Alman Türk Hibrid Enerji Sempozyumu, 16-17 Mart/İstanbul

Alman Türk Hibrid Enerji Sempozyumu, 16-17 Mart/İstanbul

Alman Türk Hibrid Enerji Sempozyumu, 16 Mart tarihinde İstanbul Wow Airport Hotel /Wow Convention Center’de,  17 Mart tarihinde ise, Tuzla Belediyesi Nikah Saray&Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

elektrikPrettl Pro, Turbina ve Avancis firmalarının işbirliği ile düzenlenen Alman Türk Hibrid Enerji Sempozyumu, 16 Mart tarihinde İstanbul Wow Airport Hotel /Wow Conventıon Center’de,  17 Mart tarihinde ise, Tuzla Belediyesi Nikah Saray&Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Sempozyumda,

Turbina temsilcileri tarafından,        Rüzgar Türbinleri Teknolojisi,

Refu Elektronik yetkililerince,           Enerjı Konteynerleri ve Elektrik Depolama, Sistemleri,

Endress yetkilileri aracılığıyla,         Enerji Verimli Mobil jeneratörler,

Kirsch yöneticileri ile                          Özel şebeke Tesisatları ve Destek Sistemleri

Avancis yetkilileri tarafından da     Güneş Enerjisinde İnce/Hafif  Teknolojıler

(CIS /CIGS) konuşları işlenecek.

Sempozyuma katılan firmalar  sunum sonrasında ikili görüşmelerle birlikte çalışma imkanlarını görüşebilecek,  ürünler konusunda eğitimler verebilecek.

About author

Huseyin Bumin Ekmekci
Huseyin Bumin Ekmekci 2122 posts

İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun H. Bumin Ekmekçi. 15 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak, sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında yazı işleri, editör, yayın direktörlüğü ve sorumlu yazı işleri müdürlüğü pozisyonlarında görev yapmaktadır. Kendisi platformumuzda muhabir olarak görev yapmaktadır.

You might also like

ETKİNLİKLER

24- 26 Nisan 2013- ICCI 2013 Fuar ve Konferansı

ICCI®   1994 yılından itibaren başarıyla düzenlenmekte olan ve enerji sektöründe konuyla ilgili yaklaşık 14.000 yerli ve yabancı katılımcı tarafından düzenli olarak takip edilen ICCI Fuar ve Konferansı’nın 19.’su geliştirilmiş

ETKİNLİKLER

Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği ÇÇÇ Günleri 6 Kasım 2013

Kurulduğu günden bu yana yapı sektörünün sürdürülebilir ilkeler ışığında gelişimine öncülük eden Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği, bu amaçla yürüttüğü çalışmalara yeni etkinliklerle devam ediyor. ÇEDBİK üyelerinin katılımına açık olacak

ETKİNLİKLER

“38. Dünya Enerji Ekonomisi Konferansı (IAEE 2015) 25-27 Mayıs-Antalya

 “38. Dünya Enerji Ekonomisi Konferansı (IAEE 2015) 25-27 Mayıs 2015 tarihlerinde Antalya’da yapılacak. Enerji Ekonomisi Derneği (EED) tarafından düzenlenen 38. Dünya Enerji Ekonomisi Konferansı (IAEE 2015) 25-27 Mayıs 2015 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilecek.