Antalya OSB, Türkiye’nin En Çevreci OSB’lerinden biri”

Antalya OSB, Türkiye’nin En Çevreci OSB’lerinden biri”

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Osman Budak, Antalya OSB’nin Türkiye’nin en çevreci OSB’lerinin başında geldiğini belirtti.  

045a1fb3d059ec8dbeefa2a4b616e511Antalya Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) ve Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Osman Budak, Antalya OSB’nin bugün Türkiye’nin en çevreci OSB’lerinin başında geldiğini belirterek, “Nitekim bu özelliğimizi de aldığımız ‘En Çevreci OSB’ ödülleri ile perçinlemiş durumdayız” dedi.

Budak, Antalya Organize Sanayi Bölgesi için hazırlanan ‘360 Derece Sanal Tur’ çalışması tamamlandığını belirterek,  bu projenin kapsamı, çekim alanı ve kullanılan teknolojisi itibarıyla Türkiye’de alanında bir ilk olduğunu belirtti. Projeyle Antalya OSB’yi internet ortama taşıdıklarını aktaran Budak, yapılan çalışmada yirminin üzerinde son teknoloji kamera kullanıldığı bilgisini vererek “Türkiye’deki OSB’ler arasında bir ilk olan çalışmayı görmek ve Antalya OSB’yi sanal ortamda gezmek isteyen herkes ‘www.antalyaosb.org.tr’ adresinden bu turu gerçekleştirebilir” diye konuştu. Antalya Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) için Türkiye’nin en kapsamlı sanal turlarından birisi hazırlandı. Antalya OSB’nin web sayfasından tüm bölge sanal tur ile gezilebiliyor ve bölgedeki firmaların bilgilerine ulaşılabiliyor. ‘360 Derece Sanal Tur’ projesiyle Antalya OSB içerisinde yer alan tüm firmaların bilgileri de ayrıntılı bir şekilde internet kullanıcılarına sunulduğunu belirtti.

Firmalara ait her türlü bilgiye ulaşılabilecek

Ziyaretçilerin tüm OSB’yi farklı gözlem noktalarından gözlemlerken istedikleri işletmelerin bilgilerine de ulaşabileceklerini kaydeden Budak, “Ziyaretçiler sanal tur esnasında üzerine tıkladıkları firmaların “faaliyet alanı, kuruluş tarihi, ticaret sicil no, ürünleri ve hizmet türü, tescilli markaları, idari çalışan ve işçi sayıları, tesisin kapalı alanı, açık alanı, ihracat yaptığı ülkeler, ihracatın satışlardaki payı” gibi bilgilerine de ulaşabilecekler. Bu altyapı aynı zamanda firmalarımıza tanıtım olanağı da sunacak” dedi.

Kaynak: haberfx.net

About author

Huseyin Bumin Ekmekci
Huseyin Bumin Ekmekci 2122 posts

İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun H. Bumin Ekmekçi. 15 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak, sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında yazı işleri, editör, yayın direktörlüğü ve sorumlu yazı işleri müdürlüğü pozisyonlarında görev yapmaktadır. Kendisi platformumuzda muhabir olarak görev yapmaktadır.

You might also like

HABERLER

“Dünyanın En Büyük Yenilenebilir İş Geliştirme Projelerinden Birini Gerçekleştiriyoruz”

Özgül Group Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ömer Faruk Özgül: “Yenilenebilir enerji alanında dünyanın en büyük yenilenebilir iş geliştirme projelerinden birini gerçekleştiriyoruz” Özgül Group Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ömer Faruk Özgül,

HABERLER 0 Comments

E.ON ve Statoil İşbirliği İle Rüzgar Enerji Santrali Kurulacak

E.ON ve Statoil Almanya karasularında 385 MW kurulu gücünde rüzgar enerjisi santrali kuracak. Fosil ve nükleere dayalı üretim gerçekleştiren bazı enerji şirketlerinin yenilenebilir enerjiye yönelik faaliyetleri önem taşıyor. Dünyada bu

HABERLER

Upsolar Satış Destek Personeli Arıyor

Upsolar, 24-30 yaşları arasında, Türkiye’nin güney illerinde yaşayan, İngilizce bilen satış destek personeli arıyor. Upsolar, 24-30 yaşları arasında, Türkiye’nin güney illerinde yaşayan, İngilizce bilen kadın ve erkek satış destek personeli