28 Şubat Gensed Lisanssız Güneş Enerji Santrali Eğitim Programı İstanbul

28 Şubat Gensed Lisanssız Güneş Enerji Santrali Eğitim Programı İstanbul

Derneğimiz, TEDAŞ Elektrik Y.Mühendisi Sn.Bilal Şimşek’in eğitmenliğinde “Lisanssız Elektrik Üretimi kapsamında Güneş Enerji Santrali (GES) Yatırımcı ve Uygulayıcı Firmalara Yönelik Eğitim” programı düzenlemektedir. Program 28 Şubat 2014 Cuma günü saat 09:00- 17:30 arasında İstanbul The Plaza Hotel (Barbaros Bulvarı-Beşiktaş ) de yapılacaktır.

GENSED~1Yapılacak bu eğitim programında; Lisanssız Elektrik Üretimi ile ilgili Güneş Enerji Santrali Yatırımcı ve Uygulayıcı Firmalara Yönelik Mevzuat, Saha belirlenmesi, Projelendirme ve Kabul işlemleri konuları işlenecektir.

Tüm sektör temsilcilerine açık olacak bu eğitim programı ücretli olup kayıt yaptırmak zorunludur. Eğitim programı ile ilgili dökümanlar ek dosyalarda tarafınıza sunulmaktadır.

Eğitim programına her bir katılım bedeli 700 TL + KDV olup,

GENSED üyelerine her bir katılım bedeli 500 TL + KDV’ dir.

*Kontenjanımızın sınırlı olması nedeniyle, gecikmeden kayıtlanması önemle rica olunur.

Programa katılmak isteyen üyelerimizin dernek koordinatörü Melike Hanım (melike.delice@gensed.org) ile irtibata geçmelerini rica eder, katılımlarınızı bekleriz.

ÖNEMLİ NOT: Derneğimizin İktisadi İşletmesi bulunduğundan dolayı yapılan ödemelerin karşılığında fatura kesilecektir.

İstanbul The Plaza Hotel adres bilgisine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.theplazahotel.com.tr/Iletisim-Bilgileri.asp

Saygılarımızla,

GENSED Yönetim Kurulu

About author

Ahu Binici
Ahu Binici 1369 posts

Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu olan Ahu Binici, Alternatif Enerji Platformu’nun kurucu ortaklarından olup, aynı zamanda Alternatifenerji.com’un sosyal medya yöneticiliğini yapmaktadır. TemizDünya Ekolojik Yatırımlar Ltd. Şti.’de 4 yıl boyunca çeşitli Birleşmiş Milletler, Kalkınma Ajansı gibi çeşitli kurumların işbirliğinde gerçekleştirilen ekoloji, temiz enerji ve farkındalık projelerinde proje koordinatörlüğü yapmıştır. Bugüne kadar çevre alanında çalışan farklı STK’larda gerçekleştirilen projelerde görev almıştır. Genç Çevre Girişimi Platformu’nun ve Denge Ekoloji Derneği kurucu üyesi ve Dünya Enerji Konseyi Türk Milli Komitesi Genç Delege’sidir. Silikon Vadisi kurumu Founder Institute tarafından desteklenen Ecotrend Yaşam Stili Platformu’nun ve Ecoana'nın kurucu ortağıdır.

You might also like

ETKİNLİKLER

6 Kasım 2013 – Dupont Yenilenebilir Enerji Konferansı

Türkiye fotovoltaik sektöründen, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’ndan ve finans sektöründen yetkililerin de olacağı konveransa ev sahipliği yapacak. DuPont Fotovoltaik Çözümleri, yeni açılan DuPont Türkiye İnnovasyon Merkezi’nde fotovoltaik (PV) sektöründen,

ETKİNLİKLER

14- 16 Haziran 2013 -İstanbul Fotovoltaik Uzmanlık Eğitimi

  Şebekeye bağlı FV Sistemler   •           Solar Radyasyon •           Solar Hücreleri ve Modül teknolojileri •           FV Sistemin bileşenleri •           Evirici teknolojisi ve Montaj ekipmanları •           Tasarım Aşamaları ve Temelleri •           Bileşenlerin Hesaplanması •           Tasarım Yazılımları •           Fiyatlandırma ve

ETKİNLİKLER

20 Kasım 2013 Yaşanabilir Şehirler Sempozyumu İstanbul

EMBARQ Türkiye – Sürdürülebilir Ulaşım Derneği olarak, yukarıdaki soruların cevap bulabileceği, kentsel gelişimin ulaşım ve hareketlilik ayağı ile toplu taşıma odaklı gelişim, yol güvenliği, erişilebilirlik, kamusal alan kullanımı, kamu sağlığı