23 Ocak Sanayide Rekabetçi Elektrik Temini İstanbul

23 Ocak Sanayide Rekabetçi Elektrik Temini İstanbul

İSO, sanayimizin en önemli maliyet kalemlerinden biri olan elektriğin değişik tedarikçilerden uygun maliyetle teminine yönelik bir toplantı düzenliyor!

isoDeğişen ve gelişen enerji piyasamızda elektriğin alternatif yollardan tedarikine yönelik olarak artık sanayicilerimizin elinde değişik seçenekler mevcuttur. Son yıllarda çıkarılan yönetmelikler ve alınan kararlar elektrikte serbest piyasa oluşturmaya yönelik olup, bu kararların en önemlilerinden biri olan serbest tüketici limitinin 2013 başında 5.000 kWh/yıl seviyesine düşürülmesi ile, artık sanayicilerimizin büyük kısmı elektriğini özel tedarikçilerden alma imkanına kavuşmuşlardır.

İSO olarak işte bu noktada siz sanayicilerimizi elektrik tedariki hakkında bilgilendirmek adına, ilgili sektör paydaşlarını bir araya getirerek, “Sanayide Rekabetçi Elektrik Temini” adlı ücretsiz bir toplantı organize ediyoruz. İSO üyelerine ve tüm enerji sektörüne açık olan toplantı, 23 Ocak 2014, Perşembe günü İSO Odakule Meclis Salonu’nda (İstiklal Cad. No:142 Beyoğlu) düzenlenecektir.

Katılım için İstanbul Sanayi Odası’nın www.iso.org.tr/seminer internet adresinden ilgili seminere kayıt yaptırılması ilgi ve bilgilerinize sunulur.

23 Ocak 2014 İstanbul

www.iso.org.tr

About author

Ahu Binici
Ahu Binici 1369 posts

Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu olan Ahu Binici, Alternatif Enerji Platformu’nun kurucu ortaklarından olup, aynı zamanda Alternatifenerji.com’un sosyal medya yöneticiliğini yapmaktadır. TemizDünya Ekolojik Yatırımlar Ltd. Şti.’de 4 yıl boyunca çeşitli Birleşmiş Milletler, Kalkınma Ajansı gibi çeşitli kurumların işbirliğinde gerçekleştirilen ekoloji, temiz enerji ve farkındalık projelerinde proje koordinatörlüğü yapmıştır. Bugüne kadar çevre alanında çalışan farklı STK’larda gerçekleştirilen projelerde görev almıştır. Genç Çevre Girişimi Platformu’nun ve Denge Ekoloji Derneği kurucu üyesi ve Dünya Enerji Konseyi Türk Milli Komitesi Genç Delege’sidir. Silikon Vadisi kurumu Founder Institute tarafından desteklenen Ecotrend Yaşam Stili Platformu’nun ve Ecoana'nın kurucu ortağıdır.

You might also like

ETKİNLİKLER

12 November 2013 – Green is Great Event

Why Green Energy in Turkey? Turkey’s dependency on energy imports, Electricity demand growing at 7% annually, Plans to make energy investments worth of $130bn by 2023, The private sector share

ETKİNLİKLER

E-World Energy&Water 10-12 Şubat Essen

15. E-world Energy&Water Fuarı, Almanya’nın Essen şehrinde 10-12 Şubat 2015 tarihinde yapılacak. 15. E-world Energy&Water Fuarı, Almanya’nın Essen şehrinde 10-12 Şubat 2015 tarihinde gerçekleştirilecek. Fuar, Avrupa’nın enerji sektöründeki gelişmeleri yakından

ETKİNLİKLER

Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı 24-25 Ekim 2013 Ankara

“Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı / EIF 2013″, Dünya’da ve Türkiye’de enerji üretimine ilişkin çok çeşitli konuların tartışılacağı bir platformdur. Derneğimiz tarafından T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın destekleriyle gerçekleşecek