5 Aralık 5. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi İSTANBUL

5 Aralık 5. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi İSTANBUL

Ülkemizin önde gelen 75 inşaat malzemesi sanayi firması ve 29 sektörel derneğin çatı kurumu olan Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD) tarafından 5’incisi düzenlenen Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi, 05 Aralık 2013 tarihinde İstanbul’da Four Seasons Hotel Bosphorus’da düzenlenecek. 5. Uluslararası Kalite Zirvesi’nin bu yılki teması “Güvenli Yapı ve Kentsel Dönüşüm” olacak.

zirve_ilan_web_rev01Bakan katılımı ile gerçekleşecek 5. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi, Türkiye İMSAD Başkanı Dündar Yetişener ev sahipliğinde, TÜSİAD Başkanı Muharrem Yılmaz ve TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin açılış konuşmaları ile başlayacak. “Güvenli Yapılar Yol Haritası-1” raporunun açıklanacağı Zirve kapsamında yapılacak oturumlarda, yerli ve yabancı konuklar, uzmanlık konularındaki konuşmalarıyla yer alacaklar.

İNTES Başkanı Şükrü Koçoğlu, Tekfen İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Özdemir, Şekerbank Genel Müdür Yardımcısı Abdurrahman Özciğer, Türkiye’nin uluslararası ödüllü mimarları Hasan Çalışlar ile Melkan Gürsel Tabanlıoğlu, yapı bilgi modellemesi konusunda dünyanın önde gelen danışmanlarından 3-im Başkanı Edmondo Occhipinti, Sürdürülebilir Binalar Destek Merkezi kurucusu ve enerji verimliliği stratejisti Ronald Rovers ve uluslararası projelerdeki uzmanlığıyla tanınan Avrupa Sürdürülebilirlik Danışmanlığı Kurucu Başkanı Chris Hamans, Zirve’nin panelistleri arasında yer alacaklar.

5. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi’nde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD)

PROGRAM:
TARİH: 5 Aralık 2013 Cuma
YER: Four Seasons Hotel Bosphorus – Atikpaşa Salonu
Yıldız Mahallesi, Çırağan Caddesi, No: 28, Beşiktaş
SAAT: 08:15 – 09:00 Kayıt
09:00 – 12:30 Program (1.Bölüm)
12:30 – 14:00 Öğle Yemeği
14:00 – 18:00 Program (2. Bölüm)

About author

Ahu Binici
Ahu Binici 1369 posts

Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu olan Ahu Binici, Alternatif Enerji Platformu’nun kurucu ortaklarından olup, aynı zamanda Alternatifenerji.com’un sosyal medya yöneticiliğini yapmaktadır. TemizDünya Ekolojik Yatırımlar Ltd. Şti.’de 4 yıl boyunca çeşitli Birleşmiş Milletler, Kalkınma Ajansı gibi çeşitli kurumların işbirliğinde gerçekleştirilen ekoloji, temiz enerji ve farkındalık projelerinde proje koordinatörlüğü yapmıştır. Bugüne kadar çevre alanında çalışan farklı STK’larda gerçekleştirilen projelerde görev almıştır. Genç Çevre Girişimi Platformu’nun ve Denge Ekoloji Derneği kurucu üyesi ve Dünya Enerji Konseyi Türk Milli Komitesi Genç Delege’sidir. Silikon Vadisi kurumu Founder Institute tarafından desteklenen Ecotrend Yaşam Stili Platformu’nun ve Ecoana'nın kurucu ortağıdır.

You might also like

ETKİNLİKLER

8-9 Kasım 2013 II. Elektromanyetik Alanlar ve Etkileri Sempozyumu

Sayın İlgili, Elektrik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu tarafından düzenlenmesi görevi şubemize verilen, İstanbul Tabip Odası ve İstanbul Barosu’nun da ortak düzenleyici olarak yer alacağı Çevre ve İnsan Sağlığı için “II.

ETKİNLİKLER

Dünya Sürdürülebilir Enerji Forumu’nun Beşincisi Viyana’da

Mercer Studies tarafından 2015 yılında “Yaşam Kalitesi En Yüksek Şehir” seçilen ve dünyanın en sürdürülebilir şehirleri arasında hep ön sıralarda yer alan Viyana, bu sene beşinci kez (Dünya Sürdürülebilir Enerji İnsiyatifi

ETKİNLİKLER

Güneş Enerjisi Açık Oturumu – 31 Ekim 2013 Antalya

Sevgili güneş enerjisi dostları, Çoğunuzun takip ettiği gibi Antalya bu hafta iki önemli güneş enerjisi etkinliğine evsahipliği yapacak. Bunlardan birincisi RENSEF Yenilenebilir Enerji Fuarı (www.rensef.org), diğeri de 2.Güneş Enerjisi Sempozyumu