22- 24 Haziran 2013 -Adana Fotovoltaik Uzmanlık Eğitimi

22- 24 Haziran 2013 -Adana Fotovoltaik Uzmanlık Eğitimi

ae_catakli

 

Türkiye avrupanin fotovoltaik sektöründe gelecek en büyük pazari. Bu talebi karşılayabilecek yeterince kalifiye eleman olmadan hızla gelişen pazarda büyümek ve para kazanmak çok zor olacaktır.

Bundan dolayı Deutsche Gesellschaft für Sonnenenergie e.V ( Almanyanın 1976 kurulmus en eski ve tecrübeli güneş ernerji Dernegi ) ile beraber onların 4.baskıda yayımladığı „Fotovoltaik Sistemler“ kitabını türkçeye cevirdik. Bu kitab almanya da fotovoltaik sektöründe standart olarak kabulenmis ve uzmanlık seminerlerde kulanılmaktadır.

Uzmanlık seminerleri Türkiye çapinda kurulacak 10 tane „Fotovoltaik Uzmanlık seminer ve uygulama merkezlerinde“ Haziran/Temmuz 2012 itibaren düzenlenecektir.

Seminerlerin uygulama bölümlerini avrupada fotovoltaik sektöründe teçrübeli türk kökenliler tarafından verilecek.

Hedef kitlemiz elektrikçiler, sıhhi ve ısıtma ve klima tesisatçılar, catıçı,tekniker ve teknisyenler, mühendisler, mimarlar, pazarlama ve satıs elemanları.

Eğitim seçenekleri:

– 5 günlük uygulama / teknik ağırlıklı

– 3 günlük  Temel Bilgiler / Tasarım / Teklif ağırlıklı

– 1 günlük özel konular

– özel şirket içi

Detay bilgi için lütfen bizi arayın veya mail gönderin: egitim@catakli-enerji.comhttp://www.catakli-enerji.com

 

About author

Ahu Binici
Ahu Binici 1369 posts

Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu olan Ahu Binici, Alternatif Enerji Platformu’nun kurucu ortaklarından olup, aynı zamanda Alternatifenerji.com’un sosyal medya yöneticiliğini yapmaktadır. TemizDünya Ekolojik Yatırımlar Ltd. Şti.’de 4 yıl boyunca çeşitli Birleşmiş Milletler, Kalkınma Ajansı gibi çeşitli kurumların işbirliğinde gerçekleştirilen ekoloji, temiz enerji ve farkındalık projelerinde proje koordinatörlüğü yapmıştır. Bugüne kadar çevre alanında çalışan farklı STK’larda gerçekleştirilen projelerde görev almıştır. Genç Çevre Girişimi Platformu’nun ve Denge Ekoloji Derneği kurucu üyesi ve Dünya Enerji Konseyi Türk Milli Komitesi Genç Delege’sidir. Silikon Vadisi kurumu Founder Institute tarafından desteklenen Ecotrend Yaşam Stili Platformu’nun ve Ecoana'nın kurucu ortağıdır.

You might also like

ETKİNLİKLER

‘’Uygun Maliyetli ve Verimli Elektriğe Geçiş Semineri” 17 Haziran Taksim

17 Haziran tarihinde SEPAŞ A.Ş. sponsorluğunda ‘’Uygun Maliyetli ve Verimli Elektriğe Geçiş Semineri ‘ İstanbul Taksim Nippon Otel‘de gerçekleştirillecek Dünya Enerji Konseyi Türk Milli Komitesi, UNDP  GEF Küçük Destek Programı desteği ile İllerde enerji verimliliği konusunda

ETKİNLİKLER

Kent İçi Ulaşımda Yol Güvenliği Konferansı 28 Nisan

 EMBARQ Türkiye-Sürdürülebilir Ulaşım Derneği’nin ev sahipliğinde ve 3M’in desteğiyle “Kent içi Ulaşımda Yol Güvenliği” başlıklı bir konferans düzenlenecek. Türkiye’de karayolu trafik güvenliğinin artırılmasına yönelik toplumsal bilinçlendirmeye katkı sağlaması amacıyla düzenli

ETKİNLİKLER

18-21 Nisan 2013 – İstanbul Light Fuarı

Tarih: 18 – 21 Nisan 2013 Fuar Alanı: İstanbul Fuar Merkezi Hall 9 – 10 Ziyaret Saati: 10:00 – 19:00 Alan Ölçüsü: 10.000 m² Detaylı bilgi için: http://www.istanbullight.com/fuar_hakkinda