23 Ocak Sanayide Rekabetçi Elektrik Temini İstanbul

23 Ocak Sanayide Rekabetçi Elektrik Temini İstanbul

İSO, sanayimizin en önemli maliyet kalemlerinden biri olan elektriğin değişik tedarikçilerden uygun maliyetle teminine yönelik bir toplantı düzenliyor!

isoDeğişen ve gelişen enerji piyasamızda elektriğin alternatif yollardan tedarikine yönelik olarak artık sanayicilerimizin elinde değişik seçenekler mevcuttur. Son yıllarda çıkarılan yönetmelikler ve alınan kararlar elektrikte serbest piyasa oluşturmaya yönelik olup, bu kararların en önemlilerinden biri olan serbest tüketici limitinin 2013 başında 5.000 kWh/yıl seviyesine düşürülmesi ile, artık sanayicilerimizin büyük kısmı elektriğini özel tedarikçilerden alma imkanına kavuşmuşlardır.

İSO olarak işte bu noktada siz sanayicilerimizi elektrik tedariki hakkında bilgilendirmek adına, ilgili sektör paydaşlarını bir araya getirerek, “Sanayide Rekabetçi Elektrik Temini” adlı ücretsiz bir toplantı organize ediyoruz. İSO üyelerine ve tüm enerji sektörüne açık olan toplantı, 23 Ocak 2014, Perşembe günü İSO Odakule Meclis Salonu’nda (İstiklal Cad. No:142 Beyoğlu) düzenlenecektir.

Katılım için İstanbul Sanayi Odası’nın www.iso.org.tr/seminer internet adresinden ilgili seminere kayıt yaptırılması ilgi ve bilgilerinize sunulur.

23 Ocak 2014 İstanbul

www.iso.org.tr

About author

Ahu Binici
Ahu Binici 1369 posts

Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu olan Ahu Binici, Alternatif Enerji Platformu’nun kurucu ortaklarından olup, aynı zamanda Alternatifenerji.com’un sosyal medya yöneticiliğini yapmaktadır. TemizDünya Ekolojik Yatırımlar Ltd. Şti.’de 4 yıl boyunca çeşitli Birleşmiş Milletler, Kalkınma Ajansı gibi çeşitli kurumların işbirliğinde gerçekleştirilen ekoloji, temiz enerji ve farkındalık projelerinde proje koordinatörlüğü yapmıştır. Bugüne kadar çevre alanında çalışan farklı STK’larda gerçekleştirilen projelerde görev almıştır. Genç Çevre Girişimi Platformu’nun ve Denge Ekoloji Derneği kurucu üyesi ve Dünya Enerji Konseyi Türk Milli Komitesi Genç Delege’sidir. Silikon Vadisi kurumu Founder Institute tarafından desteklenen Ecotrend Yaşam Stili Platformu’nun ve Ecoana'nın kurucu ortağıdır.

You might also like

ETKİNLİKLER

28 Şubat Gensed Lisanssız Güneş Enerji Santrali Eğitim Programı İstanbul

Derneğimiz, TEDAŞ Elektrik Y.Mühendisi Sn.Bilal Şimşek’in eğitmenliğinde “Lisanssız Elektrik Üretimi kapsamında Güneş Enerji Santrali (GES) Yatırımcı ve Uygulayıcı Firmalara Yönelik Eğitim” programı düzenlemektedir. Program 28 Şubat 2014 Cuma günü saat

ETKİNLİKLER

Turkish-Greek Business Forum İn İzmir 24-25 October 2013

İzmir Ticaret Odası ve Ankara’daki Yunanistan Büyükelçiliği Ekonomi ve Ticari İlişkiler Ofisi ortak çalışması ve Ege Sanayici İş Adamları Derneği’nin (ESİAD) işbirliği ile 24-25 Ekim 2013 tarihinde İzmirde Türkiye-Yunanistan İş Forumu ve

ETKİNLİKLER

YILIN ALTERNATİF ENERJİ ÖDÜLLERİ

2014 kimimiz için yorucu, kimimiz için verimli, kimimiz için ise heyecanlı bir yıldı. Biz çok çalıştık, çok gezdik, çok öğrendik. 2014’ü Yenilenebilir Enerji sektörünün sosyal medyada en fazla takipçisi olan dijital platformu