Ekolojik Tekne Coboat Türkiye Kıyılarından da Kiralanabilecek

Kendine farklı bir ekolojik yaşam ve çalışma alanı arayan Alman tasarımcılar su üstü yaşama merak saldı. Enerjisini güneş ve rüzgardan elde eden ve deniz suyunu arıtarak kullanan Coboat, aynı zamanda ofis olarak da düzenlenebilmekte.

Coboat’ta bulunan yüksek teknoloji 3G ve 4G ve Wifi donanımı sayesinde kıyı ile güçlü bir iletişim altyapısı  kurulabilmekte. Yılın 12 ayı boyunca 1 haftalık kiralamalara açık olacak teknede paylaşımlı kamaralarda tam pansiyon kişi başı 980 Euro’ya konaklanabilinecek. Tekne; ilk etapta Sri Lanka, Kanarya Adaları ve Türkiye kıyılarında servis verecek.

Deniz ve temiz teknoloji tutkunlarına duyurulur..

coboat_yesiltekne1 coboat_yesiltekne2 coboat_yesiltekne3 coboat_yesiltekne4 coboat_yesiltekne5

About author

You might also like

Tasarımlar

3 Teker Üzerinde Mini Seralı, Solar Kahve Dükkanı

3. versiyonunu çıkartmaya hazırlanan inovatif mobil kahveci Wheelys, artık solar kahve arabaları ile karşımızda olacak. İlk versiyonunda eklenebilir küçük serasında kendi kahve çekirdeğinizi hasat etmeye imkan veren Wheelys, 2. versiyonuna

ENERJİ YÖNETİMİ

Eski Ampüle Yeni Teknoloji

Eski enkandesan ampüllerin görüntüsünü seven ama fazla tüketiminden şikayetçi olanlara iyi haber ! Alman aydınlatma ürünleri üreticisi Vosla, 1879 model karbon filament ampüllerden ilhamla ama yeni bir teknoloji kullanarak ödüllü

Akıllı Ürünler 0 Comments

İnovasyon, “Üçlü Enerji Açmazının” Çaresi Olacak

Bu doğrultuda, Dünya Enerji Konseyi tarafından yayınlanan “Dünya Enerji Trilemma 2016” Raporu’nda, “Üçlü Enerji Açmazı” olarak nitelendirilen sürdürülebilirlik, güvenlik ve enerjiye erişimin tek çaresinin inovatif politikalar ve teknolojiler olduğu belirtildi.

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply