Akenerji’ye “The ONE Awards” Ödülü

Akenerji’ye “The ONE Awards” Ödülü

Akenerji, marka ve itibar değerini en çok artıran enerji şirketi oldu.

Enerji sektöründe marka değeri giderek önem kazanmaya başladı. Şirketler bu unsuru göz önüne alarak iş geliştirme süreçlerini oluşturuyor.

25 yılı aşkın deneyimiyle Türkiye’nin ilk elektrik üretim şirketleri arasında yer alan Akenerji, bu yıl ikincisi düzenlenen “The ONE Awards” Bütünleşik Pazarlama Ödüllerinde, büyük ödülü kazandı. Pazarlama süreçlerini ilk kez bütünleşik pazarlama disiplini üzerinden değerlendiren endekste, 2015 yılında yaptığı çalışmalarla Akenerji “enerji” kategorisinde birinciliğe layık görüldü.

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen ödül töreninde büyük ödülü, Akenerji adına Kurumsal Yönetim Direktörü Serhat Ergin Baykara aldı. Baykara yaptığı konuşmada, “Akenerji olarak, şirketimizi bu kıymetli ödüle layık gördüğünüz için büyük memnuniyet duyduk. Sektörde yer aldığımız uzun yıllar boyunca her zaman hedefimiz en iyiyi başarmak oldu. Özellikle Pazarlama ve Kurumsal İletişim departmanlarımız başta olmak üzere, hep birlikte yıl boyu belirlediğimiz stratejiler çerçevesinde büyük bir gayret ile çalıştık. Marka ve itibar değerini en çok artıran enerji şirketi olarak aldığımız bu ödül de çabalarımızın karşılıksız kalmadığının bir göstergesidir. Bize güç veren tüm çalışanlarımıza, hissedarlarımıza, müşterilerimize ve paydaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

About author

Huseyin Bumin Ekmekci
Huseyin Bumin Ekmekci 2122 posts

İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun H. Bumin Ekmekçi. 15 yılı aşkın süredir ağırlıklı olarak, sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında yazı işleri, editör, yayın direktörlüğü ve sorumlu yazı işleri müdürlüğü pozisyonlarında görev yapmaktadır. Kendisi platformumuzda muhabir olarak görev yapmaktadır.

You might also like

Güneş EnerjisiB 0 Comments

Güneş Enerjisiyle Telefon Şarj Eden Akıllı Direkler

Avcılar Belediyesi her geçen gün artan akıllı telefon kullanıcısı ile ortaya çıkan şarj sorununa Avcılar’da güneş enerjisi ile telefonları şarj etme imkanı sunan “Akıllı Direk” adlı çevreci bir çözüm getirdi.

HABERLER 0 Comments

Legrand’dan Enerji Verimliliği Atağı

Legrand, BM İklim Değişikliği Bildirgesi kapsamında düzenlenen Paris COP21 İklim Konferansı’nda taahhütlere imza atan ve eylem planını açıklayan 39 büyük Fransız firmasından biri oldu. Enerji verimliliği konusunda önemli çalışmalar yapan

HABERLER

Fransa’da Ticari Alandaki Yeni Binalarda Bitki veya Güneş Paneli Zorunluluğu

Fransa, ticari alanlarda inşa edilen tüm yeni binaların çatısında güneş paneli veya bitki bulundurulmasını öngören yasayı kabul etti. Yasa sayesinde yeşil enerjinin teşvik edilmesi amaçlanıyor. Yenilenebilir enerjinin yaygınlık alanı artarken,

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply