13- 16 Haziran REW Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı

13- 16 Haziran REW Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı

Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Uluslararası Fuarı REW İstanbul 2013, milyarlarca dolarlık dev bir pazarın bölgesindeki en büyük ticari organizasyonu olma ünvanıyla bu yıl 9. kez düzenleniyor. İFO Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen fuarda “Katı Atık, Atık Su, Atık Gaz ve Yeşil Enerji” alanlarında en yeni ürün, teknoloji ve uygulamalar sergilenecek. Doğal hammadde kaynaklarının verimli kullanımına, atıkların geri kazanılarak üretime yeniden sokulmasına ve üretimde yenilenebilir enerjilerden yararlanılmasına dayalı tüm argümanlar REW İstanbul Fuarı’nda yer alacak.

 Yürürlükteki çevre yasaları kapsamında üretimden kaynaklı atıklarını bertaraf etmek ve uygun geri dönüşüm teknolojilerini kurmak zorunda olan KOBİ’ler, ağır sanayi kuruluşları, atık yönetimi konusunda sorumluluğu bulunan belediyeler, OSB temsilcileri, bu alanda makine ve ekipman üreten firmalar ile milyarlarca dolarlık büyük bir pazara sahip sektöre yatırım planlayan girişimciler, her yıl olduğu gibi Haziran ayında yine İstanbul’da bir araya geliyor. “Sürdürülebilir Çevre” ve “Sürdürülebilir Ekonomi” için ihtiyaç duyulan tüm yenilikler, 13-16 Haziran 2013 tarihlerinde TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan alanında bölgesinin en büyük uluslararası Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi fuarı REW İstanbul’da sergileniyor.

REW İstanbul 2013’te Hedef 25 Ülkeden 350 Firma Ve 13 Bin Profesyonel Ziyaretçi!

 

Geçtiğimiz yıl henüz fuar devam ederken, REW İstanbul 2013 için o günden yerini ayırtan pek çok firmaya bu sene başından beri eklenen yeni katılımlarla birlikte Haziran ayındaki dev organizasyona 25 ülkeden 350 firmanın katılması bekleniyor. Ziyaretçi ilgisinin her yıl katlanarak arttığı REW İstanbul’a bu yıl bini yurt dışı olmak üzere 13 bin profesyonelin gelmesi öngörülüyor.

 

REW İstanbul 2013’e 9 Ülkeden Alım Heyeti Gelecek!

T.C. Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğü ve Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği organizatörlüğünde Azerbaycan, Bulgaristan, Cezayir, Fas, İran, Kazakistan, Mısır, Romanya ve Ukrayna’dan firma yetkilileri, belediye temsilcileri katılımı ile alım heyetleri gerçekleştirilecek.

REW İstanbul 2013 hakkında detaylı bilgi, katılım ve online davetiye için www.rewistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

About author

Ahu Binici
Ahu Binici 1369 posts

Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu olan Ahu Binici, Alternatif Enerji Platformu’nun kurucu ortaklarından olup, aynı zamanda Alternatifenerji.com’un sosyal medya yöneticiliğini yapmaktadır. TemizDünya Ekolojik Yatırımlar Ltd. Şti.’de 4 yıl boyunca çeşitli Birleşmiş Milletler, Kalkınma Ajansı gibi çeşitli kurumların işbirliğinde gerçekleştirilen ekoloji, temiz enerji ve farkındalık projelerinde proje koordinatörlüğü yapmıştır. Bugüne kadar çevre alanında çalışan farklı STK’larda gerçekleştirilen projelerde görev almıştır. Genç Çevre Girişimi Platformu’nun ve Denge Ekoloji Derneği kurucu üyesi ve Dünya Enerji Konseyi Türk Milli Komitesi Genç Delege’sidir. Silikon Vadisi kurumu Founder Institute tarafından desteklenen Ecotrend Yaşam Stili Platformu’nun ve Ecoana'nın kurucu ortağıdır.

You might also like

ETKİNLİKLER

CNR Energy Istanbul-19-21 Mart

CNR Energy Istanbul-Enerji ve Çevre Teknolojileri Fuar ve Konferansı,  19–21 Mart 2015 tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy’de yapılacak. İstanbul Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenen CNR Energy Istanbul-Enerji ve Çevre Teknolojileri Fuar

ETKİNLİKLER

29-31 Mayıs 2013- Intertraffic İstanbul

Ulaştırma Sektörü Intertraffic İstanbul’da Biraraya Geliyor Uluslararası Altyapı, Trafik Yönetimi, Yol Güvenliği ve Park Sistemleri Fuarı Intertraffic İstanbul, 29 – 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında İstanbul Expo Center’da 7. kez

ETKİNLİKLER

Enerji Depolama, Akıllı Şebekeler İletimi, Dağıtımı, Lojistiği Kongre ve Fuarı2016, 21-23 Ocak 2016, Ankara

Enerji Depolama, Akıllı Şebekeler, Enerji İletimi, Dağıtımı, Lojistiği Kongre ve Fuarı 21-23 Ocak 2016Ocak ayında Ankara’da düzenlenecek. Enerji Depolama, Akıllı Şebekeler, Enerji İletimi, Dağıtımı, Lojistiği Kongre ve Fuarı 2016 Ocak