, Audi, elektrikli araç teknolojisiiçin büyük adımlar atmaya devam ediyor. Alman marka, elektrikli araç teknolojisine ilk kez 2018’de Brüksel fabrikasında üretilecek olan SUV modelinde yer verecek.

Audi, geleceğin mobilitesi olarak adlandırdığı proje için uluslararası üretim ağını hazırlıyor. Büyük çapta gerçekleştirilecek olan seri üretime Audi’nin Brüksel fabrikası ev sahipliği yapacak. Audi, A1’in üretimine ise Macaristan’da yer alan Györ fabrikasında devam edecek. Ayrıca, Audi Q3 şu sıralar İspanya’da üretilirken önümüzdeki yıllarda bu modelin üretimine de Györ fabrikasında devam edilecek.

Haberin devamı için tıklayın

About author

Huseyin Bumin Ekmekci
Huseyin Bumin Ekmekci 2122 posts

İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun H. Bumin Ekmekçi. 15 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak, sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında yazı işleri, editör, yayın direktörlüğü ve sorumlu yazı işleri müdürlüğü pozisyonlarında görev yapmaktadır. Kendisi platformumuzda muhabir olarak görev yapmaktadır.

You might also like

HABERLER

Güneş Paneli Üretiminde ABD İşbirliği

Türkiye’de ve çevre ülkelerde yüzlerce anahtar teslim elektronik üretim tesisi kuran Esman Elektronik, ABD’li güneş enerjisi teknoloji şirketi Spire Solar ile işbirliği yaptı. Güneş enerjisi üretiminde güncel teknolojilerin tedarikçisi Spire

ENERJİ YÖNETİMİ

Berak Enerji’den Manisa’da Güneş Enerjisi Santrali

Berak Enerji, Manisa`da 3 megawatt’lık güneş enerjisi santrali kuracak.  Türkiye’de güneş enerjisi santrali kurma çalışmaları sanırız, beklentilerin ötesinde gerçekleşmeye  başladı. Türkiye, güneş enerjisi kurulumunda önümüzdeki yıllarda ilk 10 sıralamasına girmeye

HABERLER

Samsung SDI, Yeni Elektrikli Araç Bataryasını Tanıttı

Güney Kore’nin Samsung SDİ firmasının, ABD’nin Detroit kentinde düzenlenen Kuzey Amerika Otomobil Fuarı’nda yeni ürünleri arasında, elektrik araçlar için yeni geliştirdiği bataryayı tanıttığı bildirildi. Elektrikli otomobil ekipmanları Kuzey Amerika’da sergilendi.

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply