5 Aralık 5. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi İSTANBUL

5 Aralık 5. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi İSTANBUL

Ülkemizin önde gelen 75 inşaat malzemesi sanayi firması ve 29 sektörel derneğin çatı kurumu olan Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD) tarafından 5’incisi düzenlenen Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi, 05 Aralık 2013 tarihinde İstanbul’da Four Seasons Hotel Bosphorus’da düzenlenecek. 5. Uluslararası Kalite Zirvesi’nin bu yılki teması “Güvenli Yapı ve Kentsel Dönüşüm” olacak.

zirve_ilan_web_rev01Bakan katılımı ile gerçekleşecek 5. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi, Türkiye İMSAD Başkanı Dündar Yetişener ev sahipliğinde, TÜSİAD Başkanı Muharrem Yılmaz ve TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin açılış konuşmaları ile başlayacak. “Güvenli Yapılar Yol Haritası-1” raporunun açıklanacağı Zirve kapsamında yapılacak oturumlarda, yerli ve yabancı konuklar, uzmanlık konularındaki konuşmalarıyla yer alacaklar.

İNTES Başkanı Şükrü Koçoğlu, Tekfen İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Özdemir, Şekerbank Genel Müdür Yardımcısı Abdurrahman Özciğer, Türkiye’nin uluslararası ödüllü mimarları Hasan Çalışlar ile Melkan Gürsel Tabanlıoğlu, yapı bilgi modellemesi konusunda dünyanın önde gelen danışmanlarından 3-im Başkanı Edmondo Occhipinti, Sürdürülebilir Binalar Destek Merkezi kurucusu ve enerji verimliliği stratejisti Ronald Rovers ve uluslararası projelerdeki uzmanlığıyla tanınan Avrupa Sürdürülebilirlik Danışmanlığı Kurucu Başkanı Chris Hamans, Zirve’nin panelistleri arasında yer alacaklar.

5. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi’nde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD)

PROGRAM:
TARİH: 5 Aralık 2013 Cuma
YER: Four Seasons Hotel Bosphorus – Atikpaşa Salonu
Yıldız Mahallesi, Çırağan Caddesi, No: 28, Beşiktaş
SAAT: 08:15 – 09:00 Kayıt
09:00 – 12:30 Program (1.Bölüm)
12:30 – 14:00 Öğle Yemeği
14:00 – 18:00 Program (2. Bölüm)

About author

Ahu Binici
Ahu Binici 1369 posts

Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu olan Ahu Binici, Alternatif Enerji Platformu’nun kurucu ortaklarından olup, aynı zamanda Alternatifenerji.com’un sosyal medya yöneticiliğini yapmaktadır. TemizDünya Ekolojik Yatırımlar Ltd. Şti.’de 4 yıl boyunca çeşitli Birleşmiş Milletler, Kalkınma Ajansı gibi çeşitli kurumların işbirliğinde gerçekleştirilen ekoloji, temiz enerji ve farkındalık projelerinde proje koordinatörlüğü yapmıştır. Bugüne kadar çevre alanında çalışan farklı STK’larda gerçekleştirilen projelerde görev almıştır. Genç Çevre Girişimi Platformu’nun ve Denge Ekoloji Derneği kurucu üyesi ve Dünya Enerji Konseyi Türk Milli Komitesi Genç Delege’sidir. Silikon Vadisi kurumu Founder Institute tarafından desteklenen Ecotrend Yaşam Stili Platformu’nun ve Ecoana'nın kurucu ortağıdır.

You might also like

HABERLER

İşte, Türkiye’nin En Enerjik 3 Genci…

Uluslararası Enerji Ekonomisi Derneği’nin (IAEE) bu yıl Antalya’da düzenlenecek konferansını ücretsiz izleme olanağı elde edecek 3 genç belli oldu. Türkiye’de enerji sektörüyle ilgili çok büyük değişiklikler için potansiyel görünüyor. Bu

ETKİNLİKLER

CNR Energy Istanbul-19-21 Mart

CNR Energy Istanbul-Enerji ve Çevre Teknolojileri Fuar ve Konferansı,  19–21 Mart 2015 tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy’de yapılacak. İstanbul Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenen CNR Energy Istanbul-Enerji ve Çevre Teknolojileri Fuar