28 Şubat Gensed Lisanssız Güneş Enerji Santrali Eğitim Programı İstanbul

28 Şubat Gensed Lisanssız Güneş Enerji Santrali Eğitim Programı İstanbul

Derneğimiz, TEDAŞ Elektrik Y.Mühendisi Sn.Bilal Şimşek’in eğitmenliğinde “Lisanssız Elektrik Üretimi kapsamında Güneş Enerji Santrali (GES) Yatırımcı ve Uygulayıcı Firmalara Yönelik Eğitim” programı düzenlemektedir. Program 28 Şubat 2014 Cuma günü saat 09:00- 17:30 arasında İstanbul The Plaza Hotel (Barbaros Bulvarı-Beşiktaş ) de yapılacaktır.

GENSED~1Yapılacak bu eğitim programında; Lisanssız Elektrik Üretimi ile ilgili Güneş Enerji Santrali Yatırımcı ve Uygulayıcı Firmalara Yönelik Mevzuat, Saha belirlenmesi, Projelendirme ve Kabul işlemleri konuları işlenecektir.

Tüm sektör temsilcilerine açık olacak bu eğitim programı ücretli olup kayıt yaptırmak zorunludur. Eğitim programı ile ilgili dökümanlar ek dosyalarda tarafınıza sunulmaktadır.

Eğitim programına her bir katılım bedeli 700 TL + KDV olup,

GENSED üyelerine her bir katılım bedeli 500 TL + KDV’ dir.

*Kontenjanımızın sınırlı olması nedeniyle, gecikmeden kayıtlanması önemle rica olunur.

Programa katılmak isteyen üyelerimizin dernek koordinatörü Melike Hanım (melike.delice@gensed.org) ile irtibata geçmelerini rica eder, katılımlarınızı bekleriz.

ÖNEMLİ NOT: Derneğimizin İktisadi İşletmesi bulunduğundan dolayı yapılan ödemelerin karşılığında fatura kesilecektir.

İstanbul The Plaza Hotel adres bilgisine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.theplazahotel.com.tr/Iletisim-Bilgileri.asp

Saygılarımızla,

GENSED Yönetim Kurulu

About author

Ahu Binici
Ahu Binici 1369 posts

Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu olan Ahu Binici, Alternatif Enerji Platformu’nun kurucu ortaklarından olup, aynı zamanda Alternatifenerji.com’un sosyal medya yöneticiliğini yapmaktadır. TemizDünya Ekolojik Yatırımlar Ltd. Şti.’de 4 yıl boyunca çeşitli Birleşmiş Milletler, Kalkınma Ajansı gibi çeşitli kurumların işbirliğinde gerçekleştirilen ekoloji, temiz enerji ve farkındalık projelerinde proje koordinatörlüğü yapmıştır. Bugüne kadar çevre alanında çalışan farklı STK’larda gerçekleştirilen projelerde görev almıştır. Genç Çevre Girişimi Platformu’nun ve Denge Ekoloji Derneği kurucu üyesi ve Dünya Enerji Konseyi Türk Milli Komitesi Genç Delege’sidir. Silikon Vadisi kurumu Founder Institute tarafından desteklenen Ecotrend Yaşam Stili Platformu’nun ve Ecoana'nın kurucu ortağıdır.

You might also like

ETKİNLİKLER

“Enerji, Su ve Çevre Akademisi” 1 Nisan-İstanbul

“Enerji, Su ve Çevre Akademisi” isimli eğitim programının Nisan-Mayıs 2015 dönemi 1 Mayıs’ta başlayacak.  Akademi Teknik Müşavirlik Ltd, tarafından düzenlenen “Enerji, Su ve Çevre Akademisi” isimli eğitim programının Nisan-Mayıs 2015 dönemi 1

ETKİNLİKLER

Güneş Enerjisi Açık Oturumu – 31 Ekim 2013 Antalya

Sevgili güneş enerjisi dostları, Çoğunuzun takip ettiği gibi Antalya bu hafta iki önemli güneş enerjisi etkinliğine evsahipliği yapacak. Bunlardan birincisi RENSEF Yenilenebilir Enerji Fuarı (www.rensef.org), diğeri de 2.Güneş Enerjisi Sempozyumu

ETKİNLİKLER

Solar TR-3, 27-29 Nisan

Türkiye güneş elektriği alanında önümüzdeki dönemde büyük uygulamalara hazırlanmaktadır. SolarTR-3, bu gelişmelerin olduğu bir döneme rastlamıştır ve bu gelişmelere katkı sağlamayı ve hızlandırmayı hedeflemektedir. Solar TR serinin üçüncüsü 27-29 Nisan