Alternatif Enerji Ekibi’nden ODTÜ’de Temiz Enerji Seminerleri

Alternatif Enerji Ekibi’nden ODTÜ’de Temiz Enerji Seminerleri

AlternatifEnerji.com’un akademik temiz enerji eğitimlerine desteği devam ediyor.

AlternatifEnerji.com kurucularının 13 Mart 2013 Çarşamba günü ODTÜ’de ODTÜ Elektrik- Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencilerine yönelik olarak bu yıl 2. sini düzenleyeceği EE494 Dersi- Temiz Enerji Paneli’ne tüm ODTÜ’lüler ve tüm Ankaralılar davetlidir.

Barok Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Ertan’ın yöneteceği EE494 Temiz Enerji Paneli,

Güneş Enerjisi alanında Senem Gencer ve Ateş Uğurel’in,

Atık Yönetimi ve Atıktan Enerji Üretimi alanında Ufuk Ünal’ın,

Yeşil Binalar ve Enerji Verimliliği alanında Arif Künar’ın sunumları ile devam edecek.

AlternatifEnerji.com temiz enerji eğitimini destekleyen akademik eğitim kurumları ile olan işbirliğini önümüzdeki dönemlerde de sürdürecektir. İşbirliği talebinde bulunmak isteyen tüm kurumlar, benzer işbirlikleri taleplerini info@alternatifenerji.com adresine iletebilirler.

Seminer salonu ve katılım bilgisi için: http://www.eee.metu.edu.tr/

Resmi Duyuru:

Degerli Mensuplarimiz,

 

Elektrik-Elektronik Muhendisligi Bolumu “Engineering Design II” dersi mufredati kapsaminda; BAROK Yatirim Enerji Uretim Danismanlik Ltd. Sti. Yonetim Kurulu Baskani Kerim Ertan, Altenerji Medya Yayincilik A.S. (alternatifenerji.com) Yonetim Kurulu Baskani Senem Gencer, Ires Enerji Yonetim Kurulu Baskani Ates Ugurel, Biyogazder Baskani Ufuk Unal ve ESER Enerji Yonetim A.S. Genel Muduru Arif Kunar’in konusmaci olarak katilacaklari “Yenilenebilir Enerji Kaynaklari” baslikli panel; 13.03.2013 (yarin), saat 13:30’dan itibaren ODTU-TV tarafından (http://odtutv.metu.edu.tr ) canli yayinlanacaktir.

 

Bilgilerinize sunarim.

 

Saygilarimla.

 

Doc. Dr. Baris Surucu
Rektor Danismani

About author

Ahu Binici
Ahu Binici 1369 posts

Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu olan Ahu Binici, Alternatif Enerji Platformu’nun kurucu ortaklarından olup, aynı zamanda Alternatifenerji.com’un sosyal medya yöneticiliğini yapmaktadır. TemizDünya Ekolojik Yatırımlar Ltd. Şti.’de 4 yıl boyunca çeşitli Birleşmiş Milletler, Kalkınma Ajansı gibi çeşitli kurumların işbirliğinde gerçekleştirilen ekoloji, temiz enerji ve farkındalık projelerinde proje koordinatörlüğü yapmıştır. Bugüne kadar çevre alanında çalışan farklı STK’larda gerçekleştirilen projelerde görev almıştır. Genç Çevre Girişimi Platformu’nun ve Denge Ekoloji Derneği kurucu üyesi ve Dünya Enerji Konseyi Türk Milli Komitesi Genç Delege’sidir. Silikon Vadisi kurumu Founder Institute tarafından desteklenen Ecotrend Yaşam Stili Platformu’nun ve Ecoana'nın kurucu ortağıdır.

You might also like

ETKİNLİKLER

6-7 Kasım 2013 Türkiye Rüzgar Enerjisi Kongresi

Değerli Sektör Paydaşları, Türkiye Rüzgar Enerjisi Birliği (TÜREB) tarafından 7-8 Kasım 2012 tarihinde düzenlenen Türkiye Rüzgar Enerjisi Kongresi, WOW Convention Center’da siz değerli üyelerimizin katkıları ilebaşarıyla gerçekleştirildi. Rüzgar Enerjisiyle ilgili

Akıllı Şebekeler ve Şehirler

Enerji Depolama, Akıllı Şebekeler İletimi, Dağıtımı, Lojistiği Kongre ve Fuarı2016, 21-23 Ocak 2016, Ankara

Enerji Depolama, Akıllı Şebekeler, Enerji İletimi, Dağıtımı, Lojistiği Kongre ve Fuarı 21-23 Ocak 2016Ocak ayında Ankara’da düzenlenecek. Enerji Depolama, Akıllı Şebekeler, Enerji İletimi, Dağıtımı, Lojistiği Kongre ve Fuarı 2016 Ocak

ETKİNLİKLER

6. Türkiye Rüzgar ve Güneş Forumu-16 Haziran-İstanbul

6. Türkiye Rüzgar ve Güneş Forumu  16 Haziran 2015 tarihinde Marriott Sisli Istanbul Hotel’de yapılacak. 6. Türkiye Rüzgar ve Güneş Forumu  16 Haziran 2015 tarihinde Marriott Sisli Istanbul Hotel’de gerçekleştirilecek.