23 Ocak Sanayide Rekabetçi Elektrik Temini İstanbul

23 Ocak Sanayide Rekabetçi Elektrik Temini İstanbul

İSO, sanayimizin en önemli maliyet kalemlerinden biri olan elektriğin değişik tedarikçilerden uygun maliyetle teminine yönelik bir toplantı düzenliyor!

isoDeğişen ve gelişen enerji piyasamızda elektriğin alternatif yollardan tedarikine yönelik olarak artık sanayicilerimizin elinde değişik seçenekler mevcuttur. Son yıllarda çıkarılan yönetmelikler ve alınan kararlar elektrikte serbest piyasa oluşturmaya yönelik olup, bu kararların en önemlilerinden biri olan serbest tüketici limitinin 2013 başında 5.000 kWh/yıl seviyesine düşürülmesi ile, artık sanayicilerimizin büyük kısmı elektriğini özel tedarikçilerden alma imkanına kavuşmuşlardır.

İSO olarak işte bu noktada siz sanayicilerimizi elektrik tedariki hakkında bilgilendirmek adına, ilgili sektör paydaşlarını bir araya getirerek, “Sanayide Rekabetçi Elektrik Temini” adlı ücretsiz bir toplantı organize ediyoruz. İSO üyelerine ve tüm enerji sektörüne açık olan toplantı, 23 Ocak 2014, Perşembe günü İSO Odakule Meclis Salonu’nda (İstiklal Cad. No:142 Beyoğlu) düzenlenecektir.

Katılım için İstanbul Sanayi Odası’nın www.iso.org.tr/seminer internet adresinden ilgili seminere kayıt yaptırılması ilgi ve bilgilerinize sunulur.

23 Ocak 2014 İstanbul

www.iso.org.tr

About author

Ahu Binici
Ahu Binici 1369 posts

Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu olan Ahu Binici, Alternatif Enerji Platformu’nun kurucu ortaklarından olup, aynı zamanda Alternatifenerji.com’un sosyal medya yöneticiliğini yapmaktadır. TemizDünya Ekolojik Yatırımlar Ltd. Şti.’de 4 yıl boyunca çeşitli Birleşmiş Milletler, Kalkınma Ajansı gibi çeşitli kurumların işbirliğinde gerçekleştirilen ekoloji, temiz enerji ve farkındalık projelerinde proje koordinatörlüğü yapmıştır. Bugüne kadar çevre alanında çalışan farklı STK’larda gerçekleştirilen projelerde görev almıştır. Genç Çevre Girişimi Platformu’nun ve Denge Ekoloji Derneği kurucu üyesi ve Dünya Enerji Konseyi Türk Milli Komitesi Genç Delege’sidir. Silikon Vadisi kurumu Founder Institute tarafından desteklenen Ecotrend Yaşam Stili Platformu’nun ve Ecoana'nın kurucu ortağıdır.

You might also like

ETKİNLİKLER

“Ülkemizde Güneş Enerjisinin Dünü ve Bugünü, Geleceğe İlişkin Beklentiler” Paneli 18 Haziran Uşak

“Ülkemizde Güneş Enerjisinin Dünü ve Bugünü, Geleceğe İlişkin Beklentiler” isimli panelde güneş enerjisi tüm yönleriyle ele alınacak.   7’inci Ege Zirvesi kapsamında, GÜNDER tarafından düzenlenen “Ülkemizde Güneş Enerjisinin Dünü ve Bugünü, Geleceğe

ETKİNLİKLER

Alternatif Enerji Ekibi’nden ODTÜ’de Temiz Enerji Seminerleri

AlternatifEnerji.com’un akademik temiz enerji eğitimlerine desteği devam ediyor. AlternatifEnerji.com kurucularının 13 Mart 2013 Çarşamba günü ODTÜ’de ODTÜ Elektrik- Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencilerine yönelik olarak bu yıl 2. sini düzenleyeceği EE494

ETKİNLİKLER

27th – 28th November 2013 2nd World Intelligent Cities Summit and Exhibition

Due to the huge success of the 2012 event, we are excited to announce the 2nd World Intelligent Cities Summit and Exhibition, which will be held on the 27th –