Aksa’dan Jeneratör Kiralama Hizmeti

Aksa’dan Jeneratör Kiralama Hizmeti

Aksa, jeneratör kiralama hizmetiyle; Türkiye’de ve dünyanın farklı noktalarında yer alan ofisleriyle yurtiçi ve yurtdışındaki organizasyonların ve firmaların acil enerji ihtiyacına çözüm sağlıyor.

Ekonomi açısından en önemli unsurlardan biri olan elektrik üretimiyle ilgili çeşitli seçenekler gündeme getiriliyor.

3 kıtada bulunan tesisleriyle üretim yapan ve 160 ülkeye ihracat gerçekleştiren Aksa Jeneratör, 1995 yılından beri yurtiçi ve yurtdışında jeneratör kiralama faaliyetleriyle hizmet veriyor.
Kullanım alanına göre farklı ürün yelpazesiyle hizmet veren Aksa Kiralama, enerjiyi güvence altına alıyor. Aksa Jeneratör, kiralamanın yanında satış sonrası hizmet desteğiyle de kesintisiz enerjiyi ulaşılabilir hale getiriyor.

Büyük organizasyonlara jeneratör kiralama hizmeti Aksa’dan

Hayatın kaldığı yerden devam etmesini sağlayan jeneratörlerin seçimi, kullanılacak alana ve kullanım süresine göre değişiklik gösteriyor. Aksa Jeneratör, müşterilerinin tercihlerine de bağlı olarak, uzun süreli kullanımlarda kullanıcılarına jeneratör satın alma imkanı sağlarken, kısa süreli kullanımlarda kiralama avantajı sunuyor. Fuarlar, konserler, spor organizasyonları gibi birçok etkinliğe kiralama hizmeti veren Aksa, jeneratörleriyle büyük organizasyonların enerji ihtiyacını karşılıyor.

Aksa Kiralama, benzinli ve dizel jeneratör gruplarından oluşan geniş ürün yelpazesi ve deneyimli kadrosu ile ihtiyaç duyulan jeneratörü kiralama imkanı sağlarken, keşif, montaj, servis ve nakliye çözümleriyle paket servis sunabiliyor. Aksa Kiralama, acil enerji ihtiyaçlarına ise mobil jeneratörler ile çözüm sağlıyor. Aksa Kiralık Mobil Jeneratörler; Türkiye’de ilk defa acil enerji gereken durumlar için dizayn edilmiş olup, 400 kVA’ya kadar tek mobil jeneratör ile, 1200 kVA’ya kadar kullanıcı sahasına ulaşmalarına takiben senkron vaziyette enerji veriyor.

Müşteri odaklı çözümler hedefimiz

Elektrik kesintileri nedeniyle ortaya çıkabilecek sorunların çözüm yolu jeneratör satın almaktan veya kiralamaktan geçiyor. Çoğu kez önemi göz önünde bulundurulmayarak alımı ertelenen jeneratörler, olumsuz durumlarda ortaya çıkabilecek hasarların önüne geçiyor. Aksa Jeneratör, kiralama ve satış sonrası hizmetleriyle kullanıcılarını, oluşabilecek büyük kayıplara karşı avantajlı konuma taşıyor.

3. köprü inşaatı, Harbiye Açık Hava Konserleri, Fetih Kutlamaları gibi dönemsel projeler ve organizasyonlarda kiralık jeneratör desteği verdiklerine vurgu yapan Aksa Kiralama Genel Müdürü Murat Dönmez “Müşterilerimizin ihtiyaçları, sunduğumuz çözümlerde belirleyici oluyor. Sektörüne bağlı olarak üretimin hızlı ve güvenilir sürdürülmesi gereken iş yerleri, bir dakika aksaklığın bile telafi edilemeyecek kayıplara neden olduğu hastaneler ve zamandan kazanmak için kullandığımız toplu taşıma araçlarındaki elektrik kesintileri hem maddi, manevi hem de zamanlama olarak bizlerde telafisi kolay olmayan kayıplara neden oluyor. Bu tip olayların henüz gerçekleşmeden önüne geçilmesi Aksa Jeneratör’ün üstlendiği misyon olarak büyük önem taşıyor. Aksa Jeneratör olarak hem satış hizmetimiz hem de kiralama hizmetimizle birlikte kullanıcılarımızın elektrik kesintisi yaşamasının ve üretim kaybına uğramasının önüne geçiyoruz.” diyerek jeneratörün olası elektrik kesintilerinde avantajlı konuma geçmek için taşıdığı önemi aktardı.

About author

Huseyin Bumin Ekmekci
Huseyin Bumin Ekmekci 2122 posts

İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun H. Bumin Ekmekçi. 15 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak, sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında yazı işleri, editör, yayın direktörlüğü ve sorumlu yazı işleri müdürlüğü pozisyonlarında görev yapmaktadır. Kendisi platformumuzda muhabir olarak görev yapmaktadır.

You might also like

HABERLER

İklimlendirme Cihazlarında Enerji Verimliliği Dönemi

İklimlendirme sektöründe tasarrufu ve verimliliği ön plana çıkaracak olan ErP sistemli ürünler, 2015’te Avrupa’da, 2017’de ise Türkiye’de piyasaya girmesi planlanıyor. Enerji tasarrufunun hayatımızdaki önemi günden güne artıyor. Buna bağlı olarak

İNOVASYON 0 Comments

Delta Group’a Uluslararası İnovasyon Ödülü

Merkezi Antakya’da bulunan Delta Enerji firması büyük bir başarıya imza attı ve SOROSİS-6 Projesi kapsamında geliştirdiği tarımsal sulama amaçlı mobil güneş enerjisi sistemi, alanında dünyanın en prestijli etkinliklerinden biri kabul edilen Middle East

HABERLER

Apple’dan Elektrikli Araba Hazırlığı

Elektrikli araba konseptine Tesla’dan sonra şimdide Apple önderlik yapmak için hazırlanıyor. Dünya teknoloji devlerinin elektrikli araç üretimi konusundaki çalışmaları dikkat çekici boyutlara ulaştı. www.risalehaber.com’un haberine göre, elektrikli araba konseptine Tesla’dan

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply