28 Şubat Gensed Lisanssız Güneş Enerji Santrali Eğitim Programı İstanbul

28 Şubat Gensed Lisanssız Güneş Enerji Santrali Eğitim Programı İstanbul

Derneğimiz, TEDAŞ Elektrik Y.Mühendisi Sn.Bilal Şimşek’in eğitmenliğinde “Lisanssız Elektrik Üretimi kapsamında Güneş Enerji Santrali (GES) Yatırımcı ve Uygulayıcı Firmalara Yönelik Eğitim” programı düzenlemektedir. Program 28 Şubat 2014 Cuma günü saat 09:00- 17:30 arasında İstanbul The Plaza Hotel (Barbaros Bulvarı-Beşiktaş ) de yapılacaktır.

GENSED~1Yapılacak bu eğitim programında; Lisanssız Elektrik Üretimi ile ilgili Güneş Enerji Santrali Yatırımcı ve Uygulayıcı Firmalara Yönelik Mevzuat, Saha belirlenmesi, Projelendirme ve Kabul işlemleri konuları işlenecektir.

Tüm sektör temsilcilerine açık olacak bu eğitim programı ücretli olup kayıt yaptırmak zorunludur. Eğitim programı ile ilgili dökümanlar ek dosyalarda tarafınıza sunulmaktadır.

Eğitim programına her bir katılım bedeli 700 TL + KDV olup,

GENSED üyelerine her bir katılım bedeli 500 TL + KDV’ dir.

*Kontenjanımızın sınırlı olması nedeniyle, gecikmeden kayıtlanması önemle rica olunur.

Programa katılmak isteyen üyelerimizin dernek koordinatörü Melike Hanım (melike.delice@gensed.org) ile irtibata geçmelerini rica eder, katılımlarınızı bekleriz.

ÖNEMLİ NOT: Derneğimizin İktisadi İşletmesi bulunduğundan dolayı yapılan ödemelerin karşılığında fatura kesilecektir.

İstanbul The Plaza Hotel adres bilgisine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.theplazahotel.com.tr/Iletisim-Bilgileri.asp

Saygılarımızla,

GENSED Yönetim Kurulu

About author

Ahu Binici
Ahu Binici 1369 posts

Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu olan Ahu Binici, Alternatif Enerji Platformu’nun kurucu ortaklarından olup, aynı zamanda Alternatifenerji.com’un sosyal medya yöneticiliğini yapmaktadır. TemizDünya Ekolojik Yatırımlar Ltd. Şti.’de 4 yıl boyunca çeşitli Birleşmiş Milletler, Kalkınma Ajansı gibi çeşitli kurumların işbirliğinde gerçekleştirilen ekoloji, temiz enerji ve farkındalık projelerinde proje koordinatörlüğü yapmıştır. Bugüne kadar çevre alanında çalışan farklı STK’larda gerçekleştirilen projelerde görev almıştır. Genç Çevre Girişimi Platformu’nun ve Denge Ekoloji Derneği kurucu üyesi ve Dünya Enerji Konseyi Türk Milli Komitesi Genç Delege’sidir. Silikon Vadisi kurumu Founder Institute tarafından desteklenen Ecotrend Yaşam Stili Platformu’nun ve Ecoana'nın kurucu ortağıdır.

You might also like

ETKİNLİKLER

21 Şubat Enerji Zirvesi Gaziantep

Sürdürülebilir kalkınmada bölge lideri Gaziantep’te Büyükşehir Belediyesi ve Sürdürülebilirlik Akademisi işbirliği ile 21 Şubat 2014’te gerçekleştirilecek olan Enerji Zirvesi’nde tüm taraflar ikinci kez biraraya geliyor, iş dünyası için yeni yol

ETKİNLİKLER

PV Power Plants 2014 Türkiye Konferansı 9-10 Nisan İstanbul

PV Power Plants 2014  Türkiye Konferansı: Yeni Stratejiler ve Gelişmekte Olan Piyasalar, Avrupa’daki ve Ortadoğu-Kuzey Afrika bölgesindeki fotovoltaik piyasalarına mercek tutuyor. PV Power Plants konferansı, 9-10 Nisan 2014 tarihlerinde İstanbul DoubleTree by Hilton

ETKİNLİKLER

GÜNDER Olağan Genel Kurul Toplantısı 06 Şubat-Ankara

GÜNDER Olağan Genel Kurul toplantısı; 06 Şubat 2015 tarihinde Holiday Inn Ankara Otel’de, gerçekleştirilecek. Uluslararası Güneş Enerjisi Topluluğu-Türkiye Bölümü (GÜNDER) Olağan Genel Kurul toplantısı; 06 Şubat 2015 tarihinde Holiday Inn