28 Şubat Gensed Lisanssız Güneş Enerji Santrali Eğitim Programı İstanbul

28 Şubat Gensed Lisanssız Güneş Enerji Santrali Eğitim Programı İstanbul

Derneğimiz, TEDAŞ Elektrik Y.Mühendisi Sn.Bilal Şimşek’in eğitmenliğinde “Lisanssız Elektrik Üretimi kapsamında Güneş Enerji Santrali (GES) Yatırımcı ve Uygulayıcı Firmalara Yönelik Eğitim” programı düzenlemektedir. Program 28 Şubat 2014 Cuma günü saat 09:00- 17:30 arasında İstanbul The Plaza Hotel (Barbaros Bulvarı-Beşiktaş ) de yapılacaktır.

GENSED~1Yapılacak bu eğitim programında; Lisanssız Elektrik Üretimi ile ilgili Güneş Enerji Santrali Yatırımcı ve Uygulayıcı Firmalara Yönelik Mevzuat, Saha belirlenmesi, Projelendirme ve Kabul işlemleri konuları işlenecektir.

Tüm sektör temsilcilerine açık olacak bu eğitim programı ücretli olup kayıt yaptırmak zorunludur. Eğitim programı ile ilgili dökümanlar ek dosyalarda tarafınıza sunulmaktadır.

Eğitim programına her bir katılım bedeli 700 TL + KDV olup,

GENSED üyelerine her bir katılım bedeli 500 TL + KDV’ dir.

*Kontenjanımızın sınırlı olması nedeniyle, gecikmeden kayıtlanması önemle rica olunur.

Programa katılmak isteyen üyelerimizin dernek koordinatörü Melike Hanım (melike.delice@gensed.org) ile irtibata geçmelerini rica eder, katılımlarınızı bekleriz.

ÖNEMLİ NOT: Derneğimizin İktisadi İşletmesi bulunduğundan dolayı yapılan ödemelerin karşılığında fatura kesilecektir.

İstanbul The Plaza Hotel adres bilgisine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.theplazahotel.com.tr/Iletisim-Bilgileri.asp

Saygılarımızla,

GENSED Yönetim Kurulu

About author

Ahu Binici
Ahu Binici 1369 posts

Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu olan Ahu Binici, Alternatif Enerji Platformu’nun kurucu ortaklarından olup, aynı zamanda Alternatifenerji.com’un sosyal medya yöneticiliğini yapmaktadır. TemizDünya Ekolojik Yatırımlar Ltd. Şti.’de 4 yıl boyunca çeşitli Birleşmiş Milletler, Kalkınma Ajansı gibi çeşitli kurumların işbirliğinde gerçekleştirilen ekoloji, temiz enerji ve farkındalık projelerinde proje koordinatörlüğü yapmıştır. Bugüne kadar çevre alanında çalışan farklı STK’larda gerçekleştirilen projelerde görev almıştır. Genç Çevre Girişimi Platformu’nun ve Denge Ekoloji Derneği kurucu üyesi ve Dünya Enerji Konseyi Türk Milli Komitesi Genç Delege’sidir. Silikon Vadisi kurumu Founder Institute tarafından desteklenen Ecotrend Yaşam Stili Platformu’nun ve Ecoana'nın kurucu ortağıdır.

You might also like

ETKİNLİKLER

8-9 Kasım 2013 II. Elektromanyetik Alanlar ve Etkileri Sempozyumu

Sayın İlgili, Elektrik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu tarafından düzenlenmesi görevi şubemize verilen, İstanbul Tabip Odası ve İstanbul Barosu’nun da ortak düzenleyici olarak yer alacağı Çevre ve İnsan Sağlığı için “II.

ETKİNLİKLER

16- 19 Mayıs 2013- Pipeexpo Boru Sektörü Fuarı

Türkiye boru sektörü, orta ve uzun vadeye ilişkin büyüme hedeflerini sektörün buluşma noktası PIPEXPO 3. Boru, Pompa, Vana, Filtre Endüstrisi Fuarı’nda bir araya getiriyor. PIPEXPO, Türkiye’yi enerji koridoru haline getiren

ETKİNLİKLER

SOLAR TR-3 Alternatif Enerji Özel Oturumu: 29 Nisan

     27-29 Nisan tarihleri arasında ODTÜ’de düzenlenecek olan Solar TR-3 Uluslararası Güneş Enerjisi Konferansının son gününde saat 11:00-12:30 saatleri arasında alternatifenerji.com olarak birbirinden değerli 4 kişiyi ağırlayacağımız bir özel oturum