27 – 30 Eylül, ELEX Elektrik İletimi ve Dağıtımı Fuarı

ELEX – Elektrik Çevrimi, İletimi ve Dağıtımı Fuarı, 27-30 Eylül 2012 tarihleri arasında İFM-İstanbul Fuar Merkezi’nde sektörün ürün sunanları ile kullanıcılarını, tüm ilgili ve profesyonellerini ilk defa biraraya getirmeye hazırlanıyor.

Üretilen elektriğin çevrimi, iletimi ve dağıtımı ile ilgili ürünleri, hizmetleri ve ekipmanları sunan firmalar, bu ürünlerin kullanıcıları olan önemli ziyaretçi ile ELEX Fuarı’nda biraraya gelecekler. Elektriğin üretildiği noktadan itibaren binalarımıza gelinceye kadar olan sürecindeki tüm ürünlerin birarada sergileneceği ve Türkiye’de ilk kez bu kapsamda düzenlenen bu fuarda, ziyaretçiler de farklı birçok ürünü birarada bulup karşılaştırma yapabilme şansına sahip olacaklardır.

NEDEN ELEX ?

 • Hayatımızın ayrılmaz parçası olan elektriğin üretiminden sonra binalarımıza kadar geldiği aşamada kullanılan tüm ürünler ilk kez Elex Fuarı’nda bir araya geliyor.
 • Gelişmekte olan ülkemizde elektrik üretimi ile ilgili yeni tesislerin kurulmasını takiben artan kullanıma paralel malzeme ihtiyacı da artmıştır.
 • Elektrik çevrimi, iletimi ve dağıtımı malzemelerini kullanan, tüketen ve uygulayan tüm kesimlere yönelik ürünleri bir arada toplayan ve yine bu kesimi sektör firmaları ile buluşturan fuar olacaktır.
 • İlk yılından itibaren uluslararası katılımcı ve ziyaretçiye de yönelik çalışma yapılarak düzenlenmeye başladığı andan itibaren uluslararası kapsamda düzenlenen fuar olacaktır.
 • Elektrik ile ilgili özelleştirmelerin hızlanması ile beraber yatırımların artması, yenilemeye yönelik harcamaların artması nedeniyle oluşan önemli pazara hitap edecektir.
 • Hayatımızda en çok ihtiyaç duyulan ürünlerin temel taşlarının sergileneceği fuardır.
NEDEN KATILMALISINIZ ?

Günümüzde tüketiciye ulaşmak, bilinçlenen ve alternatifleri çoğalan tüketiciyi ürettiğimiz ürün/hizmete yönlendirmek zorlaşmıştır. Bu amaçla farklı çalışmalar yapılabilmektedir. İşte bu noktada en önem kazanan yöntem, dokunma mesafesinde olmanızı sağlayan fuarlardır.

 • Potansiyel alıcılar ve Hedef kitle ile birebir bağlantı kurmak,
 • Minimum zaman ve bütçe ile satışlarınızı arttırmak,
 • Yeni iş bağlantıları kurmak, mevcut iş bağlantılarınızı güçlendirmek,
 • Birebir ilgili alıcılarınıza yeni ürünlerinizi tanıtmak, marka bilinirliği ve değerini arttırmak,
 • Pazarda ön plana çıkmak, rekabetin arttığı farklılaşan pazar yapısında bir adım öne çıkmak,
 • Sektörde faaliyet gösteren firma ve kişilerle bağlantılarınızı güçlendirmek,
 • Teknoloji, ürün ve uygulamalardaki en son endüstriyel gelişmeleri takip etmek için

Detaylı bilgi için:

Marmara Fuarcılık,

Tel: +90 212 503 32 32

Fax: +90 212 503 32 31

e-mail: marmara@marmarafuar.com.tr

http://www.elexfuari.com

 

About author

Senem Gençer
Senem Gençer 761 posts

Alternatifenerji.com’un kurucu ortaklarından biri ve CEO’su olan Gençer, 1971 yılında Diyarbakır’da doğdu. 1993 yılında ODTÜ İşletmeyi bitirdikten sonra, Johnson & Johnson Medical ve Yeni Zelanda Büyükelçiliği gibi farklı kurumlarda çalıştı. 2007 yılında güneş enerjisi ve LED aydınlatma konularında halen çalışmakta olan Ekogüneş’i ve Türkiye’nin ilk online solar ürün satış sitesi olan www.ekogunes.com’u kurdu. Gençer, aynı zamanda Güneş Enerjisi ve Sanayicileri Derneği GENSED’in kurucu üyelerindendir.

You might also like

ETKİNLİKLER

ALMAN SERTİFİKALI SINAVLI FOTOVOLTAİK UZMANLIK EĞİTİMLERİ

                                                             

ETKİNLİKLER

IICEC 15 Haziran İstanbul

IICEC Uluslararası Enerji Forumu’na Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Polonya Çevre Bakanı Maciej H. Grabowski, Japonya Başbakanı Baş Danışmanı Eiichi Hasegawa ve Amerika Birleşik Devletleri Enerji Bakanı Baş

ETKİNLİKLER

BÜLTEN – Enerji Oscar Ödülleri Töreni İçin Geri Sayım Başladı

Merhaba, ICCI Enerji Oscarları ödül töreni 24 Eylül 2013 tarihinde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ın katılımıyla Ankara’da yapılacak. Konuyla ilgili hazırladığımız basın bültenini ve görselleri ekte değerlendirmenize sunarım.