22- 24 Haziran 2013 -Adana Fotovoltaik Uzmanlık Eğitimi

22- 24 Haziran 2013 -Adana Fotovoltaik Uzmanlık Eğitimi

ae_catakli

 

Türkiye avrupanin fotovoltaik sektöründe gelecek en büyük pazari. Bu talebi karşılayabilecek yeterince kalifiye eleman olmadan hızla gelişen pazarda büyümek ve para kazanmak çok zor olacaktır.

Bundan dolayı Deutsche Gesellschaft für Sonnenenergie e.V ( Almanyanın 1976 kurulmus en eski ve tecrübeli güneş ernerji Dernegi ) ile beraber onların 4.baskıda yayımladığı „Fotovoltaik Sistemler“ kitabını türkçeye cevirdik. Bu kitab almanya da fotovoltaik sektöründe standart olarak kabulenmis ve uzmanlık seminerlerde kulanılmaktadır.

Uzmanlık seminerleri Türkiye çapinda kurulacak 10 tane „Fotovoltaik Uzmanlık seminer ve uygulama merkezlerinde“ Haziran/Temmuz 2012 itibaren düzenlenecektir.

Seminerlerin uygulama bölümlerini avrupada fotovoltaik sektöründe teçrübeli türk kökenliler tarafından verilecek.

Hedef kitlemiz elektrikçiler, sıhhi ve ısıtma ve klima tesisatçılar, catıçı,tekniker ve teknisyenler, mühendisler, mimarlar, pazarlama ve satıs elemanları.

Eğitim seçenekleri:

– 5 günlük uygulama / teknik ağırlıklı

– 3 günlük  Temel Bilgiler / Tasarım / Teklif ağırlıklı

– 1 günlük özel konular

– özel şirket içi

Detay bilgi için lütfen bizi arayın veya mail gönderin: egitim@catakli-enerji.comhttp://www.catakli-enerji.com

 

About author

Ahu Binici
Ahu Binici 1369 posts

Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu olan Ahu Binici, Alternatif Enerji Platformu’nun kurucu ortaklarından olup, aynı zamanda Alternatifenerji.com’un sosyal medya yöneticiliğini yapmaktadır. TemizDünya Ekolojik Yatırımlar Ltd. Şti.’de 4 yıl boyunca çeşitli Birleşmiş Milletler, Kalkınma Ajansı gibi çeşitli kurumların işbirliğinde gerçekleştirilen ekoloji, temiz enerji ve farkındalık projelerinde proje koordinatörlüğü yapmıştır. Bugüne kadar çevre alanında çalışan farklı STK’larda gerçekleştirilen projelerde görev almıştır. Genç Çevre Girişimi Platformu’nun ve Denge Ekoloji Derneği kurucu üyesi ve Dünya Enerji Konseyi Türk Milli Komitesi Genç Delege’sidir. Silikon Vadisi kurumu Founder Institute tarafından desteklenen Ecotrend Yaşam Stili Platformu’nun ve Ecoana'nın kurucu ortağıdır.

You might also like

ETKİNLİKLER

Turkish-Greek Business Forum İn İzmir 24-25 October 2013

İzmir Ticaret Odası ve Ankara’daki Yunanistan Büyükelçiliği Ekonomi ve Ticari İlişkiler Ofisi ortak çalışması ve Ege Sanayici İş Adamları Derneği’nin (ESİAD) işbirliği ile 24-25 Ekim 2013 tarihinde İzmirde Türkiye-Yunanistan İş Forumu ve

ETKİNLİKLER

Güneş Enerjisi’nden Lisanssız Elektrik Üretimi Eğitimi 5 Ekim tarihinde İstanbul’da

Enerji sektörünün ilk ve tek insan kaynakları şirketi EnerjİK, eğitim alanında öncü olmaya devam ediyor. Güneş enerjisinden başarılı şekilde elektrik üretilmesi ve doğru teknolojinin kullanılmasını sağlamak için verilecek olan “Güneş

ETKİNLİKLER

RENSEF 2014 Fuarı 30 Ekim-02 Kasım 2014 Antalya

Agoras Fuarcılık tarafından düzenlenen 2. RENSEF Yenilebilir Enerji Sistemleri ve Enerji Verimliliği Fuarı 30 Ekim – 02 Kasım 2014 tarihleri arasında Antalya, Cam Piramit’te gerçekleştirilecek. Bölge ve bölge dışındaki güneşten