Akenerji’ye “The ONE Awards” Ödülü

Akenerji’ye “The ONE Awards” Ödülü

Akenerji, marka ve itibar değerini en çok artıran enerji şirketi oldu.

Enerji sektöründe marka değeri giderek önem kazanmaya başladı. Şirketler bu unsuru göz önüne alarak iş geliştirme süreçlerini oluşturuyor.

25 yılı aşkın deneyimiyle Türkiye’nin ilk elektrik üretim şirketleri arasında yer alan Akenerji, bu yıl ikincisi düzenlenen “The ONE Awards” Bütünleşik Pazarlama Ödüllerinde, büyük ödülü kazandı. Pazarlama süreçlerini ilk kez bütünleşik pazarlama disiplini üzerinden değerlendiren endekste, 2015 yılında yaptığı çalışmalarla Akenerji “enerji” kategorisinde birinciliğe layık görüldü.

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen ödül töreninde büyük ödülü, Akenerji adına Kurumsal Yönetim Direktörü Serhat Ergin Baykara aldı. Baykara yaptığı konuşmada, “Akenerji olarak, şirketimizi bu kıymetli ödüle layık gördüğünüz için büyük memnuniyet duyduk. Sektörde yer aldığımız uzun yıllar boyunca her zaman hedefimiz en iyiyi başarmak oldu. Özellikle Pazarlama ve Kurumsal İletişim departmanlarımız başta olmak üzere, hep birlikte yıl boyu belirlediğimiz stratejiler çerçevesinde büyük bir gayret ile çalıştık. Marka ve itibar değerini en çok artıran enerji şirketi olarak aldığımız bu ödül de çabalarımızın karşılıksız kalmadığının bir göstergesidir. Bize güç veren tüm çalışanlarımıza, hissedarlarımıza, müşterilerimize ve paydaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

About author

Huseyin Bumin Ekmekci
Huseyin Bumin Ekmekci 2122 posts

İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun H. Bumin Ekmekçi. 15 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak, sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında yazı işleri, editör, yayın direktörlüğü ve sorumlu yazı işleri müdürlüğü pozisyonlarında görev yapmaktadır. Kendisi platformumuzda muhabir olarak görev yapmaktadır.

You might also like

HABERLER

BASF, Yeni Havaalanı İçin Enerji Verimliliği Çözüm Önerilerini Paylaştı

BASF, enerji verimliliği, ısı yalıtımı, su ve atık yönetimi gibi alanlarda dünyadan örnekler göstererek çözüm önerilerini paylaştı. İstanbul’da üçüncü havaalanı yapılması tartışmaları sürerken, şimdiden alt yapı çalışmalarının yol haritası belirleniyor.

HABERLER

Skoda Yeşil Bir Gelecek İçin Üç Aşamalı Hedefine Çalışacak

Yeni ve teknolojik ürünlerle atılımlarını sürdüren Skoda, çevreye duyarlı girişimleriyle de dikkat çekiyor. “Yeşil Gelecek” (GreenFuture) stratejisiyle üç koldan harekete geçen şirket, bir yandan Skodamodellerinin karbondioksit emisyonlarını düşürmeyi sürdürürken diğer yandan

Rüzgar enerjisi 0 Comments

Yenilenebilir Enerjide İstihdam Artıyor

Dünya genelinde yenilenebilir enerji sektöründe istihdam geçen yıl, bir önceki yıla oranla yüzde 5 artarak 8 milyon 100 bin kişiye ulaştı. Bir ülkenin ekonomik açıdan gücü ve konumu makro ekonomik

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply