22- 24 Haziran 2013 -Adana Fotovoltaik Uzmanlık Eğitimi

22- 24 Haziran 2013 -Adana Fotovoltaik Uzmanlık Eğitimi

ae_catakli

 

Türkiye avrupanin fotovoltaik sektöründe gelecek en büyük pazari. Bu talebi karşılayabilecek yeterince kalifiye eleman olmadan hızla gelişen pazarda büyümek ve para kazanmak çok zor olacaktır.

Bundan dolayı Deutsche Gesellschaft für Sonnenenergie e.V ( Almanyanın 1976 kurulmus en eski ve tecrübeli güneş ernerji Dernegi ) ile beraber onların 4.baskıda yayımladığı „Fotovoltaik Sistemler“ kitabını türkçeye cevirdik. Bu kitab almanya da fotovoltaik sektöründe standart olarak kabulenmis ve uzmanlık seminerlerde kulanılmaktadır.

Uzmanlık seminerleri Türkiye çapinda kurulacak 10 tane „Fotovoltaik Uzmanlık seminer ve uygulama merkezlerinde“ Haziran/Temmuz 2012 itibaren düzenlenecektir.

Seminerlerin uygulama bölümlerini avrupada fotovoltaik sektöründe teçrübeli türk kökenliler tarafından verilecek.

Hedef kitlemiz elektrikçiler, sıhhi ve ısıtma ve klima tesisatçılar, catıçı,tekniker ve teknisyenler, mühendisler, mimarlar, pazarlama ve satıs elemanları.

Eğitim seçenekleri:

– 5 günlük uygulama / teknik ağırlıklı

– 3 günlük  Temel Bilgiler / Tasarım / Teklif ağırlıklı

– 1 günlük özel konular

– özel şirket içi

Detay bilgi için lütfen bizi arayın veya mail gönderin: egitim@catakli-enerji.comhttp://www.catakli-enerji.com

 

About author

Ahu Binici
Ahu Binici 1369 posts

Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu olan Ahu Binici, Alternatif Enerji Platformu’nun kurucu ortaklarından olup, aynı zamanda Alternatifenerji.com’un sosyal medya yöneticiliğini yapmaktadır. TemizDünya Ekolojik Yatırımlar Ltd. Şti.’de 4 yıl boyunca çeşitli Birleşmiş Milletler, Kalkınma Ajansı gibi çeşitli kurumların işbirliğinde gerçekleştirilen ekoloji, temiz enerji ve farkındalık projelerinde proje koordinatörlüğü yapmıştır. Bugüne kadar çevre alanında çalışan farklı STK’larda gerçekleştirilen projelerde görev almıştır. Genç Çevre Girişimi Platformu’nun ve Denge Ekoloji Derneği kurucu üyesi ve Dünya Enerji Konseyi Türk Milli Komitesi Genç Delege’sidir. Silikon Vadisi kurumu Founder Institute tarafından desteklenen Ecotrend Yaşam Stili Platformu’nun ve Ecoana'nın kurucu ortağıdır.

You might also like

ETKİNLİKLER

22-24 Mayıs 2013- İstanbul Uluslararası Katı Atık, Su ve Atık Su Kongresi

İstanbul Uluslararası Katı Atık, Su ve Atık Su Kongresi (Istanbul3WCongress 2013), İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İSTAÇ A.Ş. ev sahipliğinde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı, İstanbul Su

HABERLER 0 Comments

Bir Başka Etkinlikte Görüşmek Dileğiyle Bizi Takipte Kalın :)

İstanbul Bilgi Üniversitesi Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümümüz ve alternatifenerji.com ortaklığı ile gerçekleşen Enerji Sektöründe Kariyer adlı etkinliğimiz 7 Aralık günü gerçekleşti. Etkinlik içeriğinin geniş kapsamlı olması, toplantının büyük bir kitle

ETKİNLİKLER

17-19 Ocak Fotovoltaik Uzmanlık Temel Eğitimi İstanbul

FOTOVOLTAİK UZMANLIK TEMEL EĞİTİMİ ( temeler – tasarım ( PV SOL EXPERT ) – teklif ) Şebekeye bağlı FV Sistemler • Solar Radyasyon • Solar Hücreleri ve Modül teknolojileri •